Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czuję się gruba przez faceta.

Polecane posty

Gość gość

Mam 170 wzrostu, ważę 55kg. Ciągle patrzy się na nogi innych koleżanek, kiedyś niby żartował że jestem gruba, że mam tłuszcz na brzuchu. A mam 63 w talii. Innym mówi komplementy mnie nie. Czuję się jak spaślak, nie potrafię sobie poradzić po ostatniej sytuacji, nie mam ochoty już nic jeść, Mam ochotę biegać i żywić się kawą, herbatą. Bardzo mi smutno i źle. Boli mnie to. I najgorsze jest to ze czuję że nie potrafię sobie z tym głosem w głowie sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówił mi tak niby w żartach, inne komplementuje. I tak pomyślałam że to przez to że grube mam nogi... Może nie żartował, bo trochę tłuszczu tam mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekaj od takiego typa zanim wpadniesz w jakas anoreksje czy bulimie. jestes wiecej niz ok. facet chyba lubi dolowac swoje partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, dlaczego on tak mówi. Przykro mi z takich powodów... Ale ostatnio było mi najbardziej źle. Poczułam się jak jakieś gówno. Nie chce mi się nawet z domu wychodzić, chyba że wieczorem, pobiegać jak jest ciemno, odechciało mi się z kimkolwiek spotykać, najchętniej bym cicho płakała w jakiś kącie, chodziła do pracy i spała. Czuję że mu nie wystarczam. Czuję że mu się nie podobam. Czuje że on woli chudsze. I czuję że już nie mam do niego zaufania. Ale wciąż go kocham. I myślę że muszę zacząć się izolować od niego. Bo mam już dość. Nie ma sensu być dobrą, nikt tego nie doceni. I tylko później boli jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az trudno uwierzyc, ze facet moze cie tak zdolowac. czy ty nie masz zadnego poczucia wlasnej wartosci? ocknij sie dziewczyno! mysl o sobie a nie o jego komentarzach. powiedz mu nastepnym razem, ze jak mu nie odpowiada twoja waga to niech szuka sobie innej bo ty uwazasz, ze jestes jak najbardziej ok. niech spada! Z takim typem to trzeba zdecydowanie a nie plakac po katach. jesli on ciebie nie szanuje to szanuj sie przynajmnie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on jest taki piękny? Może spytaj go czy czasem nie jest w ciązy, albo czy sobie włsy spalił zapalniczką na zakolach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×