Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Placze! Nie moge uwierzyc, ze cos tak potwornego ma miejsce gdzies na swiecie!

Polecane posty

Gość gość

Jesli macie 15 minut czasu, obejrzyjcie prosze ten reportaz. Wiem, ze jest w jezyku arabskim ale pod tym video jest tlumaczenie dialogow na jezyk angielski. Biedne dzieci i ich rodzice!!! Jestem wdzieczna Bogu, ze moje dziecko jest bezpieczne, szczesliwe, ze moge go przytulic i odebrac bezpiecznie ze szkoly. Co sie dzieje na tym swiecie??? Skad ci terrorysci???? Dlaczego tyle zla, cierpienia, bolu???? Biedni ludzie, zabici na ulicach, dzieci stracily rodzicow, rodzice szukaja dzieci. Nie wierze!!! Przepraszam, ze tu to wklejam ale im wiecej osob obejrzy, tym wiecej przestanie zyc w ignorancji. :( Az nie wiem co powiedziec. http://www.youtube.com/watch?v=p66GBTAhw90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa miesiace temu rzad USA oglosil, ze przeznacza 60 milionow dolarow na FSA terrorystow. Chryste, w jakim swiecie zyjemy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oglądnę, ale obojętna nie jestem, nie wyobrażam sobie takich tragedii ludzkich jak tam mają ... tak naprawdę wojnę prowadzą fanatycy jakichś teorii, a giną niewinni ludzie. Tragedią jest, że giną dzieci:( Patrzę na moje dwa serduszka i wolę żyć skromnie, ale spokojnie, bezpiecznie. Ale tamtych ludzi mi żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bardzo im tak dobrze z tych dzieci i tak mali terrosrysci wyrosna te kobiety same chca byc tak traktowane.Kraje debili niech sie tam wszyscy w*******la w kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rzad USA, UK, Izrael i inne kraje jeszcze sponsoruja tych terrorystow dostarczajac im uzbrojenie. :( Niewinni ludzi gina, dzieci. Czemu w koncu nie zapanuje pokoj??? Biedne dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze co??? Z tych dzieci wyrosliby terrorysci? Dobrze im tak?? Lecz sie na nogi bo na glowe juz za pozno!!! Te dzieci i ci ludzie to cywile, nie sa niczemu winni! Nie ich wina, ze w innych regionach od malego szkoli sie ludzi, ktorzy potem wyrastaja na terrorystow. Teraz wyobraz sobie, ze Twoj kraj zostaje zaatakowany, Twoi rodzice torturowani i zabici na Twoich oczach, a Ty jestes malym dzieckiem i na to patrzysz. Albo odwrotnie, ze jestes rodzicem, na ktorego oczach morduja dziecko. Ale budzisz sie i nie ma przy Tobie Twoich dzieci/rodzicow, jest za to ogromny strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
USA sama stwarza terroryzm Demokracja i kapitalizm niszczy wszystko co dobre dąży do upadku człowieka do niewolnictwa ,biedy głodu i chorób. To jest główna przyczyna tego wszystkiego złego co się dzieje obecnie na całym świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam bys byl terrorysta, gdyby takie cos dzialo sie w Polsce, a obce panstwa jeszcze by dostarczaly bron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syrian
