Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła mama :)

Listopadowe Mamy - Listopad 2013.

Polecane posty

Ola, ale tak centralnie ssąć cycka i wypijac mleko? Przykladalam dzis kapuche. Zauważyłam ze tam gdzie mam twardo na dole piersi jest jakieś zaczerwienienie i węzły chłonne ogromne i bolace pod pachą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! 3 listopada o godzinie 8:46 na swiat przyszla moja córcia Vanessa! Wazaca 3360 g i dluga na 52 cm :) Poród wspominam calkiem niezle, a to zasluga zzo, super sprawa! Rodzilam 23 godziny i nie wyobrazam sobie tyle czasu męczyć sie ze skurczami, a mialam je od początku bolesne i regularne co 7 minut, a na końcu juz co 3 minuty. Niestety nie mam nawet czasu pod czytać zaległości. Mala pochlania prawie caly mój czas, a jak mam go trochę dla siebie tto oczywiscie odpoczywam :) Zycze wam wszystkim wspanialych pociech i jak najszybszych porodów! I gratuluje jeżeli ktoras juz cieszy sie szczęściem tak jak Ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) caly dzien mi jakos zlecial u lekarza , zakupy... . Mam wyznaczona cesarke chyba jako pierwsza z nas tu.Za tydzien w czwartek powitam mojego duzego - malego skarba :) Tak nie bylam przekonana do tego wyznaczania daty itp. ale jak juz wracalismy zmezem od lekarza cieszylismy sie jak dzieci ,ze za tydzien bedzie z nami :) . Dziewczyny ja z waga tez 18kg na plusie :( . Moja ginekolog powiedziala,ze ona mysli ,ze chyba bym malego przenosila,bo cos mysli ,ze jemu tam w srodku dobrze :) . GoHa tez ogarniam chalupke,bo pomyslalam ,ze potem ludziska zechca przyjsc zobaczyc malego, mowa na razie o rodzince :) . Dziewczyny poszlam dzis na zakupy na chwile do jednego sklepu oddalam niektore male ciuszki i pokupilam troche wiekszych.Tak sie zastanawialam kto robi zakupy z takim duzym brzuchem?:)Ledwo chodze,ale wszyscy tacy mili :) . Kasia 2636 jejku 40 kg w ciazy to bardzo duzo,ale jak piszesz to zrzucilas,dzielna z Ciebie kobieta :) . Miska od wielu dziewczyn slyszalam wlasnie ,ze maz jest niezbedny przy porodzie i bardzo moze pomoc,wiec po przemysleniach tez chcialam mojego.Dobrze, ze jakos dochodzisz do siebie.Wracaj do zdrowia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska, wlasnie o to chodzi, zeby "odciagnal" troche mleka, podobno nie wszystkich facetow da sie do tego przekonac :). Mamo Vanessy, gratulacje :) Mamusiu, zazdroszcze, ze juz za tydzien malenstwo bedzie z Wami :) ja dzis w nocy juz 3 razy bylam w lazience. moj rekord. teraz nie moge zasnac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapusta tez podobno pomaga. z tego,co pamietam, to polozna mowila,zebysmy porozbijaly sobie wczesniej tluczkiem liscie i kazdy wsadzily do osobnego worka i trzymaly w lodowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzekamyNaVanesse (Agata) - 3.11 Vanessa 3360g MiśkaPyśka (Magda) - 2.11 Joanna 3425g abc abc (Monika)..............2.11.................................. syn GoHa548...........................5.11................... ...............syn Szymon benihimex (Kasia).............6.11.................................có rka Amelia marbre................................6.11............... ....................syn Izabela__89_ ....................8.11................................. Mama Agataaa (Agata)....8.11..................................syn Michał Kasia567............................8.11................. .................syn mamusiaa79....................15.11...................... ...........syn betrix..................................15.11............ ......................córka floraska.............................19.11............... ..................syn kyga(klaudia)....................20.11................... ...............syn Dawid pixidixiikot.........................24.11............... ...................córka Olga112............................25.11................. ................córka Martyna Sowiczek (Agnieszka)......26.11................................córka Jagoda ja_i_ja (Ola)........................8.12........................... ........córka Lena Mimifi.................................21.12............. .........syn Staś i córka Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekamyNaVanesse - gratuluję córci :) teraz powinnaś zmienić nick na "mamy już Vanesse" :) wracajcie do siebie z malutką, nabierajcie sił i wypoczywajcie :) . Fakt, że póki co porody u Dziewczyn przebiegają sprawnie i szybko napawa optymizmem :) oby tak dalej było... . Jak tam się czujecie Kobietki dzisiaj?