Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnażonaaaaaaaaaaa

mąż i jego panienki

Polecane posty

Gość samotnażonaaaaaaaaaaa

Witam, postaram się opisać mój problem jak najkrócej. Jestem dość młodą mężatką, między mną a mężem nie układa się od czasu kiedy odkryłam że mój szanowny małżonek wchodzi sobie na czaty,wydzwania, romansuje proponuje seks i tym podobne innym kobietą, wiek nie ma znaczenia czy to 16latka czy 50latka, dla niego nie ma znaczenia. Kiedy odkryłam co robi była wielka awantura pytałam się czego mu brakuje- powiedział że niczego. Wszystko ma seks dość często i urozmaicony, dbam o niego, o dom. Jakiś czas był spokój- powiedział że to nałóg i sam sobie z tym poradzi. Wczoraj odkryłam jego kolejne konta na sympatii i jakiejś innej erotycznej stronie- oczywiście okłamuje mnie i mówi że to nie jego, że to stare, poszperałam i okazało się że to jest całkiem świeże. Nie wiem co robić, najchętniej rozstałabym się z nim bo nie mam zamiaru żyć z kimś takim jak on, on mówi że to przeze mnie bo mu nie pomagam, nie wspieram go i jak jest jakaś kłótnia to on idzie odreagować do innych. Co byście zrobiły na moim miejscu? Mamy małego synka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak to wlasnie jest z faceta
mi Ty piszesz, prosisz o pomoc lub porade, to zdanie na koncu o dziecku jest jak krzyk rozpaczy, a ten ma pretensje, ze mu nie pomagasz I ZE TO PRZEZ CIEBIE. wiec jakiej on pomocy oczekuje? bo ja podejrzewam, ze zezwolenia na to, co robi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnażonaaaaaaaaaaa
tak też właśnie czuje, wczoraj powiedział mi że co z tego że ma konta na takich portalach przecież on tylko pisze. Najpierw pisał, później dzwonił do tych kobiet... nie wiem co zrobi albo zrobił do tej pory. Jestem zagubiona, wiem tylko że jak skończę z nim to nie będzie odwrotu, ze względu na dziecko pytam, bo może Wy macie jakiś ciekawy pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergość
Erotoman-przygłup. Na erotoman - lekarstwem jest brom Na przygłup - nie ma lekarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak to wlasnie jest z faceta
jesli on faktycznie ma problem to jakis specjalista, nie wiem moze psycholog czy seksuolog, jakas terapia (ALE TO ON MUSI CHCIEC) a jesli to po prostu jego.. hobby :o to nie wroze wspolnej przyszlosci, niestety... nie mam dzieci, wiec nie postawie sie w Twojej sytuacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnażonaaaaaaaaaaa
najbardziej boli mnie że dla niego nie ma znaczenia czy baba za przeproszeniem jest brzydka, ma wąsy, okropnie wygląda on jej pisze że chętnie wyliże jej c*p$# . Jego brat ma rodzine tez takiego maluszka jak my i normalnie funkcjonują, a ja wyszłam za kogoś takiego. Tak mi wstyd za niego i za to co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergość
Oj! To w dodatku zboczek!! To może kupcie sobie krowe - tam jest sporo do lizania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak to wlasnie jest z faceta
to moze z jego bratem porozmawiaj, skoro jest normalny? a z drugiej strony.. wiesz - u sasiada trawa zawsze jest bardziej zielona, moze ktos patrzac na Was w zyciu nie domyslilby sie, ze on ma taki problem, wiec w sumie nigdy nie wiadomo, czy Twoj szwagier jest w 100% wzorowym mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiałam i z jego bratem i z jego rodzicami, wszyscy załamują ręce. Wolałabym żeby powiedział mi prosto w oczy to wszystko, a on kłamie cały czas i na każdym kroku. Odkryłam to wszystko przypadkiem- po prostu czułam że coś jest nie tak, sprawdziłam historię i nogi się pode mną ugięły. Tak bardzo się wstydzę że mam takiego męża i taki ktoś jest ojcem mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak to wlasnie jest z faceta
to nie Ty powinnas sie wstydzic, tylko on, ale wiem co masz na mysli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnażonaaaaaaaaaaaaaaa
dla Was jego zachowanie jest zdradą czy to tylko takir niewinne zabawy?? Powiem szczerze że był moment kiedy go tłumaczyłam że to tylko rozmowy ale w porę oprzytomniała, dla mnie takie zachowanie to ewidentna zdrada, nielojalność i brak szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnażonaaaaaaaaaaaaaaa
właśnie ten wstyd przed moimi rodzicami, później przed moim synkiem z jednej strony wiąże mi ręce a z drugiej daje siłę żeby pierd$%^# tego d*pka i zacząć żyć normalnie bez takiej patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak to wlasnie jest z faceta
nie to absolutnie nie jest normalne, pisanie z obcymi babami i oferowanie lizania ich nie nie nie w zyciu nie potraktowalabym czegos takiego "na lajcie" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli macie male dziecko a on "puszcza się" na prawo i lewo to sex (piszesz, że takowy istnieje) z nim jest niebezpieczny. Druga sprawa z doświadczenia wiem, że nie warto takim zawracać sobie głowy i lepiej odejść póki ma się jeszcze trochę godności i dumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak to wlasnie jest z faceta