Ja wlasnie pochodze z Syrii. Moj tato jest Syryjczykiem, a moja mama Polka. Wszyscy jestesmy Chrzescijanami. Ja z mama wyjechalam do Polski przez wojne w Syrii. Moj tato, brat i narzeczony zostali bronic naszego kraju:(:( Brat mojego narzeczonego zostal zamordowany w Aleppo:( przez FSA finansowane przez kraje Unii Europejskiej, Izrae, USA, Katar i Arabie Saudyjska Kazdy kto pisze, ze nie zal mu Syryjczykow nigdy nie byl w Syrii Syria to chyba jedyny na swiecie taki kraj, w ktorym ludzie roznych wyznan mieszkali obok siebie w pokoju i harmonii Ci mordercy z FSA to bandyci, ktorzy glownie nie sa Syryjczykami to najemnicy z takich panstw jak Katar, Arabia Saudyjska, Turcja, a nawet Francja. Wszyscy ludzie strasznie sie boja. Mezyczni na ochotnikow wstepuja do wojska i policji zeby bronic karju David Cameron wraz z Francja maja KREW TYSIECY CHRZESCIJAN NA SWOICH REKACH Polacy nie znają języka arabskiego więc media wciskają im bzdury pokazując spreparowane reportaże, bo kto zapewni ich że to nie zdjęcia z Iraku? albo Jemenu? .wojska rządowe i hezbollah nie zabijają ludzi.....to wszystko robią ci których sponsorzy siedzą w Tel Awiwie, Waszyngtonie, Rijadzie, Paryżu, Londynie etc.. My nigdy nie wybaczymy tej MASAKRY Zachodowi - NAJWIEKSI OBLUDNICY I MORDERCY. Raz WALCZA z TERRORYZMEM, A TERAZ SAMI GO FINANSUJA Ludzie nie zdaja sobie sprawy co to jest wojna. Ja caly czas placze i mam przed oczami zburzone budynki, halas, huk, krzyki ludzi, ludzkie ciala na ulicach, pocwiartowane rece, nogi etc.. MY CHCEMY, zeby ZACHOD sie od nas odwalil, dlatego WSZYSCY Syryjczycy popieramy prezydenta Asada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do osoby powyzej
Reprezentujesz poziom z***a i szmaty. A dlaczego? Dlatego, że wielu Syryjczyków to chrześcijanie, masz to w d***e ze tam morduja naszych braci chrzescijan zjebie? Druga sprawa: To wlasnie fanatykow muzułmańskich nawpuszczał zachód do Syrii, którzy mordują Syryjczyków. Czy wiesz szmato co to oznacza, jeśli wojsko Syrii przegra i fanatycy wahabiicy dostano sie do władzy ? Dlatego trzeba wspierac Syrie, ktora jest wieloetniczna i wielowyznaniowa. Ty właśnie głupia dziwko jesteś po stronie terrorystów. Trzecia sprawa: Jeśli Syria przegra to zachód zniszczy Iran - a czy każdy zdaje sobie sprawe co to będzie oznaczało? Czy wy ludzie wiecie, że im więcej będzie wojen na bliskim wschodzie, tym wiecej uchodźców w Europie. Przeczytajcie wpis dziewczyny, która twierdzi że "Nigdy nie wybaczymy tej masakry zachodowi" Im więcej będzie wojen wywoływanych przez Europe i Ameryke, tym bardziej my Europejczycy będziemy znienawiodzoną grupą ludzi i tym większe prowdopodobieństwo wojny w Europie. Ciekaw jestem czy też będzie ci tak wesoło głupia szmato, jak będą znęcać się nad twoim starym lub toba. Takich debili jak ty powinno się zamykać w klatkach, jako anomalie przyrody w ZOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syrian
Każdy kto pisze te ohydne komentarze, nawet nie wie co to znaczy wojna i tym bardzie mnie potwierdza w przekonaniu, ze nigdy nie bede chciala mieszkac w Polsce. Jedna z najpiekniejszych kultur swiata(Syria) jest niszczona przez izrael twor chorych umysłow z poparciem rownie chorych zachodnich przywodcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako corka sryjczyka
tfu...syryjczyka czyli arabusa i terrorysty nie jestes pozadana w Polsce. Wypad do swojej lepianki w Syrii brudasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahaha
