Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Osannnn2014

Pytanie do Pań o pierwszy poca

Polecane posty

Gość Osannnn2014

Drogie Panie mam do was pytanie ? Od razu stwierdzam, że moje pytanie zapewne było już sporo razy maglowane na forum, ale chciałbym to wyłącznie odnieść do siebie i kogo się nie zapytać o radę jak właśnie was (płci pięknej). Jak na razie byłem z dziewczyną na dwóch randkach. Pierwsza randka , był to spacer potem posiedzenie przy piwku w Pubie. Już tam zauważyłem, że dziewczyna nie była zestresowana, śmiała się z naszych opowieści, nachylała się nade mną , próbowała chyba być bliżej mnie, bawiła się włosami, wypinała pierś (czyli wynikając z tych rzeczy w internecie co piszą o psychologii kobiety, nawet mi dobrze poszło, ale czy to aby prawda ? :) ) Oczywiście na zakończenie randki kulturalny całus w policzek. Druga Randka także przebiegała bardzo miło, aż się zdziwiłem, bo dziewczyna łapała mnie za rękę, przysiadała się co raz bliżej mnie itp, randka zakończona jak zwykle całusem w policzek. No i w tym tygodniu mam trzecią randkę Kino, które skończy się późnym wieczorem i odwiozę ją do mieszkania. Czy wypada mi ją pocałować, naprawdę bym tego chciał. Boję się tylko odrzucenia, ale skoro się ze mną spotyka to chyba wie o co w tym wszystkim chodzi i jeśli o mnie chodzi to muszę chyba przejąć pałeczkę i w końcu się odważyć. Z tego co czuję dziewczyna daje mi takie informację, a ja przez dwie randki je odrzuciłem, a może się mylę ? Dodajcie mi odwagi Drogie Panie, jeśli jednak się nie mylę. Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz się żyje ! proszę pocałować niewiastę :-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym Spróbowała, najwyżej się obrazi i odejdzie, a w gorszym wypadku z liścia dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owww shit
a ja na 3 randce to ostatnio do łóżka wskoczyłem :D a nie raz to i na pierwszej takie akcje robiłem :) a Ty się o pocałunek pytasz... pewnie że się nie obrazi :) jak się zbliża i robi podchody to liczy na wiele być może i na sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srgs
całuj :P uwierz mi, że ona tego chce. Ja sama pocałowałam swojego faceta bo on to by się chyba nigdy nie odważył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srgs
całuj :P uwierz mi, że ona tego chce. Ja sama pocałowałam swojego faceta bo on to by się chyba nigdy nie odważył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli daje takie sygnały to chyba warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×