Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość salamandra.q

kredyt hipoteczny

Polecane posty

Gość salamandra.q

Witam. Po raz drugi wyszłam za mąż.Z obecnym mężem chcemy zaciągnąć kredyt hipoteczny Mój pierwszy mąż pozostawił mi w spadku zapłacony kredyt i spore zadłużenie. Zastanawiam się czy w takim przypadku kiedy to ja mam jakieś nieuregulowane sprawy w banku mój obecny mąż będzie mógł zaciągnąć kredyt Czy rozdzielczość majątkowa mogła by nam pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz długi to ci hipotecznego nie dadzą zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra.q
W spadku po pierwszym mężu oczywiście niezapłacony kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra.q
A gdyby w banku mąż powiedział ze jest kawalerem?Czy banki sprawdzają w urzędzie stanu cywilnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj tu , bardzo szybkie działanie, wysoka przyznawalność , pomagają w całym procesie www.finansnet.pl/hipoteka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za poświadczenie nieprawdy może trafić do więzienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra.q
Gdybyśmy podpisali rozdzielczość majątkowa czy bank wogóle będzie brał mnie pod uwagę przy kredycie?Mąż ma spore dochody mógłby przystąpić do kredytu sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez na akcie bedzie kto kupuje mieszkanie bedziecie oboje oni akt notarialny chcą i wszystkie dokumenty jak ty sobie to wyobrazasz okłamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra.q
Oczywiście nie chce nikogo okłamywać próbuje znaleść wyjście z trudnej sytuacji Mąż przystąpiłby do kredytu sam i sam by kupił mieszkanie Trafia się niezła okazja mieszkanie spore,niedrogie. Mamy część pieniędzy na koncie Jak zrobić żeby mąż mógł sam zaciągnąć taki kredyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zawracaj sobie głowy z pośrednikami. Jeśli macie rozdzielczość i spłacasz regularnie to nie powinno być problemu jeżeli mąż ma zdolność kredytową. Nie polecam również kłamać w sprawie stanu cywilnego zresztą w ogóle nie polecam kłamać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra.q
Niestety moje zobowiązania są dość spore a swoją drogą dowiedziałam się o nich już po rozwodzie wtedy już były niepłacone od kilku miesięcy Więc raczej z moją zdolnością kredytową kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wyjście rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie macie opoznien w spacie niepowinno byc problemu : www.hipoteczny-kredyt.info macie raport z bik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na firmę brałem kredyty przez Andrzeja Lewańskiego. Wgląd do ofert wszystkich banków, racjonalnie z formalnościami, wszystko wyjaśnia. Było tak, że niczym się nie przejmowałem. Od niego miałem pełne info, czy dostanę kredyt, czy nie i co mam zrobić, żeby zoptymalizować zdolność kredytową. Bardzo mi pomógł w kwestiach formalnych. Chyba najlepszy kontakt teraz wśród pośredników kredytowych w Trójmieście. Numer podaję, bo chyba można 502 739 445.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malmo99
Odnoszę wrażenie że bank PKO BP ma teraz chyba najbardziej korzystne warunki kredytowe jeśli chodzi o mieszkaniowy. choć szczerze innych ofert nie przeglądałam aż tak skrupulatnie. Tutaj wiele przydatnych informacji znajdziesz http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre banki po stwierdzeniu podejrzenia , że spłacający kredyt stracił swe możliwości spłacania (np. utrata pracy ), wysyła swego agenta by wycenił ruchomości i nieruchomości klienta . (mimo , że klient cały czas spłaca raty !?!) Wyceny te są drogie , ok. 2000 zł za dom lub mieszkanie , które to doliczane są do długu klienta . Wyceny te są oddane po rozliczeniu dłużnikowi - wątpliwa przyjemność z takiego dokumentu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melka77
wraz z znajomymi (mają już hipotekę) , że najlepszym rozwiązaniem jest kredyt, ponieważ nie ma aż tak ogromnej wysokości odsetek jak pożyczka hipoteczna. Jeżeli chcecie dowiedzieć się w jakiej sprawdzonej firmie można szybko uzyskać kredyt to sprawdźcie sobie, kredyt123. Tam mają całkiem dobre warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wie jak wyglądają kredyty w różnych dużych bankach w Polsce Andrzej Lewański ze strony andrzejlewanski.pl. Zdecydowanie polecam jego osobę. Rzetelny solidny, a jednocześnie zrozumiały dla laika, potrafi fajnie tłumaczyć zawiłości bankowych regulaminów i przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×