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzekamyNaVanesse-Gratulacje i dużo zdrówka :) Dziewczyny tak patrząc na tą tabelkę ,to do jutro już połowa z Nas powinna być rozpakowana he a my jak słonice chyba będziemy chodzić , bynajmniej ja się tak czuję :P u mnie zero jakichkolwiek objawów , tylko z przeziębieniem coraz gorzej i to mnie strasznie dołuje , bo coraz mnie sił mam a do porodu powinna mieć ich dużo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, serdecznie gratuluje!!!! Mam nadzieje ze dobrze sie czujecie dziewczyny. Nasza poczta na interii już niedługo zacznie pewnie działać. Myśle o Was codzień i zastanawiam sie czy aby któraś wlasnie nie rodzi. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzekamyNaVanesse - gratuluje!! Duzo zdrowka i szybkiego powrotu do formy! :-) U mnie wszystko ok - najlepiej sie czuje jak spie, a spie duzo - po 10 h minimum :-) Wczoraj meczylam sie z gondola, bo przez pierwsze tygodnie bedziemy jej uzywac zamiast fotelika w samochodzie no i za bardzo nie wiedzialam jak te pasy w srodku dzialaja oraz jak sie przypina te gondole w samochodzie... Tu zaleca sie nie wozic dziecka w foteliku do 3 m-cy, bo lepiej jesli moze sie przemieszczac "na lezaco". Tyle ze aby to moc zrobic, trzeba miec gondole z odpowiednia homologacja... Mysle, ze teraz zabierzemy sie jeszcze za zlozenie lozeczka, bo skoro z ta gondola mialam juz problem, to ciekawe ile czasu zajmie nam lozeczko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Mamo Vanessy. Dużo zdrówka dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis sie czuje calkiem niezle choc moj rekord spania to 7 godzin z przerwami ,wiec najlepiej nie jest. floraska spisz min 10 h to zazdroszcze.Ja w ciazy spiochem nie jestem.Nawet nie mialam zbyt wiele tych popoludniowych drzemek... floraska skladaj lozeczko ,szybciej lepiej, mi tez zajelo doprowadzic je do stanu jaki mi sie podoba teraz sobie czeka i wywoluje usmiech na mojej twarzy :) . GoHa u mnie tez zero objawow,sloniem jestem strasznym,brzuch mi wisi prawie do kolan zartuje sobie do kazdego ;)No ale ja date mam. Mam moje ost 7 dni z maluchem w brzuchu :) Tak sie dziwnie czuje ,bylam wczoraj na ostatniej wizycie u lekarza. I doktorka wchodzi i zatuje.....witaj jak tam ten Twoj 6 kilowy???Szok :) . Miska, ja i ja dobrze mowi,ze facet moze odciagnac troche mleka, a wiem to od.....mojej mamy.Wiem dziwne ,ale powiedziala mi to ,bo miala podobny problem i .....moj tato jej pomogl. . Kasia jak sie dzis czujesz?Zero wymiotow?Oj wczoraj juz pomyslalam ,ze bedziesz rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixidixiikot
Cześć Dziewczyny! Czekamy na Vanessę -Serdeczne gratulację, dużo zdrówka dla Was:* Z tym odciąganiem mleka przez faceta to pierwsze słyszę, no ale skoro pomaga przy silnych stanach zapalnych to dobrze wiedzieć, pamiętam jak bardzo bolały mnie piersi jak miałam nawał w 2 chyba dobie to już było dla mnie szokiem myślałam, że piersi mi eksplodują a co dopiero mówić o bólu przy zastojach i zapaleniach! Pewnie, że troche to dziwne,ale w końcu koleżankom i kolegom chwalić się nie trzeba, ważne że może pomóc, a jak boli to człowiek wszystkiego spróbuje;) mamusiaaa79-fajnie, że masz już termin ja swój poznam jutro floraska-u nas jest chyba tak, że jak chce się wozic dziecko w gondoli to trzeba mieć zaświadczenie od lekarza, wiem bo mimo że miałam gondole z homologacją to i tak bez wskazań medycznych trzeba było wozić w foteliku, a też myslalam że wygodniej i zdrowiej na leżąco, co kraj to obyczaj, zazdroszę tych 10 godzin snu ja spię po 5 czy 6 i to na raty bo kręgosłup i spojenie zaczyna nawalać coraz bardziej jak za długo leżę to potem nie mogę wstać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy na Vanessę - gratuluję :-) dużo zdrowia dla Was obu! mamusiu świetnie, że znasz już dokładny termin :-) Ja niestety ciągle w dwupaku :-( Juz jestem strasznie zirytowana... Wczoraj poszłam spać o 22, a wstałam dziś po 13 :P i dalej byłam śpiąca hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzekamyNaVanesse (Agata) - 3.11 Vanessa 3360g MiśkaPyśka (Magda) - 1.11 Joanna 3425g abc abc (Monika)..............2.11.................................. syn GoHa548...........................5.11................... ...............syn Szymon benihimex (Kasia).............6.11.................................có rka Amelia marbre................................6.11............... ....................syn Izabela__89_ ....................8.11................................. Mama Agataaa (Agata)....8.11..................................syn Michał Kasia567............................8.11................. .................syn mamusiaa79....................15.11...................... ...........syn betrix..................................15.11............ ......................córka floraska.............................19.11............... ..................syn kyga(klaudia)....................20.11................... ...............syn Dawid pixidixiikot.........................24.11............... ...................córka Olga112............................25.11................. ................córka Martyna Sowiczek (Agnieszka)......26.11................................córka Jagoda ja_i_ja (Ola)........................8.12........................... ........córka Lena Mimifi.................................21.12............. .........syn Staś i córka Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy mamusia79 już po. Pewnie tak. Mam nadzieje ze dobrze sie czuje i nie będzie dochodzić do siebie zbyt dlugo. Floraska, pierwsze słyszę o gondoli w samochodzie zamiast fotelika. Niezle z Was spiochy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz mi sie przypomniało ze to miał byc przyszły czwartek... Ale ze mnie ciamajda. Od wczoraj siedziało mi w głowie ze to już dzis... Rozczarowanie... Już myślałam ze będzie trochę ekscytacji Jak już teraz sie posypiecie to pewnie jedna po drugiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Miska nie ja mam na nast czwartek 14stego,moze przeoczylas :) Ale dziewczyny tak pisaly o tym spaniu, ze dzis mnie zmulilo ,ze poszlam sie polozyc spalam godzine i teraz wstalam i sie nie czuje za dobrze. JAkbym byla chora, na wymioty mnie cos bierze,ale zjadlam obiad i moze bedzie lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka- wózek Casualplay ma taką gondolę, która można montować w aucie zamiast fotelika, aczkolwiek nie wiem, czy w Polsce jest to dopuszczalne. Ja dziś przespałam całą noc bez wstawania do łązienki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w nocy zawsze tak do 2 się męczę ,a później jakoś udaje mi się usnąć i śpię do rana . Strasznie mnie to męczy i denerwuje U mnie dalej nic :/ przytuliłam rano męża,więc może coś się ruszy,więc czekam , ale jakoś wydaje mi się coraz częściej ,że jestem jak słonica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zasypiam od razu, jak tylko zamknę oczy, to od razu odpływam :). Za to czasem, jak się obudzę w nocy, to się męczę i nie mogę zasnąć, ale rzadko się to zdarza. Dziś zaczynam 37 tydzień :). W ostatnich dniach jestem coraz bardziej ciekawa, jak ta moja córcia wygląda :). Jeszcze jakieś 4 tygodnie, coś czuję, że teraz zacznie mi się dłużyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i ja - oj ,będzie się dłużyło , i to jak .. :D coś dzisiaj dziewczyny cicho tutaj , czyżbyście zaczęły się sypać ? :D ja już mam doła na maksa :( tak mi strasznie ciężko :( ledwo chodzę tak wszystko boli :( a tu zero skurczy :( do czwartku najpóźniej miałam urodzić ,a tu już piątek mamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nawet mnie nie strasz :/. Do tej pory czas mi leciał bardzo szybko, ale w ostatnich dniach jakoś mi się nudzi :/, a w zasadzie robię wszystko to samo, co do tej pory... Dziewczyny, już 08.11. No niechże któraś wreszcie urodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe teraz pewnie cisza a jak się zacznie to połowa z nas się posypie :) w przyszłym tygodniu się zacznie, bo nawet jak naturalnie nie będzie postępów to wywoływanych się nazbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u abc coś się powinno zacząć dziać to to już tydzień po terminie... ciekawe czy synek tam już nie zadziałał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Podziwiam te które już są po terminie i współczuję. Fakt ja mam termin dopiero na 20 ale strasznie mi się dłuży. Mały rośnie i się rozpycha tak że sprawia mi ból. Mogłabym już urodzić. Najgorsze jest to że mam za sobą miesiąc leżenia bo rzekomo już miałam rodzić a teraz latam robię wszystko i nic. Objawy zamiast sie nasilać ustąpiły mimo że odstawiłam nospe. Na dodatek codziennie wszyscy dzwonią czy już urodziłam. Strasznie irytujące, pewnie macie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kyga ja leżałam prawie 3mc i modliłam się aby tylko dotrwać do 38 tygodnia, teraz jestem w 41 :) i małemu przestało się śpieszyć na świat, ale jakoś się tym nie stresuje, nie poganiam Go... cierpliwie czekam do czwartku na wywołanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, podziwiam te, które w ciąży musiały leżeć. Nie wiem, jak dałabym radę, ciągle jestem w ruchu, ale pewnie gdybym musiała, to po prostu bym leżała. Czego się nie robi dla maluszków... Lubię, jak nadchodzi weekend, bo wtedy mąż w domu :), a wczoraj mi powiedział, że w listopadzie jedzie na 3 dni na szkolenie :/ i w grudniu na 1, czy 2 dni (oba przed porodem...). Oby tylko wtedy się nie zaczęło, bo nie wiem, jak dojechałabym do szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×