Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niekochana_taki_los

chcę ognistego romansu !

Polecane posty

Gość niekochana_taki_los
nienormalna, w sumie racja, wtedy założę czerwony kapelusz i będę pomykać na czerwonym rowerze :D To dopiero będzie rozrywka, ofiary będę szukać na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły gość
To do tego,że stara yyy tzn wiekowa:-P jesteś to jeszcze zła? O nieeee przegrałaś życie:-D Co Ty biedna teraz poczniesz? Juz po Tobie:-(;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekochana_taki_los wesoły, trudno muszę z tym żyć Nie mam czasu na kręcenie się i obczajanie na kafe, kończy się mój termin przydatności do spożycia nie rozkobiecaj się. kobieta im starsza tym lepsza. do pewnego wieku oczywiście. ;) jesteś szczupła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły gość
Dresiasz oczywiście,że lepsza moja babcia ma kolejkę adoratorów jak stąd do Chicago a dziadek z dubeltówką pilnuje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
wesoły, no cóż, nie każdy ma szczęście, może znajdzie się jednak jakiś desperat :P Chociaż w tym kapeluszu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
dresiarz jestem szczupła w innym tego słowa znaczeniu sensie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły gość
Może się znajdzie i może nawet nie taki desperat;-) Zycze powodzenia, jednak aż tak źle z Tobą nie jest:-P Dobrze się rozglądaj co byś w łapy jakiegoś bałwana nie wpadła, trzymaj sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
wesoły, o ile wiem zima się skończyła, więc mniejsza szansa na bałwana. :P Powodzenie jak najbardziej wskazane, zwłaszcza u płci przeciwnej :) Miłego. dresiarz, no wiesz nie może być zbyt pięknie, ja tez pewnie żabę znajdę, i przyjdzie mi ja całować, a nie wiadomo czy się w księcia zmieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
Pomarańczowy, co ja poradzę, że panowie są tacy mało zaradni i puszki nie potrafią otworzyć :P dresiarz nie ilość się liczy a jakość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ oczywiście. ;) tylko tu nawet pies z kulawą noga nie zagląda. :D kawa na ławę: "jestem szczupła w innym tego słowa znaczeniu sensie" nie ma innego tego słowa znaczeniu sensie. internet nie kłamie. ;) czyli jesteś szczupła, czy nie? i nie kombinuj z odpowiedzią. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
dresiarz na poprzedniej stronie opisałam mniej więcej jak wyglądam :D Internet nie kłamie? Hmm to chyba mówimy o dwóch rożnych internetach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
A z tym psem, to sugerujesz, że jestem mało interesująca?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie tu jaki pies? jaka rasa? może jajnik?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
gościu masz coś do jajników ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy gość ma coś do jajników;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
Hmm ośmielę się nie zgodzić, czasem trafiają się zorientowani na coś innego niż jajniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz, zacząłem od prologu i skończyłem na epilogu, pomijając jakże ważny środek czyli stronę nr 2 :D szczupła, blondynka 170cm a jakie wady? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
dresiarz no coś Ty, kurcze już jak piszesz nikt tu nie zagląda, jak wymienię wady, to topik utonie w otchłani zapomnienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
Dark a czytaj, myślę, że więcej obserwatorów nas czyta :D Dresiarz, hmm moja podstawową wadą przy ogromnej chęci romansu jest to, że jestem wolna i nie chcę zajętego :D Stąd zapewne taki mały ruch na tym temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
dresiarz a co Ty tak chcesz od razu znać moje słabe strony?:P Rzuć teraz coś o sobie. Informacja za informację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat jest o Tobie, nie o mnie. :D dla jednej nie będę się rozdrabniał, znajdź jeszcze jedną kobietę która też będzie coś chciała wiedzieć o mnie. i nie może to być ten typ o nicku "gość" którego wszędzie pełno. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
Temat nie jest o mnie, tylko o szukaniu :D Takiś pazerny, że jedna Ci nie wystarczy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówka
To ja tez chcę coś wiedzieć o dresiarzu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×