Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Portale randkowe/matrymonialne

Polecane posty

Gość gość
Witam. Jestem po rozwodzie,mam 28 lat i czasem zagladam na portale. Jednakż eodnoszę wrazenie,że mężczyźni tam szukają przede wszystkim przygód, mając żony i dzieci. Nie wierzę,że spotkam uczciwego człowieka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazajcie na pana mareczka z Bydgoszczy. przedstawia sie tez jako Tadeusz. Grasuje po Swatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKuba
Ja korzystam i poznałem wielu ciekawych ludzi. Przeważająca ilość osób korzystających z tego portalu znajduje się w przedziale wiekowym 25-30 lat. Portal dba o normy etyczne - nie ma profili z wyzywającymi zdjęciami i wszystkie profile są moderowane. Nie trzeba od razu obrażać osób piszących pozytywnie o tym portalu. Ci co obrażają pewnie sami nawet nie korzystali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedź do "Spamerzy - wy to macie fajnie. Możecie być pewni że już głupsi nie będziecie" Skąd wiesz, że spamerzy może wielu osobom ten portal pomógł?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poznałem swoją zonę na Znajomych w Interii. Jako jedna z nielicznych nie była natychmiast zainteresowana tym, ile zarabiam, czy mam swoje mieszkanie, tylko gadała ze mną o wszystkim. I to mnie zainteresowało. A ją to, że jej nie podrywałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam bezpłatny portal randkowy dyskoteka.co , naprawdę fajnie zrobiony i profesjonalny. Nie ma fikcyjnych kont, ani wyzywających zdjęć. To coś dla ludzi, którzy naprawdę szukają miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli masz ochotę dowiedziec się wiecej o swoim przyszłym zyciu partnerskim, towarzyskim, zawodowym, napisz do wrozki Sofii. Jest świetna i jestem z jej usług bardzo zadowolona. Odpowiedziała konkretnie na nurtujace mnie pytanie. Godna polecenia więc polecam. Wróży emailowo. tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja poznałam moją drugą połowę na elmazie i jesteśmy razem od ponad dwóch lat. Planujemy ślub. Nie mieliśmy zdjęć. To było przeznaczenie. Dodam że mamy 40+ więc nie jesteśmy osobami niepoważnymi. Takiej miłości życzę wszystkim poszukującym. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest jeden bardzo fajny - https://kochaj.pl/ Ja jestem tam nie długo a już kogoś poznałem, bardzo fajna jest opcja eksperckiego testu dopasowania, bardzo pomocne i widać że rozsądnie zrobione i przemyślane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×