Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzenka546

Złote Wyprzedaże

Polecane posty

Gość Marlena Pomiańska
Ja wpadam średnio co drugi dzień na Złote, aby po prostu zobaczyć co nowego. Fajne miejsce, kupiłam też juz kilka rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka12
Hej, a czy ktoś zamawiał stamtąd zegarki Timexa? Słyszałam, że faktycznie się opłaca bo ceny są dużo zniżone i można kupić fajny zegarek w mega promocyjnej cenie. Ktoś się orientuje, ktoś już zamawiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika Zielińska
Dzięki temu wątkowi, z ciekawości wskoczyłam na ZW i znalazłam super kalosze, dokładnie takie jakich szukałam... dotarło do mnie z ogromnym smutkiem, że będzie lało coraz częściej i taki zakup jest niezbędny. A kalosze są eksta, wybiorę te fioletowe, ale czad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia8881
A jak długo trzeba czekać na przesyłkę? Czy jest ewentualna opcja wymiany, zwrotu? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja otrzymalam towar ale nie podobal mi sie i dokonalam zwrotu. Paczka zostala dawno dostarczona a ZW twierdza ze paczki nie otrzymali. Czytajac na forach nie jestem pierwsza os ktora ma taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek8787
Ja bylem nawet na wycieczce ze zlotych wyprzedarzy, wszystko bylo ok, wiec moge polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie szukałam ostatnio informacji i opinii o tych wycieczkach. Gdzie byłeś? jak organizacja? Wszystko tak jak w ofercie? Żadnych wpadek? Wdzięczna będę za dwa słowa odpowiedzi, bo myślę nad wyjazdem z okazji rocznicy i chciałabym, żeby nie był bardzo drogi, ale choć trochę ekskluzywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figielek34
Tomek, to złote wyprzedaże organizują też wycieczki? Do tej pory kojarzyłam je jedynie ze sklepem internetowym z fajnymi ubraniami i innymi dodatkami w dobrych cenach. Też jestem ciekawa, jak wygląda sprawa z tymi wyjazdami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie dawno wpadłam na złote wyprzedaże . I juz jestem pewna że czesto bedę gościem na tej stronie . Kupiłam bluzeczkę o dość ciekawym kroju tuniki starej Grecji .Idealna na sylwestra. Właśnie ja dostałam . Jest dokładnie taka jaka była na fotografi i opisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniesia88
Ja zamówiłam wczoraj bluzę z Mr Gugu i Miss Go na złotych wyprzedażach, taką z mopsem (gdzieś w internecie chyba jest jeszcze, ale to nie o to chodzi). I chyba jednak będę częściej z tych złotych wyprzedaży korzystała. Dlaczego. Już piszę. Wczoraj wieczorem, tuż przed zamknięciem aukcji, zamówiłam bluzę i zrobiłam przelew. I już dziś przed południem dzwoniła do mnie jakaś miła pani od nich, z pytaniem, czy skończyłam transakcję i czy na pewno zrobiłam przelew. No tak, robiłam, ale sprawdziłam i swoje konto, i jeszcze konto na złotych, i było wszystko ok, więc byłam gotowa na awanturę jakby co, żeby zwracali kasę! No ale jakieś dwie godziny później zadzwoniła ta sama pani, że wszystko jest ok, mają pieniądze na koncie i zamówienie jest już w realizacji. Podobało mi się, takie dbanie o klienta! Tak się kupuje klienta, promocje to tylko dodatek miły! Będę korzystać częściej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenkaMarlenka
Faktycznie okazja, ale nie pierwsza i nie ostatnia, na zw co trochę jest jakaś fajna promocja ;) Chyba już za bardzo się przyzwyczaiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJolka
Bardzo lubię ZW, jest tu faktycznie ciagle coś nowego, a i forma dikonywania zakupów też mi odpowiada. Juz kilka razy zamawialam i transakcje byly też bez zarzutu. Teraz bedę chciała wypatrzeć okazję weekendową w jakimś pięknym miejscu w górach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olabezparasola
Ostatnio zamówiłam za dużą bluzę, która w dodatku słabo na mnie leżała, więc postanowiłam zrobić zwrot. No i bałam się, że będą mi robić problemy, odmawiać przyjęcia... A tu nic. Nawet mi konsultantka na czacie wszystko od a do z wytłumaczyła (nie ominęła żadnej literki z alfabetu;) i mam już pieniądze na koncie. Jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielokrotnie kupowałem na złotych wyprzedażach towar ok jednak jeśli coś pójdzie nie tak zaczynają się schody. Ostatnio na skutek bałaganu otrzymałem nie swoje zamówienie wg sugestii odesłałem towar jednak od ponad miesiąca nie mogę doprosić się zwrotu pieniędzy. Raz ktoś dzwoni że niby otrzymali zwrot za kilka dni pytają o dowód nadania......... dlatego nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego chcąc dokonać przelewu z konta inteligo wyświetla się inna szata graficzna tego konta , niż mojego . Grażyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalinka88
