Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY WIDZIELISCIE NA ŻYWO JAKĄŚ SŁAWNĄ KOBIETE Z TELEWIZJI I MEDIÓW??

Polecane posty

Gość gość
A ja robiłam praktyki z charakteryzacji na planie filmu "Ostatni Klaps", który wejdzie w październiku na ekrany i poznałam bardzo dobrze (bo spędziłam z nimi mnóstwo czasu i widziałam bez mejkapu :D) Maję Frykowską (Frytka) - wbrew pozorom całkiem miła babka, wcale niegłupia, polubiłam ją, choć strasznie zestresowana swoim wyglądem. Bez makijażu średnia z urody ale z mejkapem naprawdę ładnie wyglądała. Poza tym: Michała Miłowicza - jest dokładnie taki sam jak postacie, które gra :D moczymorda i babiarz straszny - nie odpuścił jak się upił nawet lasce grubo po pięćdziesiątce, Marka Włodarczyka - straszny gwiazdor i buc. Niski - miał z jakieś bo ja wie 170 cm max. albo i mniej, lansował się jak nikt inny, zarozumiały przyjechał ze swoją d*peczką lat 20. Henryka Gołębiewskiego - bardzo kochany, ciepły człowiek, chociaż grał w największej ilości filmów to w ogóle nie miał manier gwiazd. Piotra Zelta - bekowy i wesoły, naprawdę spoko facet. Zbigniew Buczkowski - średni koleś, trochę niemiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pol wieku temu w moiim miescie pani 'sp'wioletta villas podjechala biala limuzyna pod pewien zalkad odwiedzajac pewna bliska osobe.przypomina mi sie jeszcze ale napisze jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam blizszy kontakt z pania maja komorowska bardzo przyjazna osoba,zofia czernicka prowadzila koncert muzyki cyganskiej.stana borysa.don wasyl roma.brodka zakopauer/na koncertach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 razy Jolę Rutowicz w galerii. Baardzo szczupła, ciemne okulary, ale ubrana zwyczajnie, bez tandety, zwykłe dzinsy i koszulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Anna Dymna - fajna, ciepła dość niska i ma piękne włosy" - a moja przyjaciółka jej te włosy regularnie farbuje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aktorow z plebanii na imprezie i Śp. Krystynę Feldman w tramwaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swego czasu bardzo wiele razy widziałam Ewę Farną, bo jestem z Cieszyna, tyle że z polskiego. Poza tym Natalia Kukulska, Doda. Darię Widawską kiedyś spotkałam na ulicy w Warszawie. No i jeszcze Irenę Santor, ponieważ przyjezdzała do rodziny do miasta które jest niedaleko Cieszyna, a ja też mam tam rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tak widziałem.............
Grodzka. To 2-metrowy przeksurwysyn o posturze ochroniarza i na swoich grubych paluchach ma przeskurwielsko grube sygnety. Nie da się na to patrzeć. Rzygać się chce tak ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sw. pamieci Irene Kwiatkowska, na scenie byla niebywale profesjonalna a w rozmowie poza scena okazala szalenie przystepna i mila osoba. Poza tym kilku znanych aktorow tv i teatralnych - na ekranie sprawiali wrazenie sympatycznych i pelnych osobowosci tymczasem w realu byli sztywni i nijacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałam w galerii Natalię Siwiec (euro 2012)...Stałam za nią w kolejce i wydawało mi się NIEMOŻLIWE, że to ona! Ja nie jestem wysoka, mam 168-169, a ona miała trampki z koturną i była NIŻSZA ode mnie! A przecież pracowała jako modelka, na portalach internetowych pisze, że ma 170! Później jednak mijałam ją jeszcze raz, akurat jacyś chłopcy robi sobie z nią zdjęcia, więc nie ma mowy o pomyłce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam Otylię Jędrzejczak, ponieważ pochodzimy z tego samego miasta