i poki dziecko jest male... wierz mi pozniej bedzie trudniej albo wcale nie odejdziesz i zmarnujesz sobie zycie z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergość
Generalnie jestem przeciwny rozwodom. Ale ten zboczuch powinien zamieszkać w oborze - z rogacizną. Albo lepiej w chlewie - z nierogacizną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny - mam prośbę - nie tłumaczmy facetów i ich dziwnych zachowań tylko WYMAGAJMY od nich (to trudne ale sie da) i jeszcze jedno słowo klucz : KONSEKWENTNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergość
Słowa: "dziewczyny" i "konsekwentnie" - wykluczają się wzajemnie ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego czego Ty chcesz. Czy chcesz żyć przymykając oko na to co on wyprawia? Sam sobie z tym nie poradzi zresztą wciągnął już w to Ciebie a za parę lat wciągnie synka. Pomyśl o sobie i dziecku i zostaw wstyd na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej boli mnie że dla niego nie ma znaczenia czy baba za przeproszeniem jest brzydka, ma wąsy, okropnie wygląda on jej pisze że chętnie wyliże jej c*p$# Jest seksocholikiem i powinien isc na terapie, a Ty nie dramatyzuj i nie rob mu wyrzutow bo nic to nie da. Trudno wyszlas za kogos takiego, nie moglas przewidziec takiej sytuacji wiec czas dzialac. Powiedz mu, ze oczekujesz od niego iz pojdzie on na terapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dres
dziewczyny, wy pragnienie macie, aby być tą jedyną, a my chcemy być tymi... jedynymi i wspaniałymi. nie sztuka dbać o siebie i dom, ale sztuką jest to sprzedać. A na wartości to wszystko zyska, gdy on, także będzie brał w tym udział. myślę, że jeżeli zaproponuję, iż wyliżę Tobie to jednak tego pragnąłbym. ale to mój tok myślenia;-) wydaje się, że facet ma za dużo wolnego i jednak brak mu czegoś;-) żądaj!!!! żądaj od niego i wynagradzaj go jak psa. www.tresurapsow.pl:-D albo uciekaj... bo jest się czego obawiać:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinnka
Twoj maz jest chory i potrzebuje pomocy. Powiedz mu to wprost i wyraźnie. Domagaj się, aby rozpoczal terapie. Jeżeli tego nie zrobi - odejdź. To jedyny sposób, aby twoje zycie wrocilo do normalności. Nie wolno tolerować takiego zachowania. Samo narzekanie niczego nie zmieni. Tu potrzebna jest stanowczość i konsekwencja. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez.tak,mialam
moj maz tez tak robil, tlumaczyl sie ze to tylko pisanie, glupie gadanie dla zabawy, albo aby sprawdzic co odpisza itp az do czasu az jedna z tych kobiet do pogadania nie pozwala go o alimenty na ich wspolne dziecko byly testy, sa alimenty, my nie jestesmy razem moze gdybym wczesniej zareagowala, u Was to swieza sprawa, ja czulam sie ponizona, chcialam dogodzic mezowi i mimo ze czulam sie zle z tym przyzwalalam mezowi na te "internetowe" romanse, a skonczylo sie jak skonczylo... jak go kochasz to postaw jasne ultimatum, albo rodzina albo inne kobiety, nie ma niczego pomiedzy jak Cie zawiedzie kolejny raz to kaz mu sie wyprowadzic, albo sama sie wyprowadz, do tego alimenty na dziecko, niech poczuje ze nie ma z Toba przelewek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój eks mąż też tak robił , nie wiem jjak długo to trwało ,kiedy to odkryłam nasze małżeństwo przetrwało niecały rok, nie dałam rady z tą wiedzą tak jak pisze Autorka - najpierw były czaty,portale a później smsy,telefony,też wiek tych kobiet był bez znaczenia okropne upokorzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggraaa
samotnażonaaaaaaaaaaa możemy sobie rękę podać!!!! mam ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggraaa
ja to odkryłam dopiero jakieś 10 lat po ślubie....w sumie jak na dobre nastała era internetu, telefonów komórkowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggraaa
aktualnie czuję do niego taką nienawiść ,że nawet nie wiem jak to wyrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggraaa
czuję się upokorzona i bardzo samotna wiele razy obiecywał,że już się to nie powtórzy,ale niestety wraca co chwilę jak bumerang...kończy z jedną zaczyna z inną...mówiłam mu ,że jest chory, żeby szedł na jakąś terapię...chętnie mu pomogę, oczywiście stwierdził,że to ja powinnam się raczej leczyć...który chory człowiek przyzna się do tego ,że jest chory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety teraz pisze i dzwoni a za rok, 5 lat przestanie mu to wystarczać, wiadomo rutyna w małżeństwie i zacznie się spotykać. Tak to działa. Do mnie też jakiś psychol erotoman dzwoni. Poznaliśmy się w necie. Fajnie się gadało wiec wymieniliśmy się tel a on po 5 esach piszę że ma żonę - teraz dzwoni non stop. Oczywiście nie skończyłoby się tylko an rozmowie - on chce wiecej. Wystarczy chętna laska i bach. Na pocieszenie dodam że wiele chce kasy ale jak dla mnie i te erotomany mogłyby za to płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×