cudowny wp*****l dostaja brudne i zawszone arabusy i ich bachory :D Hahahahaha!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córko syryjczyka nie przejmuj się tymi debilami na forum. Bardzo ci współczuje. Znam muzułmana który też nienawidzi USA i Izrael bo to najwięksi terroryści na świecie a ludzie nie są uświadamiani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syria jest państwem wieloetnicznym. Mieszkają tam Arabowie, Ormianie, Kurdowie, ludzie różnej nacji. Syryjczyk to niekoniecznie Arab. A Poza tym Syryjki są śliczne:)Każdy facet to potwierdzi:) Właśnie dlatego, że Syria jest wieloetniczna i ludzie sa bardzo "wymieszani" - Syryjczycy ogólnie jako ludzie słyną ze swojej wyjątkowej urody Każdy, kto piszę że Syryjczycy żyją w lepiankach to nieuk - jest to jedna ze starszych i pieknięjszych cywilizacji. Nota bene : dziewczyna pisała, że jej rodzina to Chrześcijanie. Nie możemy zapominać, że mieszkają tam Chrześcijanie, ja nie będę siedziała cicho jak mordują moich braci Chrześcijan- mordują właśnie brudasy, wynajęte przez gówno jakim jest Izrael. Jesteś jak najbardziej mile widziana w Polsce, w końcu w połowie jesteś Polką:) Nie zwracaj uwagi na teksty zakompleksionych paszkwili Jakbyś chciała porozmawiać to napisz do mnie maila, magdaziolk3@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ważne czy Syria czy inny kraj na świecie! nikt nie zasłużył na cierpienie! Dobrze ktoś u góry napisał...kapitalizm i bogate szuje co rządzić chcą całym światem stoją za wszelaką przemocą i głodem. Terroryści powinni zawsze swe bomby kierować właśnie na nich! Nie na biednych ludzi którzy są niczego nie winni! Jak demokracja opanuje świat My zwyczajni ludzie będziemy niewolnikami tanią siłą roboczą,niczym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska72
No tak. Jak to ujmują politycy amerykańscy: My tylko walczymy o nasze wpływy i pozycję na świecie pokojowo:) Warto się tym zainteresować: "Będziemy eksportować po całym świecie śmierć i zniszczenie dla utrzymania wpływów naszego wielkiego narodu." - George Bush Senior Syria moja kochana walczy o przetrwanie (byłam tam dwa razy z mężem, kiesy nie było jeszcze wojny), bo jak nam wiadomo USA, Izrael, UE, NATO pociągają za sznurki, aby obalić prezydenta Assada, a przede wszystkim zniszczyć Syrię. Cywile służą jako tarcze. Do dziewczyny, która jest Syryjką : przetrwaj ile możesz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goŁoMdÓÓpomnafajerce
...gdybu nie interesy Rosji w Syrii niejaki Asad spi.erda.lałby na pÓstynię az by mu się z dÓÓpy kÓżyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska72
Co to za analfabeta? (osoba powyżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby z Syrii - bardzo, bardzo wspolczuje Twym bliskim i wstyd mi za rodakow, ktorzy stroja sobie z tego zarty. NIestety sa ludzie i parapety. Przytulam Cie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do dziewczyny z Syrii
Syria piękny kraj...ładni ludzie..cudowna kultura. Bardzo Ci współczuje, nawet sobie nie wyobrażam co musisz teraz czuć:( Wstyd mi za polaków (przez małe p), którzy wypisuja takie bzdury:( Syria to jeden z nielicznych krajów ktory nie poddał się zachodniemu reżimowi, Syryjczycy nie dali się zmanipulować, tylo walczą Przytulam Cię mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zalozylam ten topik. Cieszę się, że są ludzie, którzy nie są obojętni na los innych i rozumieją, że jesteśmy dla rządu tylko marionetkami, za których sznurki on pociąga. Nie mogę znieść bestialstwa innych. Nie wiem, jak ktoś tu może pisać w tak podly sposób jak osoby wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę znieść też kłamstwa. Nie rozumiem jak wszystkie mass media mogą nas tak bardzo okłamywać, próbując