Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patrycha trzydziecha

brak orgazmu

Polecane posty

Gość patrycha trzydziecha

Witajcie.mam pytanie do kobietek. Czy sprawia wam problem dojście do orgazmu podczas stosunku? Ja dochodzę szybko w zasadzie tylko podczas minetki a podczas stosunku mogę dojść tylko w jednej pozycji gdy leze na nim i naciskam łechtaczka na jego penisa. Pozatym nie wyobrażam sobie ze mogłabym dojść na pieska.jezdzca,klasycznie,nożyczki..itp itd. czuje przyjemność ale nie ma mowy o orgazmie. Mój mężulek jest dobrym kochankiem i penisa też ma spoko rozmiar.Czasem jak mamy seks dłuższy,ponad godzine to nawet potrafię się sucha zrobić i juz chce kończyć. Preferuje raczej krócej. On mimo prawie 40ki moze się kochać na prawdę długo a ja po jakimś kwadransiku juz bym się tylko chciała przytulać.czy ja jakas zimna jestem? Czy moze normalna? Kobiety z reguły narzekają ze seks krótki i mało urozmaicony a dla mnie wlasnie sex powyżej pol godziny to przypomina bardziej jakiś sport a nie miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia radzi
Powiem Ci cos..... Mialam podobnie, do momentu kiedy nie poznalam pewnego faceta. Moglam z nim sie bzyczyc non stop, mial wiekszy sprzet i jak sie nadziewam to od razu czuje motylki i wiem ze pare minut posuwania i bedzie szczyt. U mnie to byla kwestia tego ze maz mi sie, delikatnie mowiac znudzil i jakos nie widzialam w nim samca tylko mezusia kapciusia. Wydaje mi sie ze to kwestia dopasowania, ja po prostu potrzebowalam poczuc cos wiekszego miedzy nogami oraz poczuc pozadanie ktore z moim mezusiem juz nieco wygaslo. Do szczytowan potrzeba jest ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaak suuper, a wasi mezowie pewnie pisza wlasnie w innym watku zescie zimne klody i dlatego fruwaja z kolezankami z pracy.....ten swiat po prostu to jeden wielki burdel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycha trzydziecha
O nie ciocia, nie zdradzam meza i nie zamierzam. Mysle ze to cos ze mna, tylko nie wiem czy to normalne ze podczas stosunku nie dojde ze musi mnie wyssac. Niektore nawet pisza ze maja analne orgazmy... no to juz lekka przesada. Penis mojego jest ok, nie za duzy nie za maly, mierzylismy ostatnio dla zabawy i ma 17 cm dlugosci od brzucha do czubka i jest dosc gruby bo ponad 14 cm obwodu. czuje go mocno jak we mnie wchodzi a d*pcie to rozrywa, ale tez to lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka czarnuszkow
ja prawdziwe orgazmy mialam z tylko czarnym chlopakiem. Mieszkam w UK to takich tu tyle co bialaskow. byc moze to sprawa przyrodzenia bo ten to byl rzeczywiscie duzy ale tez tego ze mnie niesamowicie krecil. Sam sie tez mocno staral. Bardzo z nim tesknie...............buuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×