i była tam wtedy na imprezie robionej na jej cześć po Olipiadzie, bardzo sympatyczna, dawała autografy, usmiechała się do każdego kto ją wołał, wysoka :) Michała Wiśniewskiego, Mandarynę, na scenie. Pan Michał w porządku człowiek. Kaję paschalską na scenie, zwyczajna dziewczyna. Kubę Wesołowskiego z Na Wspólnej, wygląda tak jak w TV, wysoki, przystojny, jego głos poznalam już z kilku metrów zanim dosłam do sceny na której był prowadzącym pokaz mody. Dodę w hotelu gdzie pracowałam się zatrzymała, na śniadaniu był tylko jej brat, który zabrał śniadanie do pokoju, Doda ukrywała się jakby ją FBI poszukiwało :P gdy schodzili do samochody to miała chuste, duże okulary i zasłaniała się małą poduszką, ogólnie wydawała się bardzo drobna, niższa ode mnie (mam 165cm) i tyle widziałam, bo szybko uciekli :P Martynę Wojciechowską przez chwilę też w hotelu, wygladała inaczej niż w TV :P tak naturalnie. Hmm jak sobie przypomnę to dopiszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ononondafa
Ja widziałem Justynę Steczkowską bardzo chuda jest ale ładna i zgrabna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to normalni ludzie, nie ma się czym podniecać :p ja jedynie kilka razy widzialam panią Grażynę Zielińską, parę razy stała ze mną na przystanku i jechała tym samym autobusem. Normalna, sympatyczna babka, rozmawiała chyba z obcymi kobitkami, uśmiechnięta, wesoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i raz widziałam Pazurę ale to było dawno, z 10 lat temu. Był w sklepie chyba z żoną i rozmawiał z podnieconymi ekspedientkami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjkl
ja widzialam Kayah wyglada o niebo lepiej niz w tv piekna kobieta na zdjeciach wyglada starsznie w rzeczywistosci super, Przybylska Anie przesliczna szczupla wysoka natualna kobieta,Walach Magde przecietna Kasie Cichopek przecietna niska szczuplutka nawet nie zwrocilambym uwagi,Marine sliczna dziewczyna wyglada takjak w tv szcuzplutka wysoka piekne wlosy cera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie widziałam...
... tylko nie poznałam bez kilograma tapety i photoshopa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widzialam wiele osob, nie tylko kobiety. te ktore pamietam na ten moment: krystian wieczorek - jechał metrem, opalony, fajnie ubrany, wygladal super maciek zakoscielny - dwa razy go widzialam raz do mnie zagadal, bylam w szoku, ledwo cos wydukalam. bardzo przystojny, bardziej niz w tv brodzik i wilczak - on byl siwiutenki, ona ladna, szczupla, z synami rozmawiala cichopek - niska, bardzo drobna, żadna tam "pyza" schejbal - bardzo szczupla, całkiem ładna zień - tak jak w tv, czy na fotach :) szedl chyba z partnerem, ubrany calkiem zwyczajnie pirog - niski, usmiechniety, widacz ze fajny gosc maffashion - bardzo ładna, chudziutka chodakowska - chuuuuuuuuda, usmiechnieta łozo - tak jak w tv beyonce - na koncercie, boska pod kazdym wzgledem! bylo wiecej tego, ale nie moge sobie przypomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja sąsiadka to Marzena Trybała chodzi ze swoim brzydkim psem jak wieśniara ubrana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja lubię panią Marzenę Trybałę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panią Marię Czubaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam Dodę w Ciechanowie,Przychodziła do kolesia do internatu,zwykła dziewczyna w moim wzroscie czyli 162 cm bez makijażu jakby piegowata i ma brzydkie kolana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jabłczynska widzialam dwa raz - raz byla ubrana na sportowa, jechala