Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Koleżanka z pracy.

Polecane posty

Gość gość

Poznałem w pracy fajną koleżankę podoba mi się. Jest starsza ode mnie 3 lata ja mam 28. Dziewczyna jest sama nie ma nikogo. Parę razy ją zaczepiłem i rozmawialiśmy. Poczałkowo byłą trochę zmieszana całą tą sytuacją może przez moją bezpośredniość. Pierwszy raz próbowałem się z nią umówić po jakiś 30min rozmowy. Nie powiedziała nie ale powiedziała ,że ją zamurowało. Po jakimś czasie zmieniła nastawienie i nie miała nic przeciwko.Jednak wydaje mi się ,że ją onieśmielam czasem udaje ,że mnie nie widzi albo wodzi oczami.Gdy jesteśmy sam na sam uśmiecha się i rozmawia Do spotkania jeszcze nie doszło ale zastanawiam się czy ona w ogóle chce. Zawsze było tak ,że zapraszałem dziewczynę i mówiła w prost tak albo nie a tutaj taka zagadka. Czy dziewczyna może się aż tak krępować faceta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może. Bądź zdecydowany, nie rezygnuj. Jak zobaczy, że wiesz czego chcesz, jesteś poręby siebie w tej kwestii, to będzie jej łatwiej podjąć decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no ok. Ale jak podchodzę do dziewczyny a ona opuszcza głowę albo wodzi oczami to nie wiem czy mam sobie iść czy się mnie wstydzi. W towarzystwie widać ,ze słucha tego co mowie ale się nie odzywa. Jak jesteśmy sam na sam to rozmawia ,że mną i ma inne inne nastawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norma, boi się romansu w pracy. Niekumaty jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie dziewica i nie wie co to facet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×