Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY WIDZIELISCIE NA ŻYWO JAKĄŚ SŁAWNĄ KOBIETE Z TELEWIZJI I MEDIÓW??

Polecane posty

Gość gość
dzis w krakowie pelno gwiazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno w spotkalam Dawida i Piotrka , swiatowe gwiazdy , nawet bylam z nimi i Perlka na kolacji w delpasso .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marine Łuczenko, bardzo niska, bardzo chuda. Sylwetka małego chłopca. Niesłychanie zarozumiała, pewna siebie. Zachowanie totalnej divy- przerywała rozdawanie autografów, żeby poprawić sobie make'up...:D Oczywiście była to impreza typu festyn, a jej fani mieli 13-15 lat... Zachowywała się co najmniej jak gwiazda odbierająca oscara! Nigdy nie widziałam tak wpatrzonej w siebie osoby! A w TV wygląda na luzarę, na taką kumpelę...Z kolei Doda- niesłychanie sympatyczna "równa" babka! Grała bisy, później za sceną stała chyba 3 h, aż każdy fan dostanie autograf i zdjęcie, piła piwko z plastikowego kubka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale obie sliczne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u89u89uj89
ludzie, czy wy naprawde czujecie sie dowartosciowanie, bo mieliscie okazje zobaczyc jakas "gwiazde"?? Czy oni sa nadludzmi, ze to jakis zaszczyt czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy śliczne...hmmm...sama nie wiem. Marina ma bardzo dziwną twarz, w sensie, że taką dużą, okragłą...i dziwnie to wygląda przy jej wiotkim, szczupłym ciele... ale ładna cera i włosy! Doda luzara- lekki makijaż, trampki, jeansy. Drobna!!! Szczupła, uśmiechnięta. Moim zdaniem jak najbardziej na plus. Kiedyś powiedziała, że ma inną osobowość w mediach i inna na co dzień. I to by się zgadzało! Wyściskała swoje fanki, nikomu zdjęcia nie odmówiła, zabawna, miła. Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie luksus
podnosze, szkda, ze nikogo nie spotkalam jeszcze z "gwiazd"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wodecki spiewal w naszej galerii ludzi bylo malo.widzialam ibisza przygotowywal sie w amfiteatrze do koncertu Mlynarska prowadzila koncert wygladala jak w telewizji. katarzyna zielinska robola z druga aktorka zakupy w sklepie z odzieza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja spotkałam Marię Rotkiel, na żywo też jest bardzo ładna. Miałam okazję zamienić kilka słów z nią przyznam, że jako kobieta też jest bardzo fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często ludzie z tv na żywo są bardziej atrakcyjni i wyglądają młodziej, bardziej delikatnie i dużo szczuplej, np. Doda, Kozidrak czy Kowalska, Odetta Moro wygląda tak jak w tv akurat, Raczek i Nosowska też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauroczona byłam panem Wodeckim, panią Szczepkowską, Jackiem Fedorowiczem, ś.p. Krzysztofem Kolbergerem, p. Jerzym Stuhrem i wieloma innymi - na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anetę Sablik:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przed 2-laty spotkałam pink , super kobieta bardzo miła , to było bardzo zabawne bo byliśmy na jarmarku bożonarodzeniowym i stałam koło niej , i mówię do męża zobacz ona wyglada jak pink , mój mąż się jej zapytał czy ona nią jest , a one nie nie jestem , a ja mówię twój głos poznam wszędzie , to ty i zaczęliśmy rozmawiać bardzo miła , i jej bodygard byli tez bardzo mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówawkratke
na marszałkowskiej widziałam ewe ziętek,wyglądała jak w tv. w intimissimi grazynę torbicką .baaaaardzo szczuplutka i zbliska widac było jej lata,.na placu zbawiciela hannę dunowską kurcze nie pamiętam nazwiska,ale grała matke xawerego w barwach szczęścia.mega pozytywna usmiechnięta babka.aha i w szpitalu jako odwiedzający bywał u nas tez facet z barw szczęścia,tam był zonaty ze słąwomira łozińską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówawkratke
aha i darię widawską.bez makeupu.i w zyciu byście wtedy nie powiedziały, że to gwaiazda filmowa.wyglądała do bólu zwyczajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłym roku w Gdyni Jadwigę Barańską i jej męża reżysera. Piękna kobieta mimo upływu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Helu można spotkać Olgierda Łukaszewicza z żoną. Prowadzi tam teatr remiza czy jakoś tak. On bardzo przystojny, wiek działa na jego korzyść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widziałam Edyte Górniak pare lat temu w Warszawie , przechodziła obok mnie i mojej kolezanki na chodniku, wyrózniala sie z daleka, szla w bialych spodniach i zakiecie i miala niebieskie lenonki, troszke opuszczone, ale jest dosyc wysoka, szczupła, chodzi wyprostowana i rzuca sie w oczy z daleka, ma to cos czego na ulicach nie widac za czesto, to tzw perelki, kobiety ktore mozna wyłapac z tłumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam na lotnisku Hanię Śleszyńska a z Szulimową byłam w jednym hotelu na wakacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr Semka kiedyś zasapany na peronie w Poznaniu wrzasnął do mnie czy ten pociąg jedzie do Warszawy. Jechał w przeciwnym kierunku, a że nie lubię typa, to żałuję, że wyprowadziłem go z błędu :P Z takich bezpośrednich kontaktów, nie licząc koncertów itp, widziałem kiedyś śp. Annę Przybylską w Łazienkach. Byłem wtedy szczylem i jarały mnie autografy, więc łaziłem za nią przez cały park czekając aż skończy gadać przez telefon. W końcu mi się udało, bardzo miła dziewczyna, zostanie fajne wspomnienie. Jeszcze lepsze mam z Kasią Cerekwicką, kiedyś po koncercie na Miss Miedwia nie chciała dawać autografów, wsiadła w auto i odjechała, ale myśmy z kuzynem lecieli za nią pół żartem pół serio przez kilka uliczek, w końcu kazała zatrzymać auto, przelazła na przednie siedzenie, otworzyła szybę i zapytała "co dla panów, dwa hot dogi?". No i dała autografy tylko nam, jak stwierdziła z uznaniem "dla biegaczy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach i kiedyś w erze gg z głupia frant udało mi się znaleźć numer Joanny Koroniewskiej, pisaliśmy kilka razy, bardzo miła. I to rzeczywiście była ona, podesłała nawet dwie fotki z umówionymi znakami dla potwierdzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×