Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem z Krakowa, czy życie w Warszawie będzi znacznie droższe?

Polecane posty

Gość gość

powiedzcie mi, życie w stolicy jest drogie? Jesteśmy z Krakowa, chcemy się przeprowadzić, zastanawiam się czy będzie dużo drożej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki hehehe wszystko wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę poważnie. Warszawa jest droższa od Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też też myslę, ale zastanawiam się czy znacznie droższa, czy damy radę na początku itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nwdk
Będzie spooooro droższa ;) Za same mieszkanie 2-3 pokojowe nie zapłacisz mniej niż 3 tysiące. + zakupy. Ja powiem Ci tak... idąc do Auchan bądź do jakiegokolwiek innego sklepu, kupując 20 plasterków szynki (polędwica sopocka np), sok pomarańczowy, pieczywo, jakiś serek, masło, ogórek i pomidor płacę ok 50zł. Złobek dla dziecka kosztuje miesięcznie minimum 1000zł , nie wspomnę wpisowym w wys 500zł. To jest katorga. Znaleźć pracę można baaardzo szybko ale też pracodawcy wykorzystują Cię jak tylko mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nwdk
Będzie spooooro droższa ;) Za same mieszkanie 2-3 pokojowe nie zapłacisz mniej niż 3 tysiące. + zakupy. Ja powiem Ci tak... idąc do Auchan bądź do jakiegokolwiek innego sklepu, kupując 20 plasterków szynki (polędwica sopocka np), sok pomarańczowy, pieczywo, jakiś serek, masło, ogórek i pomidor płacę ok 50zł. Złobek dla dziecka kosztuje miesięcznie minimum 1000zł , nie wspomnę wpisowym w wys 500zł. To jest katorga. Znaleźć pracę można baaardzo szybko ale też pracodawcy wykorzystują Cię jak tylko mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×