Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TYLKO SEKS układ z młodszym

Polecane posty

Gość gość

Czy to ma sens? Tylko seks- jasne zasady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo ze nie ma co myslec o związku, ja sama jestem i brakuje mi cholernie seksu... czy takie spotkania 2 razy w tyg na seks uważacie za k******o? oczyiwscie nie od razu, powiedzmy po 3 miesiącach znajomości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kusi mnie ale mogę się powstrzymać, bo szacunek do siebie jest bardzo wazny. ale seksu potrzebuje a nie chce się angazowac na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Twoje życie. Więc co ma do tego, co ktoś tam sobie uważa? Ty musisz rozważyć, czy to dla Ciebie dobre, czy wady nie przeważą zalet itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, ale uważasz ze to brak szacunku do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem warto zainwestować w coś więcej Ale to tylko moje zdanie, nie chcę by zabrzmiało to jak grumiącego z ambony księdza, bo lubię się piepszyć ale musi to być ktoś bliski mojemu serca. Naprawdę chciałbym zapłacić za seks i mieć to z głowy, kiedy mnie przyciśnie, ale po czym takim bardziej chodzę smutny. To znaczy że nie tędy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie o to chodzi, o uczucia ....cholera z jednej strony potrzeba seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figlarna40
A ile masz lat moja droga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 a dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie nigdy czegos takiego nie przezylam,,,, facet nalega, wyraźnie mu zależy, ale to słowa na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w romantyczna milosc już nie wierze, ten etap mam za sobą... wlasnie nie wiem czy nie strace do siebie szacunku, bo to będzie tylko seks..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A seks to coś złego? To jakiś stygmat? Nie wiem czy nie stracisz, ale dlaczego być miała stracić? Nie wiem, może punkt widzenia faceta jest inny, dziwny. Ale moim zdaniem to nic złego, jeśli się nie krzywdzi nikogo, nie krzywdzi się siebie. Wg mnie też ważne jest porozumienie, lubienie się. Ale przecież seks nie musi być wcale wyłącznie elementem związków jak z bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×