Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qpwoeiryt

Bardzo dołują mnie zdjęcia ładnych, pięknych kobiet w internecie.

Polecane posty

Gość qpwoeiryt

Te wszystkie świetne dziewczyny są wszędzie. Mam świadomość, ze są wyretuszowane, specjalnie przygotowane do zdjęć. Ale one sa takie idealne. Wiadomo, że jeśli ja wie widzę nie szukając ich celowo, tylko przeglądajać fejsa, kwejki, jebdzidy i inne tego typu stronki, to mój facet również je ogląda. Jak po tym jak on się na takie cuda napatrzy wierzyć, że to ja jestem dla niego " najpiękniejsza". Bardzo mnie to dołuje i sprowadza w kompleksy, Też chce być taka piękna, idealna, seksowna..... a jestem normalną dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy Ty marzysz w kółko o Bradzie Pittie, Johnnym Deppie itd.? Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, gwiazdy również. Wątpię żeby Twój facet nie miał ciekawszych zajęć niż tylko siedzenie w necie i oglądanie pięknych lasek i marzenie o Nich...Chyba się zafiksowałaś niepotrzebnie na tym temacie, poczytaj książkę, obejrzyj dobry film, teatr, posłuchaj muzyki, obejrzyj dokument,zainteresuj się czym żyje świat :-) Od razu zmienisz punkt widzenia! A co do kompleksów każdy je ma, trzeba starać się wyglądać najlepiej jak to możliwe (na miarę własnych możliwości).Innej drogi nie ma, a na pewno nie jest nią wpędzanie się w większe kompleksy oglądaniem wyretuszowanych zdjęć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×