Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobry, tani, rozsądny dietetyk

Polecane posty

Gość Magda Palewska
Również prowadzę bardzo aktywny tryb życia i uprawiam sport praktycznie codziennie. Potrzebowałam więc porządnej zbilansowanej diety, dzięki której nie będę ciągle głodna i co ważne będą pojawiały się dobre efekty sylwetkowe. Po konsultacji z Panią Szczechowicz w Poznaniu jestem mega zadowolona bo wszystkie aspekty były uwzględnione oraz jeszcze lekko wprowadzałyśmy małe zmiany. Teraz w końcu jem smacznie, zdrowo i co ważne przygotowanie posiłków nie wymaga ode mnie dużo czasu. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj można poszukać klubu/trenera/instruktora/dietetyka https://lepszytrener.pl/fitness Są oferty, grafiki etc. Bardzo fajnie się korzysta z tej wyszukiwarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim Jeżeli chodzi o osobę, która może ułożyć dietę to dosyłam na stronę (SAM SCHUDŁ 40 KG!!) https://www.fitczaja.pl/blog tam jest dodatkowo blog i piewszy artykuł jest bardzo ciekawy na temat różnicy między: • zdrowe jedzenie • utrata wagi • utrata tkanki tłuszczowej. Po prostu złoty człowiek. Do każdego podchodzi indywidualnie, a jeżeli chodzi o rozpisanie diety to KAŻDY podopieczny mówi że cięzko mu dojeść tak dużo jedzenia smiech.gif . Bo dieta to naprawdę nie głodówka - ma na same śniadania z 10 opcji np jak się wstaje to wybiera się to na co ma się ochotę, nie ma narzuconego z góry posiłku!! Polecam sprawdzić - będziecie pod wrażeniem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno tacy "byle następny" to jaki to dietetyk Spróbuj jeżeli chodzi o online diety u Anny Sędziak. Miła, fajny kontakt i dba o klienta a nie traktuje jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. sama przeszłam wiele diet oraz spotkań z dietetykami od których wychodziłam z karteczka, z rozpiska. ktoś może powiedzieć, że to moja wina bo trzeba jeszcze chcieć i się postarać. a ja właśnie uważam, że dieta nie powinna być cierpieniem tylko normalnościa. oczywiście nie mogę powiedzieć, że te wcześniejsze doświadczenia nic mi nie dały. nauczyłam się bardziej siebie. i to prawda, że ciężko znaleźć dobrego dietetyka. nie jestem bardzo wybredna co do jedzenia ale od nadmiaru nabiału bardzo źle się czułam. mięsa za dużo też nie przepadam jeść. a tu w kółko serki i gotowany kurczak. i w końcu sie wkurzylam i sama ułożyłam/układam nadal sobie dietę! jem wszystko - obecnie także słodycze i czasem coś z fast food. tajemnica tkwi w ilości pożywienia. mam swój dzienniczek porcji i to jest moja żelazna zasada odżywiania. nauczyłam się jeść małe porcje i w 4 miesiące schudłam 25kg. polecam tę metodę. jeśli jest ktoś zainteresowsny chętnie się podzielę. obecnie waze 70 kg i chce jeszcze schudnąć 5kg. nie ćwiczyłam bo mam fizyczną pracę. bylam kilka razy na masazach ujedrniajacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym specjalistom w zakresie dietetyki jest pani doktor Anna Sędziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry i tani to tylko Igor MIeńkowski www.igortreneronline.pl Nie muszisz nawet wychodzić z domu. Ja po jego diecie i ćwiczeniach zrzuciłam 24 kg w 20 dni i z całego serca polecam go każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku skorzystałem i portalu FABRYKA SIŁY. Jestem bardzo zadowolony z osiągniętych efektów oraz z łatwości przygotowania posiłków. Od stycznia w zdrowy sposób schudłem już 7 kg bez większych wyrzeczeń. Szczerze polecamoczko.gif sam wybierasz jaki jest Twój cel, siła,masa a może rzeźba. W pakiecie dostaniesz również rozpisaną suplementację