Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawieddzionny

To już trzecia dziewczyna która mnie okłamuje..Odpowiedźcie mi na pytanie

Polecane posty

Gość zawieddzionny

Czy dzisiaj to już norma że dziewczyny są takie rozpuszczone hulaj dusze i zryte emocjonalnie ? Pierwsza dziewczyna mnie okłamywała, wiecznie się przez to kłóciliśmy, druga dziewczyna również mnie okłamywała i były kłótnie a teraz trzecia z którą myślałem na początku że jest super również od pół roku mnie okłamuje i się z nią kłócę, proszę tłumaczę, parę dni spoko za chwilę znowu wszystko wraca do normy, powiedziałem już parę razy że zrywam bo to nie ma sens to wtedy płacze histeryzuje i prosi żeby nie odchodził bo kocha mnie i się zmieni.. Na Boga ! Czy dzisiaj każda dziewczyna kłamie ? Czemu wy się ładujecie w związki skoro nie potraficie być wierne ? Jak chcecie wrażeń to nie pakujcie się w związki tylko żyjcie sobie wolno i róbcie co wam się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tylko dziewczyny kłamią, faceci kłamią notorycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość permertrrfk
widocznie takie dziewczyny przyciagasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest posdle, ale mezczyznom lub chlopakom tez nic nie brakuje klamia na poczekaniu,i to bez powodu,w blahyh sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to juz jest ze kobiety z roznych pobudek wchodza w zwiazek bo juz czas, bo ludzie gadaja , bo samej zle ! I pozniej zaczynaja sie schody takie jak ty opisujesz a tak naprawde jest ten problem ze sie nie podobales jej pod kazdym wzgledem ! Badz facet miej godnosc i jaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawieddzionny
To że się im nie podobałem to akurat nie prawda bo wiem jak jest i jak było i jak na mnie leciały na mój wygląd to już w ogóle ale tutaj chodzi po prostu o to że one kłamią w błahych sprawach bo tak im wygodniej a w takim poważniejszych to już w ogóle bo przecież prawda nie może wyjść na jaw. Ja zawsze się angażuję i jestem w 100% szczery a dostaję w zamian prosto w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchaj klamia dlatego by usprawiedliwic swoje sumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fg23434
Też odnoszę podobne wrażenie że dzisiejsze dziewczyny to moralne dno, oczywiście nie wszystkie bo są wyjątki i znam również fajne porządne kobietki ale takich jest zdecydowana mniejszość. Miałem kiedyś taką co udawała zazdrosną i kochającą a od znajomych dowiedziałem się co wyprawia jak nie jest ze mną. P*******ć to i cieszyć się życiem, szkoda czasu i nerwów na jakąś pipę która jest dnem moralnym. Najgorsze jest to że masa fajnych facetów się na takich przejeżdża a później sami są zryci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję, że akurat na takie trafiasz lecz z drugiej strony ciesz się, że jeszcze życia nie ułożyłeś sobie z jakąś i nie puściła Cię kantem... moja tak zrobiła po 8 latach małżeństwa i dwójce dzieci :P Okłamywała i zdradziła. Life is brutal. Życzę byś znalazł tę jedyną (uczciwą) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popisopis
chyba czas byś przyjrzał się sobie. okłamują cie być może dlatego że może jesteś porywczy i sie ciebie boją.abo co innego.jakiś powód muszą mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×