Gość gość Napisano Czerwiec 10, 2013 w sobote był ślub mojej przyjaciółki, jedna dziewucha ( żona kolegi młodego pana) ubrała się następująco: białe, koronkowe, ślubne kozaki, białe ślubne blerko, biala mini sukienka, którą miała na poprawinach na swoim ślubie i biały d*pny kwiat we włosach. nie jestem ostatnią świnią i nie będę tutaj wklejać zdjęcia, ale uwierzcie na słowo, była to żenada na maxa :/ Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach