Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY DA SIE KUPIC W BIEDRONCE COS CO JEST DOBREJ JAKOSCI I UFACIE TEMU??

Polecane posty

Gość gość

bo ja w szoku jestem normalnie maja tam najlepsze owoce banany o wiele wieksze niz gdzie indziej i lepsze ale juz lososia bym nie kupila tego norweskiego bo to syf jak panga.. a ludzie to kupuja.. czy sa jakies produkty tam ktore wg was sa okey i nie tak niezdrowe jak inne? bo ludzie kupuja tam nawet sery biale i maslo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
draże kokosowe :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję owoce, nabiał, środki czystości, chleb, herbatę, słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa_jajko_cycki
podpaski mają dobre ale bez musztardy też bym nie zjadła ale ludzie to jedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest kilka produktów np. sos słodko-kwaśny w słoiku moim zdaniem jest lepszy od łowicza, parówki z szynki sokołowa są tańsze niż w innych sklepach a przecież te same, lasagne bolońska z lodówki, tuńczyk w sosie własnym, i ogólnie produkty które są wyprodukowane specjalnie dla biedronki przez znane marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze są draże kakałowe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepszy jest milion razy tunczyk z lidla nexie i lowiony w strefie ochronnej safe gdzie nie lowi sie delfinów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owoce i warzywa kupuje w biedronce płatki kosmetyczne, patyczki kosmetyczne, reczniki papierowe, papier toaletowy, krem nivea bo jest tańszy niż gdzie indziej, żele pod prysznic AA czy palmoliva mają często w dużych promocjach, nie mówiąc o dwupakach farb do włosów garniera które zawsze tam kupuje co jeszcze kupuje, jogurty czy serki, już nie pamietam kto produkuje ale można przeczytać, nie jakies no name firmowe są, do tego galaretki, kisiele, ananasy w puszcze, najlepszy makaron spaghetti - ten po 1,29 czy jakoś tak (lepszy niż lubelli czy inne), wogóle makarony mają dobre no nie wiem, jak mi coś do głowy przyjdzie to napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję chleb tostowy, warzywa na patelnię mrożone, maslankę o smaku pieczonego jabłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuje też często prażynki bekonowe - smakują i wyglądają tak samo jak peppiesy a są trzy raz tańsze - coś koło 1,5 za paczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macie problem z tą Biedronką, chcesz to kupuj a jak nie to nie. Zawsze robisz to co powie większość na Kafe?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
ja kupuję papier toaletowy velvet, ręczniki papierowe, chusteczki higieniczne, podpaski, płatki kosmetyczne... ze spożywki wodę żywiec, danonki, serek wiejski piątnica, jogurty activia, majonez winiary; dobry jest jogurt typu greckiego 400g, oliwa z oliwek, makaron pełnoziarnisty, fasola czerwona w puszce, pomidory w puszce. Często są fajne promocje na artykuły sezonowe np. grillowe /tacki, słomki itp/, ostatnio kupiłam fajny atlas samochodowy za 9,9 ;-) Zimą kupuję też warzywa i owoce. Nigdy nie kupowałam wędliny i mięsa i jak patrzyłam na ceny to rewelacji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smakuje mi szynka chyba nazywa się "szynka z wędzarni" pakowana próżniowo, nie krojona tylko w kawałku za ok30 zł/kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30-tce
NIENAWIDZE biedronki ale maja kilka super jakości produkty które kupuję i są to: -pomidory suszone nadziewane sekiem( pychota!!!!!!) koszt ok 6 zł - kurczak wędzony , idealny do sałatek i chleba koszt ok 7 zł -krewetki królewskie koszt 9 zł ( chyba nigdzie nie ma tańszych) -biedronkowy "domestos" ktory niczym sie nie rózni od domestosa a kosztuje cos ok 4 zł -husteczki dada -owoce I NIC poza tym bo reszta to zwykłe dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanka pracowała w zakładach mięsnych (badała to mięso) i mówiła, że przynajmniej 2x w tygodniu były kontrole z Biedronki. Nieraz mieli ich dość. Najmniejszą rzecz wychwytywali, więc mówi, że co jak co, ale wędliny i mięsa można kupować spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Biedronce kupuję warzywa na patelnię, lody Magnetic 8szt, Lody rożki pakowane po 6 szt, pyzy z mięsem mrożone, frytki karbowane2,5kg, owoce, herbatę jeżynową, czekoladę gorzką wedel, trufle z wiśniami, chleb tostowy, mleko, masło, kasie do pieczenia, danonki, monte, biedronkowy jogurt fantasja z owocami, żel do mycia twarzy, krem do rąk, do niedawna podpaski bella ,ale teraz juz nie ma, odplamiacz do kolorów i białego, płyn do płukania E jak jest promocja,biedronkowe kubusie,paluszki,talarki Lajkonik, mój mąż bardzo lubi ichni słonecznik,żel do wc agent, mleczko do czyszczenia gąbeczki do kuchni, ściereczkę z mikrofibry, kukurydzę , czerwona fasolkę , olej, i dużo innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta cieslukowaa
warzywa na patelnie, opakowanie 2 razy wieksze niz dostepny powszechnie hortex papryczki antipasti czerwone i zielone - uwielbiam. Kiedys kupilam w carfurze, byly drozsze i polowa juz gnila ktos wspomnial juz o suszonych pomidorach nadziewanych serkiem - cudo. zawsze swieze herbaty oliwki w sensie owoce czy tam warzywa, mleko prawdzwie - bardzo dobre okazjonalnie promocyjna chemia i kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję nabiał w biedronce. Masło robi mlekowita, 82% tł. Wystarczy przeczytać na opakowaniu kto wyprodukował daną rzecz dla biedronki i od razu wiadomo że są to firmy które normalnie sprzedaja te same produkty w innych sklepach znacznie drozej. Po co przepłacać za jogurt bakomy , zamiast 1.60 daję 0.69 gr. Mam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×