Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abulia 7743

szukam jakiejś książki z piękną, romantyczną, wzruszającą historią, pomocy :-)

Polecane posty

Gość abulia 7743

najlepiej, żeby to była literatura współczesna lub z okresu ostatnich stu lat. Historia dwojga ludzi, mężczyzny i kobiety, których los ponownie łączy ze sobą albo takiej pary, która zakoc***e się w sobie mimo niesprzyjających okoliczności i walczą o miłość, ale los ich rozłącza. Chciałabym, żeby historia była bardzo wzruszająca, romantyczna, nie musi być to jakiś thriller czy komedia, najlepiej, żeby był to dramat. Literatury z XIX i XVIII w. (typu "Wichrowe wzgórza") już się naczytałam mam teraz ochotę na coś współczesnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się bardzo podobał "intruz"-fantastyczne ale wciągające. "pod jagodką"- ciekawa książka, momentami śmieszna, czasami smutna, "ostatnia piosenka"- troche dla małolatów,ale jest parę wzruszających momentów."złodziejka" - naprawde ciekawa. Jak sobie cod jeszcze przypomnę to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abulia 7743
kiedyś przejrzałam sobie "Intruza" w księgarni, ale dosyć ogólnie, odstawiłam ją, bo myślałam, że to tylko fantastyka i nie będzie żadnych wątków miłosnych. "Ostatnia piosenka"- tytuł brzmi zachęcająco, zastanowię się nad tym :-) Dzięki za pozostałe książki 🌼 Poszperam też trochę w internecie. Szukam czegoś odpowiedniego dla siebie. Jeśli sobie coś jeszcze przypomnisz będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantastyczny temat!!
Medaliony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zafascynowana autorka
Polecam www.fascynacja.vxm.pl Historia, która tylko na pozór wydaje się banalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam książkę
"Delikatność" Foenkinos David.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intruz to tak cudowną poowiesc o miłości że płakałam jak bóbr,naprawdę polecam chociaż pierwszy rozdział trudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnia piosenka nicholasa sparksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałam dodać, jeszcze list w butelce również sparksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy czytalas bo to jest starsza ksiazka - " Dama Kameliowa " Aleksandra Dumas'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błękitny zamek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abulia 7743
"Intruza" oglądałam niedawno w tv, pospieszyłam się trochę zamiast przeczytać książkę, to był bardzo ładny film, więc wyobrażam sobie, że książka była jeszcze lepsza. Niestety teraz znam akcję i mnie już chyba nie zaskoczy tak bardzo.. :-( "List w butelce" też obejrzałam, piękny film - mogę go oglądać bez końca. O książce "Dama Kameliowa" mogę powiedzieć wiele dobrego, jestem w trakcie czytania, historia trafiła idealnie w mój gust, piękna, wzruszająca opowieść. Dzięki za polecenie "Medalionów", "Delikatności", "Błękitnego zamku", "Fascynacji" i biografii (też często zaglądam do nich :-)). Jak któraś z was przeczyta jeszcze coś dobrego i wzruszającego to niech napisze :-) Z kolei ja ostatnio wpadłam na ładną książkę Lisy See "Kwiat śniegu i sekretny wachlarz" opowiadający chińskiej dziewczynie i obyczajach, jakie przeszła jako młoda kobieta (dosyć szokujących) i o tym, jak przeżyła zaaranżowane małżeństwo - książka pięknie napisana, historia pozostaje na długo w pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaania
Polecam: „Tysiąc jesieni Jacoba de Zoeta” Davida Mitchella - mało znana ja znalazłam kiedyś jej opis na stronie damaztorebka.pl i tak mnie zaintrygowało że postanowiłam przeczytać - rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję Znamię Lwa (3 cz.) Francine Rivers. Powieśc historyczna i wzruszająca prawie do łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slony smak milosci
Slony smak milosci Benoit Groult

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda powieść Danielle Steel świetnie się wpisuje w to czego szukasz :) osobiście czytałam tylko dwie jej książki i szczerze jej nienawidzę, ale jeśli ktoś lubi romantyczne, łzawe historie, które zawsze dobrze się kończą to pewnie będzie zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julora
kaania Znam tą pozycję i też mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeźdźiec miedziany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyznania gejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia1983
jeźdźiec miedziany - piękne ale poniewiera psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Santa Montefiore jaskółka i koliber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro romans, rozdzielenie bohaterów itp, to Sparks się wpisze doskonale :) Zawsze polecany jest film, a nigdy książka - przeczytaj sobie ten osławiony "Pamiętnik".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowy stfur
A Becerra - przedostatnie marzenie piękna książka napisana w języku zmysłowym, charakterystycznym dla kobiet i pisarzy z Am południowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medaliony są o holokauście, ktoś tu trolluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Spotkamy się pod drzewem Ombu" S.Montefiore. ,, Zerwana więź" penny jordan chyba...ksiazki Barbary Bretton.....te ksiazki sa wspaniale, pooplaczesz sie nie raz, chwytaja za serce i nie mozna sie oderwac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie powieści sparksa "pamiętnik" jest na pierwszym miejscu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sięgnij po Pierwszy telefon z nieba. Na pewno ci się spodoba. Mnie nie tylko wciągnęła, ze względu na ciekawy i nieoczekiwany splot wydarzeń, ale też skłoniła do myślenia, nad życiem codziennością. nad tym, co jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maovaswealthtan1984tvgue
jeźdźiec miedziany - piękne ale poniewiera psychicznie Jasne http://3dvf.me/14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×