na życzenie oraz dostęp do sklepu online z odżywkami. Poniżej przesyłam link dzięki którym zyskasz darmowe dni przy zakupie diety. www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy dietetyk, na którym napewno się nie zawiedziesz to Igor Mieńkowski www.igortreneronline.pl Skontaktuj się z nim koniecznie, pierwsze efekty bedą widoczne już po pierwszych dniach współpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kontaktowałam się w sprawie diety z http://dieto-med.pl i na prawdę było warto, dieta bardzo pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma chodziła do poradni dietetycznej http://aloemed.pl i z tego co wiem to bardzo dobrze na tym wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaRokicz
Borykam się z niedoczynnością tarczycy. W ostatnim czasie sporo przytyłam, nie mogłam się w żaden sposób zmobilizować do zmian. Stwierdziłam, że jeśli mam się zabrać za siebie to pod okiem specjalisty i udałam się do Projektu Zdrowie. Znajoma mi podpowiedziała, że specjalizują się w leczeniu jednostek chorobowych i powinni mi pomóc mając na uwadze oczywiście moją niedoczynność. Poszłam i nie zawiodłam się - miłe przyjęcie, profesjonalne podejście do sprawy. Od miesiąca stosuję ułożoną dla mnie dietę i czuję się lepiej. Do lata efekty będą jeszcze bardziej widoczne. Odwiedź Projekt Zdrowie jeśli jest gdzieś obok Ciebie (są w różnych miastach, rozpiska jest na stronie https://projektzdrowie.info/). To dobre miejsce, a czy tanie? Myślę, że tak, patrząc na ceny różnych dietetyków. U nich wizyta podstawowa jest za 79 zł, więc jak dla mnie jest to cena dobra. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z powodzeniem się można właśnie udać do http://www.med-expert.pl/. To jest odpowiednie miejsce aby uzyskać taką pomoc. Ja właśnie mam pomoc, od miesiąca chodzę, na razie mam 2,5 kilograma mniej. Wiem, że odchudzanie to cały proces, tak więc działam dalej. A pomoc dietetyka naprawdę skuteczna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze dobry i tani idzie w parze... uważam, że dla swojego zdrowia warto zapłacić więcej :) i też zależy co dla kogo jest tanie... :D Ja mogę polecić swojego www.poradniaikar.pl według mnie nie zdzierają a podchodzą bardzo profesjonalnie do swojego klienta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clinic Food
Zapraszam na konsultacje on-line :) Potrzebujesz wsparcia w zakresie żywienia? Ze mną nauczysz się komponować zdrowe posiłki, robić świadome zakupy i przekonasz się jak ważne są inne aspekty Twojego stylu życia takie jak sen i regeneracja czy odpowiednio dobrana aktywność fizyczna. Pomogę Ci uporać się z Twoimi dolegliwościami, a przez cały okres współpracy będziesz mógł liczyć na moje wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetaglam

Bardzo dobrym dietetykiem w Szczecinie jest pani Anna Musiał - Youfit.pl. Jest bardzo miła i podchodzi indywidualnie do każdej osoby. Zwraca uwagę na potrzeby i problemy, dlatego jej plany dietetyczne po prostu się sprawdzają. Dzięki pani Ani schudłam 15 kilo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja37

Ja w Szczecinie mogę polecić Elę Kuczyńską. Przyjmuje na Al. Piastów 15.  Bardzo fajna Pani dietetyk, ale przede wszystkim bardzo skuteczna. Nie jestem łatwą pacjentką, ponieważ z racji charakteru pracy całkowicie brakuje mi systematyczności, ale Pani Ela doskonale sobie z tym poradziła i w efekcie 20 kg mniej i nowy rok, nowa ja. Aaaa, gabinet nazywa się Projekt Zdrowie. Teraz do końca stycznia mają pierszą konsultację bezpłanie, więc warto skorzystać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×