Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po 13 latach związku...

Polecane posty

Gość gość

Mój obecny facet - jestem z nim niecały rok - był wcześniej w długoletnim związku, który trwał 13 lat w tym 2 lata małżeństwa i rozpad. Ona namawiała na ślub, postawiła sprawę jasno i nie bardzo wiem co nią kierowało. Wielki ślub, wesele i rozwód. Przyczyną rozpadu była zdrada, ale teraz wiem, że jego była partnerka wyszła ponownie za mąż, właśnie po roku bycia w związku. I tak się zastanawiam czy Ona w ogóle go kochała - nie obecnego męża -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sobie wzięłaś śmierdzącego roochacza co po 10 latach dopczenia dziewczyny łaskawie się jej oświadczył, bo ona chciała ślubu i chyba kurde miała do tego prawo po 10 latach dawania d**y twojemu obecnemu rochaczowi. Ona go nie kochała? A on ją kochał jak po tylu latach nie chciał się z nią ożenić? Ten twój du.powkręt to obrzydliwy typek i jestem pewna, że ty skończysz tak samo jak jego była. Taki dziad co rocha 10 lat i nie chce się z dziewczyną ożenić to zwykłe zero. No ja wiem, że ty jesteś wyzwoloną dziwą co lubi być posuwana bez zobowiązań, ale oprócz takich jak ty są jeszcze kobiety co się szanują i chcą tego ślubu, tego papierka. A jak twój przyd**as nie chciał to widać jak traktował swoją byłą... jak darmową prostytutkę. I ciebie moja droga traktuje tak samo. Ha ha no ja ci dziewczyno naprawdę gratuluję faceta, obleśnego pierdziela co boi się ślubu i odpowiedzialności, super trafiłaś he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie to jest straszne...typowe polskie ścierwo dobre w niczem, a szybko znalazło nową młodą polską bladą Du..ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalika
A co jest złego w tym, że ktoś nie chce brać ślubu i mieć na barkach tej pieprzonej odpowiedzialności???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.o.l.k.a
Dłuuugie narzeczeństwo, króciutkie małżeństwo... :/ Niestety:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że też chciało Ci się wypisywać takie brednie. ja raczej poważnie pytałam, bo zastanawiam się co skłoniło ją na wywieraniu presji o ślub tylko po to aby 2 lata być w małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×