A jaka Ci się wyświetla? U mnie Inteligo działa bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia757
Bywa tak, że zakupy w Złotych Wyprzedażach są trafione i można kupić taniej i kupowałam tak i byłam zadowolona. A jest i tak, jak tym razem. Kupiłam sukienkę, na zdjęciu nieźle wygląda, po przymierzeniu rozmiar ok. Ale ogólnie materiał i fason już po przymierzeniu nie jest tak fajny jak sugeruje to zdjęcie. I co do wielkiej obniżki :D Cena na metce 119, jeszcze teraz sprawdzam jeszcze raz, bo pamietałam że płaciłam więcej. I okazuje się, że obniżka kusząca ze 199 na 129 i tyle zapłaciłam, a patrząc na metkę to wszystko manipulacja. Dużo kupuję w sklepach internetowych i zazwyczaj jestem zadowolona. Tym razem tak nie jest. Zwracam towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestrzegam przed ta firmą, nie odbierają telefonów, nie mam zwrotu pieniędzy za zwrócony towar od kwietnia. W opineo nie publikują negatywnych opinii pisałam 3 razy , po czym ukazała się opinia zupełnie przeciwna i pozytywna podejrzewam, ze napisali sami a opineo absolutnie niewiarygodne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszuści i naciągacze, przy anulowanych zamówieniach nie można odzyskać wpłaconych pieniędzy. Zgłaszam całą sprawę na policję jako wyłudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszuści i naciągacze, przy anulowanych zamówieniach nie można odzyskać wpłaconych pieniędzy. Zgłaszam całą sprawę na policję jako wyłudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze odradzam tą stronę. Kilka razy zamawiałam ale zwykle przychodzi nie ten numer buta albo w ogóle nie ten towar. Bezczelnie potem nie zwracają pieniędzy tylko trzeba czekać a ostatnio zwrócono mi pomniejszoną kwotę. To jakaś "lewa" strona po za tym zegarek był beznadziejną podróbką. Jeśli ktos ma czas, nerwy i pieniądze to może robić tam zakupy, bo ja już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestrzegam przed tym sklepem - od kilku miesięcy nieterminowo wysyłają zamówione i opłacone produkty. Nie dosyć, że płatność jest od razu przy zamówieniu - dostawa po 3-4 tygodniach (deklaracja ZW) a i tak jest opóźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pierwszy raz zamawiałam coś przez internet, ale nigdy jeszcze się tak nie zawiodłam. Dwa miesiące czekania, kilka maili bez odpowiedzi, wyjątkowo utrudniony kontakt telefoniczny i na koniec któtka wiadomość że zamówienie zostaje anulowane. Ciekawe jak długo będzie trzeba czekać na zwrot gotówki. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goiza78
Ja niestety miałam złe doświadczenia. Kupiłam zegarek okazał się zepsuty. Teraz czekam na buty jest już parę dni po terminie dostawy i zero kontaktu mimo maili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja robiłam tam zakupy i czas przeszły jest na mniejscu . termonowośc dostaw w ostatnim czasie jest masakryczna . mało że założenia czekasz na towar dość długo to potrafi się on wydłużyć NAWET o kolejne 14 dni . wiec jak liczysz na zakup na prezent (tak jak ja teraz ) to zapomnij , zamówiony miesiac wcześniej towar miał przyjśc dzisiaj (ostateczny termin ) niestety nie wiadomo czy dotrze przed 24-12. czeka mnie podwójnie wydana kasa. na dodatek nikt nie informuje o opóżnieniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny - zapraszamy na promocję naszej nowej marki - to jest świeżutka kolekcja, ale specjalnie dla Was przeceniamy ją o 20 % - wystarczy po zamówieniu i realizacji przelewu wysłać do nas maila z Waszym numerem konta oraz podać hasło "Kafeteria styczniowe zakupy" a my odeślemy Wam aż 20% wpłaconej kwoty. Mail do nas: info@moscofashion.com Drugim sposobem jest złożenie zamówienia mailowo z linkiem do produktu i wyborem rozmiaru, a my odeślemy Wam maila z odpowiednią kwotą przelewu do realizacji. NASZ SKLEP:www.moscofashion.com/store/index.php?route=co mmon/home KAMPANIA:www.moscofashion.com FB:www.facebook.com/moscostore ART SETS FREE! LET'S WEAR IT! ZAPRASZAMY! MOSCO FASHION TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_G
Kilka takich stronek używam na co dzień, najlepiej się korzysta chyba z portalu www.salesandshopping.pl . Mają tylko aktualne promocje, co od razu ułatwia całe poszukiwania. Warto posprawdzać co tam nowego marki przeceniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia13456
http://allegro.pl/szpilki-z-historia-czesc-kw oty-oddam-na-wosp-i4971138575.html chłopak ją zostawil, ona opisuuje to na allegro i sprzedaje buty z korzyscią dla innych! licytujcie kobietki niech ma tez cos dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na złotych nawet po przecenach jest dosyć drogo. Zerknijcie sobie na Be Jeans. Teraz -60%. Sprawdzone info. www.bejeans.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×