Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kreska00

Kiedy wyszedł wam pozytywny test ciążowy

Polecane posty

Gość Kreska00

Dziewczyny ile dni przed spodziewaną @ wyszły wam 2 kreseczki na teście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wyszedł po terminie miesiączki- dokładniej w 34dniu cyklu i to jeszcze blada kreseczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtedy, kiedy byłyśmy w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 dni po lekkiej "niby" miesiączce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreska00
Rozumiem, że kiedy byłyście w ciąży... eh chodzi o to jak szybko test to wykazał. Czasami pokazuje przed @ a czasami sporo po... chciałam wiedzieć dlatego jak jest u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dniu spodziewanej miesiączki - 33dc (wiedziałam, że owulację miałam około 17-19 dc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj sobie na kafe,byl taki temat.wczoraj go dokladnie przeczytalam,ale teraz go nie znajde.jak znajdziesz to wrzuc na kafe. tez jestem ciekawa,za 2 dni testuje. Jedne kobiety juz w 26 dc widzialy 2 kreski inne po terminach @.Roznie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam,ze mi w pierwszej ciazy wyszedl pozytywnie3 dni przed @ w 29 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreska00
noo ja jestem głupio niecierpliwa :( zostało mi jakieś 5 dni do testowania a już mnie korci ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi wyszedł dopiero 7 dni po spodziewanym@ teaz jestem w 8 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreska00
oj aż 7 dni to dużo... no to chyba macie racje :) poczekam sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 dni po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 dni przed spodziewaną @ czyli w 23 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie 6 dni po spodziewanym terminie miesiączki test wyszedł negatywny,u gina na usg też nie było nic widać.dopiero 12 dni po terminie @ test wyszedł pozytywny,beta na drugi dzień i to już był 6-7tydz,wiec jak widać nie zawsze można przed terminem @ znać prawidłowy wynik testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzy dni przed spodziewaną miesiączką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień po terminie spodziewanej miesiączki, czyli w 29 dniu cyklu, pewnie by wyszedł wcześniej bo nie z porannego moczu a kreski dość wyraźne, ale nie widziałam potrzeby sprawdzania wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wyszedł pozytywny jakiś tydzień przed okresem (robiłam ten czuły test 10)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wyszedł 5 dni po spodziewanej miesiączce, zrobiłam test tak szybko bo planowaliśmy ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wyszedł na 5 dni przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi w 5 tygodniu ciąży wyszedł jeszcze negatywny test. ( 3 razy negatywny) Dopiero Pani ginekolog potwierdziła ciąże - pęcherzyk ciążowy. Dzisiaj jestem już w 25 tygodniu ciąży i dzidzia pięknie rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 dni przed spodziewaną @ 25dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreska00
No tak zależy też od czułości testu... Wiecie zastanawia mnie jedno... Te testy paskowe np z Tesco za 4,99... Myślicie kobitki, że działa tak samo jak te droższe? Na opakowaniu jest napisane, że wykrywa już od 10 mlU, bo taki np bobo test kosztuje dwa razy tyle i wykrywa niby od 20 mlU. Jak sądzicie ile w tym prawdy?? stosowała któraś ten test? Nazywa się bodajże Pepino jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27dc. Wcześnie,gdyż implantacja nastąpiła prawdopodobnie ok 2-3 dni wcześniej. Pierwszy robiłam w południe. Byłam mega szczęśliwa,test robiłam z ciekawości i nawet nie spodziewałam się tej drugiej kreski. Wieczorem zrobiłam drugi ,który również wyszedł pozytywny. Dodam iż oba miały bledsze kreski testowe niż kontrolne. Jednak wieczorna wyszła ciemniejsza. Obie z czasem stały się już mocno fioletowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w dniu spodziewanego okresu wyszły dwie kreski jedna bledsza, test powtórzony po kilku dniach dwie grube krechy, teraz jestem juz w 17 tygodniu. Ja miałam testy z allegro 1zl za sztukę i zaden się nie pomylił. Testy owulacyjne tak samo, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W obu ciazach niecały tydzień przed mam dwóch chłopców kocham ich całym sercem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Za pierwszym razem jeden dzień po oczekiwanym okresie dwie grube kreski za drugim dwa dni spóźnienia i cienka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po 11 dniach od daty spodziewanej miesiączki... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 9.06.2013 o 00:11, Gość Kreska00 napisał:

No tak zależy też od czułości testu... Wiecie zastanawia mnie jedno... Te testy paskowe np z Tesco za 4,99... Myślicie kobitki, że działa tak samo jak te droższe? Na opakowaniu jest napisane, że wykrywa już od 10 mlU, bo taki np bobo test kosztuje dwa razy tyle i wykrywa niby od 20 mlU. Jak sądzicie ile w tym prawdy?? stosowała któraś ten test? Nazywa się bodajże Pepino jakoś tak...

Ja lubie te z tesco, nigdy mnie nie zawiodły. Jak była ciąża w 1 dniu spóźnionej miesiączki pokazywało ciąże jak nie było to nie było. Żadne linie pod światło w poprzek na krzyż czy za godzinę. W 1 dzień po 5minutach była blada ale wyraźnie jasnoróżowa nie jakieś cień cienia. Robiłam za kilka dni następny i już było normlanie tego samego koloru obydwie. Trzecia ciąża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×