Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przechwytywacz33

W jakim wieku rozwódki są najbardziej wyuzdane i napalone?

Polecane posty

Gość Przechwytywacz33

Od czasu kiedy prawie zostałem rok temu niemalże zgwałcony przez pijana 30 parolatke po rozwodzie poluje na rozwódki. To jakdyby moje hobby. Szukam ich po klubach, przez znajomych i w internecie. Osobiście preferuje 30 letnie sfrustrowane rozwódki. Te zrobia wszystko a nawet więcej w łóżku. Wiem, że jestem hiena, ale przecież pan daje przyjemność tym damom. A co do tematu, to w jakim wielu wg was rozwódki są najbardziej napalone i zarazew sexowne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty imbecylu. facet je zostawił bo sa brzydkie i z******e mułem zaniedbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przechwytywacz33
Widać że się nie znasz. Trzydziestoletnie rozwódki to dla mnie piękne i nie docenione kobiety. Fakt, że nie kochałem się nigdy z rozwódka plus 42, więc nie mam porównania i dlatego pytam, ale człowieku nie obrażaj choć tych kobiet. To że mąż stracił często napalony skarb, to raczej jego wina. A mój zysk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co się zastanawiać czy 30 czy 40 czy nawet 50, jedyna zasada to długotrwały post seksualny napalona jest każda, która miała przez lata regularnie, a potem przestała mieć rwij i posuwaj na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ten co trzeba
Święte słowa, choć 50 letniej rozwódki raczej bym nie brał, nawet jak bym sam był napalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50-letnie , gdy są dobrze utrzymane i nie mają jeszcze objawów klimakterium są napalone jak piec w chałupie przy 30 stopniach mrozu one wiedzą, że to ich ostatnie podrygi w tym temacie i idą na całość!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ten co trzeba
Mogą być szczupłe i zadbane. Ale balbym się że wypadnie im szczęka jak bym taka od tylu posuwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a twoja mamusia ma sztuczną szczękę w wieku 50 lat? czy jeszcze niezła d**a do rznięcia z niej? jak tak to podaj adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×