Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anisss

3 testy pozytywne i negatyw

Polecane posty

Gość anisss

Hej. Zaczne od tego ze moje cykls trwaja 30dni. Ostatnia miesiaczka bylo 10.05.2013 . 27 i 29.05 kochalismy sie z moim narzyczonym. Doszlo do pelnego wytrysku we mnie . Na 2 dni spodziewanego okresu zrobilam test. Dodam ze byl to test robiony o godzinie 17.30 , wyszly dwie kreski z czego ta druga ciazowa byla slabsza ale kazdy ja widzial. Na nastepny dzien z samego rana(byl to drugi mocz bo w nocy musialam wstac siusiu) kolejny test ale ta druga kresa no ledwo ledwo pod swiatlem bylo ja wdac. Wrocilam z pracy okolo 17.30 wykonalam kolejny testy tym razem elektroniczny . Testy byl zdecydownie na TAK. Aby sie upewnic dzis w dniu spodziewanej miesiaczki pierwszy mocz po przebudzeniu, test na NIE. Dodam ze mierzylam temperature i mialam 37.2. Czy jednak jest jakas szans dla nas? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam ze tak szansa jest duza. Ostatni test ( negatywny) mogl byc od wyzszej wartosci hcg, lub byc zle wykonany czy tez uszkodzony. Proponuje wybrac sie na badanie beta hcg z krwi, powtorzyc za 48 h i bedzie wszystko jasne. Na negatywny wynik wplynac tez mogla za duza ilosc wypitej wody. Moczsie rozcienczyl i stad przeklamanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzszej wartosci hcg tzn niektore testy sa od 10 jednostek inne powyzej 25 musisz zerknac na test. Powinno pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisss
Testy 2 ktore robilam z kreskami byly o czulosci 25. A te eloktroniczne nie mialy podanej czulosci tylko to ze na 99,04% pewnosci. Nie wiem co mam myslec. Tak sie juz cieszylam ... Mam bole w podbrzuszu, moje sutki saty sie troche wrazliwe. Mam bial gesty sluz ... A co do bety to nie wiem jak tu sie to sie robi bo mieszkam w niemczech moj jezyk nie najlepsz wiec ciezko bylo mi ci kolwiek znalezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisss
Ten dzisiejsz poranny test byl ten sam co wczorajsz ktory wyszedl ppzytywnie. Dlaczego moglo sie tak stac ze te popolidniowe byly pozytywne a te z rana przynosily wynik negatywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiadomo...
W sumie beta (przy ciąży) powinna być wyższa każdego dnia...ale może rzeczywiście coś z testem... Generalnie dlatego nie robi się testu za wcześnie, zwłaszcza przed terminem miesiączki. Poronienie w okresie okolomiesiaczkowym jest niestety częstą sprawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisss
Nie straszz poronieniem ;( Zobaczymy co z tego wyjdzie . Mam nadziejie ze mala fasolka ;) jezeli nie dostane okresu powtorze test. Dziekuje za odpowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może byś najpierw o slubie pomyślała? ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisss
Robimy tak jak uwazamy. Jestesmy wystarczajaco dorosli zeby starac o dziecko . My po prostu mamy inne plany niz kazdy. A jezeli interesuje Cie to ile mam lat to prosze bardzo 22 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisss
Wracajac do tematu... Miala jakas kobieta cos takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisss
Halooo jest tu ktos?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merryyyy2345
nie robi sie testu przed terminem miesiączki... najprawdopodobnniej to poronienie. Często kobiety poraniaja w tak wczesnych ciążach mysląc ze to spóźniony okres. Uspokój się , zrób jutro test z krwi i bedzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdooolee
kobieto test zrob tydzien po terminie okresu jesli nie nadejdzie i daj sobie spokoj a nie nakręcasz się, po co ci to? wyluzuj, najchetniej to chciałybyscie wiedziec jeszcze przed seksem! idiotki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prawda ze
niektóre to naprawde są idiotkami, jak czytam wypowiedzi to żal.. 22 latki 23latki chcialyby ''dzidzie'' ''fasolke'' i robią sobie te testy po 10razy 5 dni po stosunku ..dzieciaki . ale nie martwcie się prawdziwy hardcore to sie zacznie jak serio zajdziecie i nie opuści was do konca życia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do idtiotek odpowiadajacych
jak nie masz nic madrego do powiedzenia to lepiej stul pysk i zamilcz. Znam ja takie hej do przodu co innych krytukuja a jak je spotyka sytuacja podobna to w ogole traca gunt pod nogamami i postepuja identycznie, ale wtedy oczywiscie juz nie pamietaja swoich kretynskich kometarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisss
Dziekuje za ten komentarz. Nawet nie chcialo mi sie odnoscie tylko 2 (ostatnich komenatrz) komentowac,bo az szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do idtiotek odpowiadajacych
jak nie masz nic madrego do powiedzenia to lepiej stul pysk i zamilcz. Znam ja takie hej do przodu co innych krytukuja a jak je spotyka sytuacja podobna to w ogole traca gunt pod nogamami i postepuja identycznie, ale wtedy oczywiscie juz nie pamietaja swoich kretynskich kometarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do idtiotek odpowiadajacych
sorki, jakiś bład u mnie był i 2 razy załadowało jeden post. Sama, gdy staralam sie o dziecko, zrobilam mnostwo testow. To jest po prostu silniejsze. Kto nie przezyl tego, ten nigdy nie rozumie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisss
Masz racje.... Ale udalo sie wkoncu u Ciebie? Bo mnie to w ohole nie wiem o co chpdzi testy robione po poludniu daja wynik pozytywny a ten poranny dzis negatyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co narzyczony mysli o
dzidzi?:O Mnóż się, mnóz, na wsi potrzeba rąk do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jak byłam w ciąży jeden test wyszedł nieważny (żadnej kreski) a 4 pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisss
Moj narzyczomy chce tego tak samo jak i ja, wiesz co twoje komentarze sa zbedne. I nie mam zamiaru przejmowac sie dziecinnymi odpowiedzialmi wiec jezeli niemasz nc madrego do napisania to zamilcz na wieki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede mamą juz niedługo :)
Kochana nie zwracaj uwagi na frustratki co swojego zycia nie mają i musza się dowartosciowac oceniając kogos. Sama jestem w upragnionej ciązy mam 22 lata w tym prawie 2 po slubie i zrobiłam z 10 testów:P dopiero ten 9 i 10 okazał się pozytywny:) Jestem teraz w 24 tygodniu a moja mała(córcia) ma 730gram:) Nie uważam się za gówniare czy za rozwydrzoną nastolatke. Czasem nazwe swoje dziecko dzidzia lub maluszek , gadam do brzucha-co smieszniejsze maż gada sto razy więcej infantylnych rzeczy do małej co mnie ROZCZULA i juz:) Uważam ze mówienie takich słow to nie przejaw idiotyzmu tylko tego ze to dziecko się właśnie mocno kocha. Kochana powtórz test za kilka dni. Najlepeij za kilka dni zrób 2 różnych firm. Powodzenia:) PS. Mi test wyszedł dzień przed spodziewaną miesiaczką z tym ze dokładnie wiem kiedy miałam owulacje i kiedy się kochalismy bo owulacja była monitorowana dzień przed i dzień po:) 1dc okres z 14/15dc owulacja 29dc pozytywny test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisss
Gratuluje Ci ;) i aby zdrowo i do konca bylo dobrze ;* ppcieszylas mnie z tymi testami ;) dziekuje za odrobine otuchy ;) moj D jak zobaczyl wczoraj zen pozytywny test to az sie poplaka ze szczecia. Powiedzial ze to bedzie najwspanialsze dziecko na swiecie... A rano takie rozczarowanie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×