wmówić, że rebelianci z FSA to bojownicy o demokracje. Kiedy okazuje się, że to zwykli najemnicy i bandyci, wypruci z uczuc i moralności. Jak USA, które rzzekomo walczy z terrorystami i Al Kaidą, samo zbroi, finansuje i pierze mózgi przyszłym terrorystom. Totalny absurd i paranoja! To właśnie pokazuje, że terroryzm to nie jest żadna religia. Prawdziwy terroryzm tworzą Zachodnie Państwa, które posługują się terroryzmem jako pretekstem do napadania suwerennych państw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja widzialam filmik z syrii jak zolnierze syryjscy napieeerdalali po brodzie starego syryjczyka, kupe smiechu z tego mieli. dzicz jest dzicza i dzicza zostanie, i nie pierdoooolcie mi tu o wspolczuciu, oni sami wzajemnie sie nienawidza, ten caly ich prorok nauczyl ich k******a i mordowania, powielaja jego nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALLAH AKBAR Zycie Wszyscy kiedys umrzemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syrian
Piszesz nieprawde. Zolnierze Syryjscy nie atakuja cywili. Wiekszosc mezczyzn, bez wzgledu na wyznanie zapisalo sie do wojska syryjskiego - w wojsku syryjskim sa zarowno chrzescijanie, szyici, alawici, sunnici, ect, Media w Europie wciskaja ludziom bzdury - pokazujac spreparowane zdjecia, albo filmy z Jemnu czy Iraku. Czasami terrorysci zakladaja mundury zabitych zolnierzy Syryjskich. W Syrii mamy terrorystow przybywajacych z bardzo wyrafinowanym sprzetem - nie sa oni SYryjczykami, to najemnicy z innych panstw, glownie z Turcji i Kataru Ofiary masakr - to ludzie lojalni wobez rzadu i zwolennicy Assada. Wiec jak wojsko lojalne wobec rzadu moglo zabic ludzi lojalnych wobec wladz? To jest nierealistyczne. W rzeczywistosci terrorysci przybywaja do miast (sa przezucani przez granice, przez Izrael, Turcje) i dokonuja masakr, a potem robia zdjecia/ filmy i wrzucaja je do intrnetu. Powtorze: Pochodze z Syrii, urodzilam sie w Syrii,. JEDYNA strona znecajaca sie nad cywilami sa terrorysci z FreeArmySyran, jednego z odlamu Al Kaidy. Dlatego prosze cie nie pisz bzdur i klamstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syrian
Po 1) Moj ojciec nie jest Arabem Po 2) Wszyscy jestesmy Chrzescijanami Po 3) Polska to rowniez i moj kraj, bez wzgledu na to czy ci sie to podoba czy nie. Zreszta Polska w Syrii nic nie znaczy, i nikogo nie obchodzi - bo kazdy mysli teraz o wojnie Po 4) Jesli myslisz, ze udalo ci sie mnie obrazic, to sie mylisz. Reprezentujesz dzicz i zacofanie, nadawalabys sie do tych z FSA - podobny macie poziom - Zwykle zwierze pozbawione jakichkolwiek ludzkich odruchow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam wypowiedzi niektorych ludzi to robi mi sie niedobrze, ludzie sie dziwia, ze Hitler oglupil Nemcow, jak widac w ludziach latwo wyzwolic zlo, wystarczy im tylko pokazac wroga. Niewazne czy jest nim Zyd czy muzulmanin, niewazne, ze kobiety, dzieci, starcy, ech, szkoda gadac. Przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syrian, twoja matka lubi popuszczac ciapakom co ? ale jak jej d**a sie gotuje to spieeerdala do polski od ciapusow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna jest w połowie Polką, jest chrześcijanką więc tym bardziej wypadałoby jej pomóc, a nie dobijać. Nie wiem kto pisze te skandaliczne posty, pewnie jakiś potomek Esbeka albo Ubeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×