Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Życie na kafe.

Polecane posty

Dziękuję wszystkim za obecność :) Miło po kilku miesiącach wpaść i zobaczyć, że nic się tu nie zmieniło, poza kolorami czcionek :D Temat oczywiście był prowokacją ;) Buziaki ludziki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" dark_ side Ale gupi tematpechowiec.gif Poznałam na kafe bardzo wielu mężczyzn i kilka kobiet. NIKT, NIGDY mnie nie oszukał. Może powiedział nieprawdę, ale jakie to ma znaczenie...Co mnie to "obchodzi... " Jesteś głupsza niż sadziłam :) "NIKT, NIGDY mnie nie oszukał" ; " Może powiedział nieprawdę" Serio powiedzenie nieprawdy to nie oszukanie? Idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, Dark jest głupia. Jest prekursorem głupoty, uczę się od niej zawzięcie. Źle mi idzie, jestem głupsza od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadziwiającą sprawą jest to, że Dark tak porywa serca. Ludzkość chce się od niej uczyć, niestety z marnym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdą jest w każdym bądź razie, że Dark zwraca uwagę tylko na te upośledzone łby. Na mój w szczególności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę powiedzieć, że mnie to razi. Przeciwnie, jestem z tego tytułu nieźle przejęta. I gdy do mnie się zwraca, odpływam w siną dal w swoich o niej domniemaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem także, że niejeden z was wziąłby Dark w obroty. Te wirtualne jak i te drugie. Te namacalne. To będzie możliwe gdy pocałujcie się we własne nosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupek i tyle
przestan sie w spodniczki przebierac pajacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, że ja nie chodzę w spódnicach? To znaczy chodzę bardzo, bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupek i tyle
to fajnie :) ja tez wole spodnie :) al mi jaja ni dyndaja miedzy udami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz nosić ciasne spodnie? To nie jest zdrowe dla jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybiłeś mnie z rytmu rozmyślań o Dark. Idź sobie z mojej głowy, nie jesteś w centrum moich zainteresowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prawdą jest w każdym bądź razie, że Dark zwraca uwagę tylko na te upośledzone łby." Coś w tym jest - ze mną też czasami gada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nei!, mój ' nowy' biust to teraz tylko ty i nikt nigdy tego nie zmieni. Że to ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań ciągle o mnie myśleć pomarańczo. Robisz to na próżno, nigdy nic nie będzie między nami. Nie jesteś w stanie zrozumieć nawet prostego skrótu myślowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię o tym do znudzenia ponieważ nie mogę wyjść z podziwu, jakże jestem inna w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó, dziękuję Ci za to, że broniłaś mojej głupoty własną, nową piersią. Przyjmij ode mnie ten bukiet róż🌻 Taka jest prawda, że nikt tak nie zrozumie chorego jak inny chory, albo chorszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz Bó, do końca życia będę ci się przypominać podczas kupowania nowych staników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark, piękne niebieskie róże. :P Będę cię broniła choćby nie wiem co i kto. Choćbyś mi ukradła ostatniego amanta na tej sali. Dark, moja ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nei, nie śmiej się bo to fakt. Wczoraj, dzisiaj, jutro też pewnie. Gdy patrze na swój biust ciebie widzę. W sumie to nie muszę patrzeć, wystarczy, że myślę o tym. Widzisz jakie zrządzenie losu pchnęło mnie ku tobie. :P Trzeba krzyknąć:"Ja pieerrdolę, Nei!" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bądź drobiazgowa moja Bó. Oglądasz dziś KSW? Męskie spocone torsy, mięśnie, testosteron, pot, chipsy i piwo...Ja przyznam, że miałam dylemat, ale postanowiłam zostać tu z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark drugą rzeczą której nie robię, jest oglądanie telewizji. Nie oglądam. Za to wyrabiam nalewki, ostatniego czasu sosnowa puszcza soki. Na zimę jak znalazł zapach lata ukryty we flaszce. Palce lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwe też nie oglądam tv, ale półnagich mężczyzn czasem tak. I tu pojawia się pewien dysonans, ale jak widzisz wybrałam wieczór z Tobą więc wszystko jest jasne. Uwielbiam nalewkę z pigwy. Zrobisz mi? Jzb, a Ty znasz się na rozmiarach bielizny, czy tylko na kobietach i wiesz której w czym będzie ładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark :) Mogę ci zrobić nalewkę z pigwy, ale ja nie mam pigwy. Zrobiłabym z cytryny, tylko nie wiem czy można? O! Albo z limonki? Co myślisz? :) Ty? Ja półnagich, spoconych mężczyzn oglądam na pewnych stronach Dark. Też amatorów, też zarośniętych, też dzikich i nieposkromionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, nie rozumiesz układów moich, Nei czy Dark ponieważ twoja męskość poszła sobie na emeryturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie można, ze wszystkiego chyba można, ale ja wiem, czy to będzie odpowiednio łechtało podniebienie...Mogę wysłać Ci pigwę, jakąś książkę, majtki w śluzie i to czego na obczyźnie podobno najbardziej brakuje: własnoręcznie lepione pierogi z mięsem i grzybami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó Ja jutro pracuję,muszę utrzymać rodzinę ! Muszę zarobić na kawałek kiełbasy i butelkę wódki. Ale też Cię lubię . Gdzie chodzisz na basen ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×