Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mangusta

2 lekarzy prowadzących ciążę

Polecane posty

Gość mangusta

Temat kierowany do kobiet, które miały dwóch lekarzy prowadzących ciążę: otóż zastanawiam się jak to wygląda później, gdy pod koniec ciąży chodzi się co 2 tygodnie i na ktg. Chodziłście 2 razy na ktg do dwóch różnych? co tydzień badanie u innego lekarza? trochę mi się wydaje to kłopotliwe. Ja mam dwóćh lekarzy : w ramach świadczeń z pracy - mam bezpłatne badania. oraz prywatnego lekarza z zaufania, choć uważam, że jeden i drugi są dobrymi lekarzami, pracują w różnych szpitalach a ja jestem w pierwszym trymestrze, jeszcze nie zdecydowałam, w którym szpitalu rodzić więc chodzę do obu. Już mi się wydaje to niewygodne, wczoraj jeden lekarz zaproponował żebym zrobiła badania prenatalne a ja mu na to, że już się umówiłam prywatnie... minę miał nietęgą... do następnego idę za tydzień. potem bedzie 3 tygodnie przerwy i znowu pójdę najpierw do jednego potem do drugiego. Myślę, że to też niedobrze gdy co chwila któryś bada i "gmera". Ale też nie chcę rezygnować ani z jednego ani z drugiego. Nie wiem tylko jak to rozwiązać później? w końcu z któregoś zrezygnować czy obojgu wciskać że zamierzam rodzić u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×