Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wisien.k.a.

.............. suknia ślubna .............

Polecane posty

Gość wisien.k.a.

porozmawiajmy o sukienkach:) pochwalcie się proszę jakie macie wybrane:) muszę na dniach juz wybrać a nie jestem zupelnie zdecydowana, obecnie skłaniam się ku tej: http://msmoda.pl/images/stories/Kolekcja2013EUROPE/MSMODA_2013_51.jpg nie chcę przepychu ale zupelnie skromnie też nie ma być, jestem niska, w miarę szczupła, narzeczony za to wysoki w głowie mi się już kręci od tych sukienek:) napiszcie proszę czym kierowałyście się przy wyborze sukni? jakie wybieracie? może umiecie polecić jakieś firmy lub inne odradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja upatrzyłam sobie w internecie Elenę Anny Kary... Zakochałam się i byłam już zdecydowana. W salonie jednak po przymiarce poczułam, że to nie to. Z bólem serca, ale musiałam przyznać, że to sukienka nie dla mnie. Przymierzyłam chyba z pięć innych ( trzymałam się jednak koronkowych), kiedy pani klasnęła w ręce i stwierdziła, że ma coś dla mnie. Pobiegła i po chwili przyniosła najpiękniejszą sukienkę, jaką kiedykolwiek widziałam... To jak z miłością, albo zaiskrzy, albo nie ;) Próbuj, przymierzaj, nie bój się różnych fasonów. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yenna i jaką w końcu wybralaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkla
mnie się też marzy koronkowa i w zasadzie na inne nawet nie patrzę. jestem zakochana w Elis Anny Kary, ale to najnowsza kolekcja i nikt takiej jeszcze nie sprzedaje, a na nową mnie nie stać, mam wesele w przyszlym roku, wiec moze jeszcze znajdę taką używana. podoba mi sie również suknia latoya evita, albo ewentualnie elena Anny Kary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia10469
A czy wpadła wam w oko może jakaś ładna suknia na ramiączkach? mogą być zwykła lub jakieś z koronki może też na jedno ramie ładnie by wyglądało... Bardzo was proszę o jakieś porady kochane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisien.k.a.
sukienka juz wybrana:) znajazlam "tą jedyną":))) nie wiem jak moglam zastanawiac się nad tą ze zdjecia z pierwszego postu;p ... z ramiączkami nic mi w oko nie wpadlo, chociaż na początku też takiej szukalam, moja sukienka będzie bez ramiączek, do sukienki za to mam bolerko koronkowe na krótki rękaw zapinane z tyłu ... teraz mam problem z butami, zupelnie nie mam pojecia gdzie szukac:( nigdzie nie ma, chciałabym delikatne, na platformie, białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka - pochwal się sukienką! :) gość - stanęło na koronkowej rybce od Amy Love, ale to jakaś super nowa kolekcja i nie ma jej jeszcze w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×