Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAgnieszkaaa

Są jeszcze normalni faceci??

Polecane posty

Gość AAgnieszkaaa

Kurde co się tutaj dzieję??? Czy są jeszcze normalni faceci którzy chcą iść z kobietą na spacer,przytulić ja,obejrzeć film,porobić cokolwiek,poprostu spędzać razem czas??? Teraz tylko każdy patrzy na wygląd czyt. duże cycki, krótka mini,pusto w głowie. Czy są dla kogoś teraz ważne uczucia?? Jestem singielką już prawie 8 miesięcy. Byłam w związku 7 letnim i jak narazie bycie singielką mi odpowiada tylko dlatego że mam czas na swoje hobby. Dlaczego każdy facet myśli tylko o sexie a nie o poważnym związku?? Po kilku randkach z nowo poznanym facetem on się wycofuje bo co? Bo nie dostał tego czego oczekiwał?? To jest chore!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem singlem bo szukam kobiety odpowiedzialnej, skromnej a jednoczesnie pewnej siebie oraz majacej swoj swiat(hobby) i ktora traktuje seks tak jak ja. najlepiej dziewicy ale jesli byla w dlugim zwiazku to zrozumiem ale sam zwiazek nie zdejmuje odpowiedzialnosci za swoje czyny. I co tez mi tak dobrze. poznaje mnostwo kobiet ale zadna nie spelnia moich oczekiwan. Ale czuje i wiem ze bycie samym jest lepsze niz meczenie sie w zwiazku gdzie druga polowka nie spelniala by moich oczekiwan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac swietny masz gust przy doborach mezczyzn. prooonuje dopisac: kazdy poznany przeze mnie a to juz zmienia sens hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAgnieszkaaa
Świetny mam gust przy doborach mężczyzn??Dobre! Facet nie musi być jakiś bardzo przystojny ale musi dbać o siebie. Czy mam jakieś wymagania. Jeżeli wymaganiem jest to żeby był szczery,kochał,był wierny i był sobą to tak mam wymagania:) A to że spotykam się z facetami to jest normalne tak jak wg mnie normalne jest to że nie pójdę z Nim do łóżka na pierwszej czy drugiej randce. A jak on wycofuję się to z jednej strony się cieszę że tak wyszło bo i tak nie jest dla mnie a z drugiej jest mi źle bo dlaczego każdy tylko tego oczekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kogo masz pretensje. sami jestesmy kowalami wlasnego losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAgnieszkaaa
Do nikogo nie mam pretensji. Po prostu nie rozumiem facetów. I tego jakie oni mają podejście do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAgnieszkaaa
Wg Ciebie co jest ważne w związku? Byłeś kiedyś z kobietą? Teraz gdy sex jest łatwy do zdobycia to faceci nie chcą związków "do końca życia" i snuć dalekosiężnych planów,założenia rodziny,wspólnych wakacji,świąt. Wszystko jest nie tak jak powinno być!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Po prostu nie rozumiem facetów"
­
To jak ty dziecko sobie dajesz radę na tym świecie skoro czegoś tak prostego nie rozumiesz?
­
"Dlaczego każdy facet myśli tylko o sexie a nie o poważnym związku??"
­
Żaden się nie oświadczył na trzeciej randce? :D A wracając do pytania: bo tak zaprogramowała nas natura. Tak zawsze było jest i będzie a jak jakiś facet jest c**ą któremu wybranka ucięła jaja i trzyma pod zlewem w kuchni to będzie się zapierał i mówił, że to nieprawda. Nie podoba się to znajdź sobie jakąś koleżankę do związku. I wysłucha i na zakupy razem się wybierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wszystko jest nie tak jak powinno być!!" ­ Nie, wszystko jest tak jak byc powinno. Po prostu marna jesteś i dlatego żadnego nie potrafisz przyciągnąć i zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jak będę wiernym, kochającym mężem. Będę często uprawiał seks z MOJĄ kobietą to jestem c*pką? Super perspektywa. Hmm to muszę zacząć wbrew sobie zacząć grać macho i r****ć co popadnie. Sobie potem do CV wpisze ile przer******m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAgnieszkaaa
Czyli jak będę wiernym, kochającym mężem. Będę często uprawiał seks z MOJĄ kobietą to jestem c*pką? Chyba się nie rozumiemy?? Gdzie ja napisałam że jak uprawiasz sex ze swoją kobietą to jesteś c...pką? A czy ja jestem marna to nie wydaje mi się. Ale jak tak uważasz to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAgnieszkaaa
I nie liczę na to że ma mi się oświadczyć na 3 randce,ale spotykać się tak długo,poznawać się ale mieć poważne zamiary a nie traktować tego jako przygodę. Ale chyba za młody jesteś żeby to zrozumieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważne zamiary to można mieć po dłuższym czasie ale chyba za młoda jesteś aby to zrozumieć i oczekujesz deklaracji poważnego związku na samym wejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiepsko to wyszlo, ale chcialemnCi dac do zrozumienia, ze to nie takie proste. Nie mow wszyscy tylko mow o twoich doswiadczeniach. w dobie szybkiego numerku niezwykle skomplikowana rzecza jsst zbudowac cos trwalego. Poszukaj jeszcze troche i nie rezyzygnuj ze wszystkich bo teoretycznie szukajac jedynego to 99/9 jest nie dla Ciebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"czy są jeszcze?" ---to kiedykolwiek byli? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAgnieszkaaa
