Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Armaid

co mam zrobić w takiej sytuacji?

Polecane posty

sory że tak dużo ale to dla mnie ważne- daje jana mieszkam w niewielkim mieście. od kilku dobrych lat gram w tenisa ziemnego. na kortach na których gram istnieją 2 grupy ligowe. jest to organizowane już od kilku lat. teraz jest po 13 osób w każdej grupie w tym tylko 1 dziewczyna- ja kiedyś lubiłam tam grać ale teraz mój "trener" zrobił się totalnym d*pkiem bo mnie rzuca czasem jakieś nieprzyjemne teksty a sam ma siostrzeńca młodszego ode mnie o 5 lat- on ma 11lat- i mówi że jest mistrzem polski itp. od niektórych innych tekstów to mi sie płakać chce ja mam już tego dosyć! chce wycofać sie z tej ligi. ja w ogóle chce grać w innym mieście (gram w 2 miejscach ale tam gdzie liga to nie cierpię grać). mój tata mówi żebym sie nie wycofywała bo pomyślą że stchórzyłam a dla mnie byłaby to uciecha żeby z nimi wygrać. tylko że jest problem. są tam sami dorośli faceci! ja jade na obóz tenisowy i tam wole sb pograć z osobami w moim wieku i fajnymi chłopakami młodymi a nie starymi zgredami. a mój tata mówi "ale wpisowe już i tak musze wpłacić". co ja mam zrobić? mam po prostu dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×