Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobry, tani, rozsądny dietetyk

Polecane posty

Gość irenka51
Bardzo dobrego dietetyka znajdziesz w NaturHouse na Puławskiej. Muszę przyznać że byłam sceptycznie nastawiona do takich placówek odchudzania, ale jednak sie zdecydowałam. I nie żałuje. Efekty są widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rujka5
Dobry nie zawsze jest tani :P Ale akurat Ja chodziłam do NaturHouse na Puławskiej w Warszawie i jestem nieziemsko zadowolona. Tanio i skutecznie! Zdrowo i bezpiecznie! O to chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Króliczkowa
Mi SFD nic nie dało. W Naturhouse też byłam i nie podobało mi się tam, nie wiem czemu, po prostu miałam wrażenie, że jestem "kolejnym klientem". Podobnie w Medicoverze - standardowa dieta "1500 kcal" i "następny, proszę". Może mam zbyt duże wymagania, ale oczekiwałam indywidualnego podejścia. Na forum Gazety ktoś polecił Acai. Weszłam na ich stronę, poczytałam, poszukałam w necie i zdecydowałam się pójść. Odbyłam 2 wizyty, dostałam super wykład nt. zdrowia i wpływu jedzenia na zdrowie (fizyczne i psychiczne). Nie ułożyła mi diety w tradycyjnym znaczeniu, tylko dała wytyczne/zalecenia i propozycje posiłków (do modyfikacji) trudniejsze i łatwe, do pracy i na niedzielny obiad. Super, ja jestem zachwycona. Wilczy apetyt ujarzmiony, waga poszła w dół, a jem smacznie i... tłusto. Mam nadzieję, że Ci pomogłam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na71
Ja chodziłam do dietetyka może nie regularnie ale raz na jakiś czas;) odchudzałam się tak dieta 5 posiłków dziennie wyeliminowałam pieczywo,słodycze i napoje dołączyłam suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl i dużo ćwiczeń i efekty same przychodzą;) trzeba chcieć i sama możesz schudnąć;) chodzę do dietetyka by ważyć się i mieć taką dyscyplinę że 3 miesiące i wizyta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_x
Byłam u świetnej p. dietetyk w Krakowie. Więc jeśli w tym mieście kogoś szukacie, to polecam. Mam duże problemy z własnym zdrowiem: alergie, hashimoto, nadwaga. Dostałam kurację dopasowaną do mnie i mój cel został osiągnięty. Schudłam 15 kg! Polecam wam, warto :) www.e-joanna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kontaktowałam się z dietetykiem online z http://bdieta.pl, czas zacząć się odchudzać na lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koksi4
A w jakim mieście? Ja jestem ze Szczecina i tu wszyscy polecają Medvital w Stargardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ułożę Ci dietę, pomogę dojść do wymarzonego celu, razem z Tobą będę cieszyła się efektami. Nie będzie łatwo - ale będzie warto. Dostaniesz: plan, listę produktów na dany dzień, zalecenia. Zostaniesz ze mną jak długo bedziesz chciał. Cena ulega zmianie już przy drugim miesiącu kontynuacji. Do lata coraz bliżej. Porozmawiajmy :) Tydzień - 30zl 2 tygodnie - 50zl Miesiąc - 70zl Dodatkowo polecę Ci ćwiczenia, które pomogą z zdobyciu efektów. Odezwij sie na meila 24 godziny na dobę : diet.1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kontaktowałam się w tej sprawie z http://dietoefekt.pl bardzo mili i sympatyczni ludzie, bardzo mi pomogli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam skorzystać z tej diety online,schudłam dzięki niej 9 kg w ciągu 2 miesięcy.Trzeba za nią zapłacić około 6 zł ale warto ponieważ są efekty usmiech.gifhttp://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dietetyka w http://www.med-expert.pl/ konkretne porady jak schudnąć, ale przy tym nie tracić nerw. Nie mówię oczywiście, że nie trzeba wyrzeczeń, ale można takie chudnięcie normalnie jakoś przeprowadzić, bez głodzenia się. To raczej odpowiednio dobrana dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golollka
ja w Szczecinie, właściwie w Stargardzie Szczecińskim chodzę do Gosi Malugi. ułożyła mi dobrą dietę, super motywuje do tego! Bardzo konkretna i pomocna dietetyczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie problem był odwrotny niż większości ludzi na świecie bo ja chciałem przytyć. Odkąd pamiętam byłem chudy i nigdy nie byłem w stanie nabrać jakkolwiek masy. Dopiero współpraca z dietetykiem zaczyna to zmieniać. Ja korzystam z konsultacji internetowych przez stronę www.e-poradnia.com . Mają tutaj dobrych fachowców z doświadczeniem. Wygodna opcja zwłaszcza dla mnie, gdzie mieszkam i pracuję w Niemczech, także kontakt osobisty w jakimś gabinecie byłby utrudniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz w Szczecinie i okolicach to polecam Medvital w Stargardzie na ul. Śląskiej. Ja jestem baaardzo zadowolona, udało mi się dzięki nim zrzucić 12 kg .Zmieniłam o 180 stopni nawyki żywieniowe i samopoczucie mam o wiele lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość elle
a w Gdańsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia_160
Polecam w Warszawie dietetyczkę Małgorzatę Łyżwiak. Super kobieta, bardzo kontaktowa i przepisy dostosowane pode mnie. www.przyjemnoscjedzenia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo mi dało przejście na profesjonalny program dietetyczny. Coś takiego mi rozpisała dietetyk ze strony www.e-poradnia.com . To jest poradnia internetowa, więc ja się z tą kobietą w ogóle nie widziałam osobiście, kontakt mamy całkowicie zdalny ale jest okej. Miałam zrobiony szczegółowy wywiad, zrobiłam sobie badania i teraz jem w końcu zdrowo, rzeczy które mi smakują i jednocześnie które na mój organizm najlepiej działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dietetyka z Łodzi, przesyłam link www.piotrtarnas.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam ellsa.pl z Wroclawia czyni cuda i bardzo ważne sprawdz jak wygląda dietetyk jak pulchna to odpada bo sama sobie nie może pomoc a co dopiero innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna099
Powiem Wam szczerze, że ja próbowałam odchudzać się z dietetykiem i guzik mi to dało, bo chodziłam głodna i w końcu zaczynałam podjadać. Jak się domyślacie efekt nie był dobry. Więc zaczęłam dietę po swojemu: ograniczyłam niektóre składniki i starałam się jeść 5 rozsądnych porcji dziennie do tego IQgreen i karnet na fitness. Ogólnie zrzuciłam 10 kg i do dziś zero JoJo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podczas odchudzania należy włożyć dużo wysiłku, wytrwałości jak i pamiętać o odpowiedniej suplementacji diety. Osobiście stosuje Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×