Wcale nie oczekuję poważnych deklaracji i ślubu po miesiącu. A Twoim zdaniem sex jest dowodem na to że komuś zależy? Bo moim nie. Teraz mam podejście takie że sex dopiero po zaręczynach i potem decydujemy razem czy czekamy do ślubu czy nie. Sex ma być okazaniem miłości a nie zaspokojeniem potrzeby. I wiem że kiedyś znajdę takiego faceta. Tylko nie ukrywam że wkurza mnie to jakie teraz poglądy mają na to faceci. A Ty miałeś mi odpowiedzieć na to pytanie a nie mnie oceniać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobuje. W dobie kiczu i tandety jedyne co mozesz zrobic to godzic sie na niektore mankamenty. Normalnosc bywa nudna. preferuje szalenstwo i kreatywnosc. Jesli mowa o seksie to to zaden dowod ns milosc wrecz przeciwnie. milosc przychodzi z czasem to orzywiazanie, godziny spedzone na. kanapie nudzac sie nawzajem. To godziny rozmow oraz klotnie bolesnie docierajace ten trybik. .dobra bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Teraz mam podejście takie że sex dopiero po zaręczynach i potem decydujemy razem czy czekamy do ślubu czy nie." ­ Skoro nie lubisz seksu to o czym tu rozmawiać? Zadowalaj się sama ręką zamiast marnować czas mężczyznom. Oni poszukają takiej co nie jest oziębła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tylko nie ukrywam że wkurza mnie to jakie teraz poglądy mają na to faceci." ­ Mężczyzna będzie miał większy pożytek z kołdry niż z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAgnieszkooo !!
Zrozum, ze to kobiety wiaza sie emocjonalnie, uczuciowo z facetem i maja oczekiwania, a faceci potrzebuja kobiet to seksu i zabicia nudy, nie przywiazuja sie do nikogo, wiec nie chodzi o to, ze normalni faceci nie trafiaja sie, bo kazdy facet jest taki sam - od kobiety chce jedynie seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAgnieszkaaa
Normalnosc bywa nudna. preferuje szalenstwo i kreatywnosc. Czyli,mam udawać kogoś kim nie jestem? Moim zdaniem nie jestem nudna.:)Mam dużo znajomych,mam duże powodzenie u płci przeciwnej. Jestem domatorką,uwielbiam spędzać czas przy kimś dla kogo jestem ważna i nie robić nic:) Ale też lubię iść na miasto wytańczyć się i zabawić. Uprawiam różnego rodzaju sporty,czytam książki mam dużo zainteresowań. Mam swoje poglądy na wszystko i nie uważam że jestem nudna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAgnieszkaaa
Kto powiedział że nie lubię sexu?? Sex jest bardzo ważny w związku ale nie chcę właśnie żeby facet był ze mną dlatego że jestem dobra w łóżku tylko dlatego że mnie kocha za to jaka jestem,że lubi ze mną spędzać czas,że chce ze mną założyć rodzinę i planować wspólną przyszlość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy czytasz po lebkach czy moze nie chcess czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o zabijanie nudy to raczej zarzut w twoją stronę bo facet ma być dla ciebie jak koleżanka z kutasem. Nie wszyscy mają wodę w żyłach jak ty. Pogadaj z koleżankami, może poradzą coś na twoją niechęć do seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAgnieszkaaa
Mi się wydaję że Ty nie czytasz tego co ja piszę albo to źle interpretujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale nie chcę właśnie żeby facet był ze mną dlatego że jestem dobra w łóżku" ­ Nie schlebiaj sobie. Nawet nie ma takiej opcji. Coś takiego to może u 0,5% populacji kobiecej, że mają taka fantazję w łóżku, że facet nie odejdzie choćby go nie kręciła w żaden inny sposób. ­ "tylko dlatego że mnie kocha za to jaka jestem,że lubi ze mną spędzać czas,że chce ze mną założyć rodzinę i planować wspólną przyszlość" ­ Ale do tego to się dochodzi po paru latach bycia ze sobą a nie po trzech miesiącach. Może jakaś twoja koleżanka się nim z litości zajmie jak ty nie będziesz potrafiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialas meski punkt widzenia - dalem a Ty mi o zmienianiu siebie ;-) bedzie tej rozmowy dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAgnieszkaaa
Wcale sobie nie schlebiam,tak tylko uogólniłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAgnieszkaaa
Czyli facet nie dostanie pójdzie tam gdzie dostanie i koło się zamyka. Można by było dyskutować i dyskutować. Zostanę starą panna;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli bedziesz tak zadzierac nosa i szufladkowac ;-) too tak. Nic na sile po prostu z wyczuciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×