Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lilo&Stich

Czemu w Polsce tyle osób nie akceptuje innych od siebie ludzi

Polecane posty

Gość Lilo&Stich

Nie rozumiem ludzi którzy kompletnie nie akceptują inności. Tutaj nie możesz mieć innego zdania niż większość bo od razu zostaniesz ukamieniowany/na słowami . Wyzywają innych od pedałów, lewaków , odmieńców. Czy Wy nie możecie się opanować? Jak dla mnie każdy niech robi co chce! Jestem kobietą , nie popieram prawicy , nie chodzę do kościoła , mam tatuaże i kolczyki więc dla większosci jestem inna. O co tutaj chodzi? Co z tą polską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, chodzi o to, że prawie każdy kto jest inny AFISZUJE się z tym! Stara się pokazać swoją innością jak to wybija się na tle społeczeństwa, i pal sześć jeśli wybija się bo jest bardzo uzdolniony, bardzo mądry itp. i takich ludzi szanuję. Niestety wiele osób stara się pokazać swoją inność debilnym wyglądem i to wzbudza we mnie śmiech jedynie :) a co do gejów - wielu z nas, NORMALNYCH, nie odmawia im prawa do życia ani nawet do ich odmienności. Co mnie obchodzi co dwóch pokrzywdzonych ludzi robi sobie w domu? Ale zaczyna mnie to obchodzić i W******Ć jak tych dwóch mówi, że są NORMALNI i tacy jaki INNI skoro nie są! Pod każdym względem tak, ale pod tym NIE SĄ! Nie może być tak że wybryki natury i zdecydowana mniejszość stara się wmówić, że są jakimś standardem! Bądź sobie inny, bądź odmienny i powiedz - tak jestem ODMIENNY, INNY i mam prawo taki być. A nie siej propagandy, że jesteś NORMALNY! przez lata homusie były, i ludzie wiedzieli, że istnieją i co? ktoś ich wyłapywał? gonił? gnębił? NIE, zanim nie zaczęli nahalnej polityki prohomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piegołak
bo to "polska" - kraj zacofany i sam w sobie inny od innych. tutaj rzadzi kosciol i starszyzna " mochery" gdzie za ich czasow , jak mowia, nie bylo homoseksualizmu. gowno prawda, byl tylko tego nie pokazywali bo sie bali....ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie cierpię homo niepewnych nie chcę aby moje dzieci wychowywały się w tak odrażającym zepsutym świecie pedały lesby k*******o na każdym kroku, pedofile zdrady obrzydliwość co zrobiłą ze świata j****a demokracja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że z tym wyśmiewaniem odmienności to działa w obie strony. Również osoby niewierzące bądź o poglądach lewicowych wyśmiewają się z tych bardzo religijnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×