Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Życie na kafe.

Polecane posty

Gość gość
Naiwne jesteście? to nie Zetu. v nie bądź taka do przodu. Tobie też d**ę smaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie wszystkie ,te z Toba w roli głównej możesz zatrzymać :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D a ja mam to w dupie:) jakos tak od sporego czasu mam ten luksus ze powiększa sie znacząco krąg ludzi któryz ze swoimi opiniami o mnie mogą mnie cmoknąc w poślay:P sporo tam miejsca:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Juken prawie wszystkie ,te z Toba w roli głównej możesz zatrzymać jezyk.gifcool.gif xxx dobra w podziekowaniu odeśle mój z gwiazdami kafe w roli głównej:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nieciekawe to życie na kaffe wygląda z tego co piszecie. Jakoś bezpośrednio z czymś podobnym się tu nie spotkałem. Wierzę że można kogoś poznać, przyjaźnić się, ufać i trzymać się paru zasad aby być w porządku a przy tym samemu nie zostać skrzywdzonym. Oczywiście nie wszystkie znajomości są wieczne ale i w realnym życiu tak się dzieje, co więc przeszkadza stosować zasady z realnego życia tutaj ? Wystarczy odrobina klasy w stosunkach między dorosłymi ludźmi i nie powinno być problemów. Pisałem już gdzieś że nie rozumiem pisania pod kilkoma nickami równocześnie, rozmawiania prywatnie o innych, dla mnie to jakaś paranoja i rozdwojenie jaźni ...ale może ja za stary jestem na to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejsca w pośladach ? Zawsze łatwiej jest jeździć koparką po śladach niż robić nowe. Jejku Wifi mi szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :)🖐️ Co to za jakieś afery koperkowe :) x v34:) ja Cię często obgaduję przez sen i zawsze jestem cały mokry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietus no ładnie i jakaś to usłyszała i teraz mnie przestrzega przed Tobą:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM:) Ale to polucje są ,nie chcę tego leczyć ;) Śni mi się że oplataja mnie błękitne oczęta ! Jest dobrze nie trzeba psuć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukieras nie wiedziałem że tak romantyczny jesteś ... ja tam wolałbym aby mnie jakieś zgrabne uda oplatały a nie oczy :P ...choć nie mam nic przeciwko wielkim niebieskim oczom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuzalem Uda też oplatają tylko nie mogę się skupić, żeby to wszystko przelać na ekran ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję flaszkę,a nie pieprzenie o niczym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i tak Mat, ale co to za radocha prawić sobie nieszczere komplementy.?;) Wolałabym żeby mnie ktoś wyręczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piertolcie dalej o niczym. on i tak ma pozamiatane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark jestes sliczna:) apetyczna:P a teraz poka cycki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gupi temat:O Poznałam na kafe bardzo wielu mężczyzn i kilka kobiet. NIKT, NIGDY mnie nie oszukał. Może powiedział nieprawdę, ale jakie to ma znaczenie...Co mnie to obchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark:) bo dla kogoś ten ktoś był jak widac bardzo wazny. Chyba nie znała mojej stopki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie umiem kłamać :)choć się uczę może tak koło 70tki jak będę to osiagnę poziom mistrza :) Tylko kogo będę wtedy kłamał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, nie znam się i już:P Satyr i co się dzieje potem z Twoimi ofiarami? Mówisz im, że to był taki żarcik, że tak naprawdę jesteś starym nudziarzem, czy czekasz aż same się zorientują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam że zawsze do dark mówie prawde a mnie wywaliło😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fał, może teraz też cenzurują kłamstwa na kafe? Satyr, wiesz, że ja łyknęłam ten Twój kit? Chyba będę ubiegała się o odszkodowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×