metrem, innym razem na koncercie, miala dzinsowe dzowny i buty na obcasie, dziwnie w nich szla. jest taka jak w tv, bez szalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czubaszek tez widzialam, z mężem, wygladali jak najzwyklejsze malzenstwo w srednim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze :) piszcie bo fajny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja widziałam sędzię Annę Marię Wesołowską na zakupach w Almie w Łodzi obok Maufaktury, przepiękna kobieta, ładniejsza nawet niż w TV. Widziałam też Kamila z Na Wspólnej jak czekałam na swój pociąg w Opolu. Był na dworcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciach ciach  rach ciach
widziałam: Anitę Lipnicką i Portera wyglądali na normalną pare, ot tak coś tam do siebie mówili i się śmiali, Odete Moro z Figurskim- Odeta rewelacja, Grochowska- sympatyczna, normalna i ładniejsza niż w tv, Włodarczyk- gburowata, niemiła, Katarzynę Figurę- przemiła, Jarosińska- dla mnie miła, ale nie wiem, może ze wzgledu na sytuację, ładna, Łozo- szczupły, Topa- mało wylewny, Milowicz- obściskiwał się z jakąś w Arkadii, Pazura z Edytą- wyglądali nieźle, ona ładna, szczupła, a on też nie taki pierwszy lepszy facet, swoim wygladem zwracał na siebie uwagę, Marcinkiewicz z żoną Izabelle- chyba ona decyduje o wszystkim w tym związku :O, Markowska- taka chyba w miarę normalna, Wójcik Magdalena - przemiła, Stenka- chudzinka, Schejlbal- duzo ładniejsza niż w tv, a przede wszystki chudzina, Tomasz Kot- normalny facet, który z mega szacunkiem zwracał się do swojej żony. Widać było, ze normalna, kochająca się para. Krystian Wieczorek- normalny, nie był naburmuszony, ot ani usmiechnięty ani nie, Filip Bobek- bardzo miły, nawet nie wiedziałam na poczatku, że to on, ale ładny facet :O Agatę Buzek, Martynę Wojciechowską, Wojciecha Zielińskiego- mega sympatyczny i czwrująco żartobliwy :O ;), miły, Andrzej Zieliński- jakiś taki, ani miły ani niemiły, śmignęła mi w przelocie Żmuda- Trzebiatowska- jest wyjątkowo chuda, Karolina Korwin Piotrowska- kulturalna i miła babka, Żora Koroliow- wysoki i ladny chłopak, Pudzian, Hannę Smoktunowicz- Lis z córkami na zakupach, Kayah- szła w Złotych Tarasach gdzieś w popłochu, ale wyróżnia się w tłumie i uważam, że jest ładną kobietą, Zelnika, a ogólnie znam Adriana Nadolskiego (z Big Brothera) i niestety uważam, że to id...a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dotyczy serialu pierwsza milosc starszego pana w galerii wisla gral ojca pawla.mily czlowiek.'sp'haline frackowiak spiewala na zakonczeniu lata hel 2007.pozniej byl po tym piekny pokaz sztucznych ogni nad morzem.byla po powrocie z usa szczuputka ,ladna w bialej bluzce..wygladala mlodziej o 20 lat niz w rzeczywistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tych widzialam
rafał maserak - przystojny anna guzik - - chuda, bardzo, zapadniete policzki radzimir debski - ciacho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mojej szkole miala lat temu dziesiat wystep aktorka ktora grala glowna role zenska w serialu rzeczpospolita babska jak sie nie myle to aleksanra zawieruszanka..,oraz z mediow ezo wtozbite euzebiusza.tego pana w kapeluszu,a takze marie bigoszewszka/tarocistka/pisze felietony do czsopism ezoterycznych.krzysztof krawczyk ladnie ubrany ,mial taki niebieski kamien ktory ponoc otrzymal od jakiegos szamana w celu ochrony.,natomiast pani ewa szczupla ubrana na czarno dlugie rozpuszczone czarne wlosy.,zauwazylam spracowane rece twarz inna niz na zdjeciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×