Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeszczeniezona

Prezent - podróż poślubna

Polecane posty

Gość jeszczeniezona

Zastanawiam się nad taką sprawą - moja siostra za kilka miesięcy wychodzi za mąż. Knuję jaką by jej zrobić niespodziankę, nie chcę jednak by było to coś oklepanego typu kasa, kolejny komplet różowej pościeli, zresztą sami wiecie, o co chodzi. Zastanawiam się nad wykupieniem wycieczki w jakimś biurze podróży. Czy myślicie, że to dobry pomysł? Polecacie jakieś kierunki i przede wszystkim porządne biuro? Nie chciałabym, żeby moja siostra po 3 dniach musiała szybko zawijać się z kurortu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomysł fajny, tylko radziłabym wcześniej uprzedzić siostrę, że masz taki zamiar, bo być może zupełnie się tego nie spodziewa i sami już wykupili sobie podróż poślubną. a co do kierunku, to my wybieramy się na Teneryfę, ale nie korzystamy z usług biura podróży, tylko organizujemy sobie sami:) ( osobno loty, osobnoo noclegi) wychodzi dużo taniej i pewniej, że wszystko będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie super pomysł :D Tylko myślę że lepiej troszeczkę podpytać się siostry czy czasem sami nie mają już wykupionej wycieczki,terminu wyjazdu (urlopy) oraz gdzie ....Bo nie każdy np.lubi upały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia_89
Nam moi rodzice w ramach prezentu wykupili podróż poślubną, był to cudowny pomysł, sami też chcieliśmy gdzieś wyjechać, ale mieliśmy również mieszkanie do remontu, więc wiadomo jak z wydatkami, raczej byłby to weekend poślubny, a tak spędziliśmy całe dwa tygodnie na Krecie, było fantastrycznie, świetny hotel, dobre jedzonko, odpoczęliśmy, zwiedzaliśmy i co najważniejsze byliśmy razem, niezapomniane chwile,a byliśmy z bp alfa star organizacyjnie bez zarzutu, co prawda było to dwa lata temu, więc nie wiem jak teraz, ale jak poszukasz opinii to będzie wiadomo czy nadal jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryyy
ja bralam slub w zeszlym roku na teneryfie, przepiekna miejscowka! zakochalam sie w tej wyspie, moj maz jest hiszpanem i myslimy nawet zeby sie tam kiedys osiedlic bo ja tez znam hiszpanski dosc dobrze, polecam kazdemu z czystym sercem teneryfe jako miejsce na podroz poslubna, swietny klimat, pogoda gwarantowana o kazdej porze roku (chodziac w lecie sa okropne upaly), ocean z niesamowicie czysta woda, przyjazni ludzie, , jest tez swietna baza turystyczna z hotelami na kazda kieszen, najlepsze jest poludnie wyspy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł piękny, ale trudny w realizacji. Nie wiadomo, czy czegoś już nie zarezerowowali, czy mają jeszcze urlop i czy mogą go w danym czasie wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam moi rodzice zrobili taki prezent. Powiedzieli nam o tym, określiliśmy termin (2 dni po ślubie) a reszta była tajemnicą do końca:) Byliśmy z Alfa Starem w Portugalii. Moim zdaniem powinnaś powiedzieć siostrze, ustalić kiedy a reszta niech będzie tajemnicą. Fajny prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonias33

Malediwy ❤️ byliśmy razem z mężem i z biurem podróży Konsorcjum - było cudownie!! a najbardziej podobało mi się zakwaterowanie w bungalowach na wodzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka Kucik

Pomysł na zakup wycieczki dla siostry jest super. Ja jechałam na swoją podróż poślubną z biura Evet (wystawiają też vouchery)

https://www.facebook.com/BPEvet/

Panie bardzo pomocne i doradziły kierunek, warto obserwować bo wrzucają fajne oferty.

 

Do dziś wspominam z łezką w oku piękny Paryż <3 a minęły już 4 lata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×