Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jakie SPA polecacie??

Polecane posty

Gość gość
Znajoma kiedys wspominala mi o tym Spa www.evitaspa.pl mówiła, ze warto pojechac z uwagi na wysoki standard jaki tam maja i dobra opieke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentyna444
Ja jakiś czas temu miałam przyjemnosć gościć w ośrodku Jarzebinowy Ogród pod Elblągiem: http://jarzebinowyogrod.pl/oferta/spa/ - tutaj możecie sobie poczytać o spa. Byłam tam na konferencji ale przez całe 3 dni jakie tam spędziliśmy skorzystaliśmy z sauny oraz jacuzzi. Obiekt bardzo ładny, świetnie wyposażony. Ceny nie są wysokie, myślę, że wiele z Was mogłoby sobie pozwolić na takie chwile. Wracamy tam z mężem na walentynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia karek
Beauty Center w Józefowie, to pod Wawą, robili mi tam zabiegi orzeźwiające na twarz, to się bodaj nazywało thallasso. Ale rzeczywiście udało się nadać skórze lepszego wyglądu, jest mocniejsza, jakby bardziej młodzieńcza - nawet nie sądziłam, że zmiana będzie aż taka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w zeszlym tygodniu, wlasnie na walentynki w do slonce spa. No fajny osrodek, spory, dobrze przygotowany na przyjecie gosci, anwet duzej ilosci. ja akurat na zabiegi z mezem chodizlam, masaz, sauna, łaznia, basen, kapiel wspólna (siarczanowa). No wypoczelismy konkretnie. Cena cakime ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem do końca o jakie spa Ci chodzi, ale jeśli chodzi o takie bez noclegów, zbliżone do salonu kosmetycznego, to polecam good time day spa w poznaniu. wypróbowałam wiele salonów a tym podoba mi się duży wybór zabiegów na światowym poziomie (zreszta podkreslają, że z podobnych zabiegów korzystają znane gwiazdy, takie jak kim kardiashian). wybór masaży też jest dosyć szeroki. obsługa wyjątkowo kompetentna i omocna, a wnętrza przyjemne. z takich spa gdzie można się zatrzymac na dłużej to tylko słyszałam, że w busko zdroju jest wiele, ale nie pamiętam nazw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lususowo i w bardzo dobrej cenie – www.evitaspa.pl nie wyobrazam sobie odpoczynku i relaksu w innym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriana pawlik
Beauty Center w Józefowie - problemy udało się całkowicie rozwiązać. Tj. chodziło o wrażliwą skórę. Miałam kilka zabiegów dobranych przez te babki, później już sama pracowałam nad cerą kosmetykami HB. I co? Całkowicie sobie ją odmieniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze Spa w jakim byłam to Spa w hotelu Lidia nad morzem w Darłowie szczególnie polecam masaż lomi lomi (przy swietnej muzyce hawajskiej) a także masaz gorącymi muszlami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno na rocznice z moim facetem byłam w http://www.silvanspa.pl/. Mają świetne zabiegi, bardzo ładnie zrobione pomieszczenia, super personel i dobre ceny. Myślę że jeszcze tam wrócimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiele razy z przyjaciółkami jeździłam tutaj www.evitaspa.pl jak dla mnie bomba, sprawdz na stronie liste zabiegow i nie tylko bo robi wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bursztynowe Spa w Lidii to profesjonalne i przyjazne miejsce, super panie obsługujące, fajny kliamt, dopieszcza klienta;d zwłaszcza kocham ich masaze, niesamowicie mnie relaksuja i daja kopa;) energie do zycia;) mieszkam 80km od darlowa i jestem stalym gosciem;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy w te wakacje z rodziną w Zalesiu Mazury i tam skorzystałam ze Spa, chyba 5-6 raz w życiu. Może niewiele, ale to miejsce oceniam jako najlepsze spośród tych w których byłam. Poleciłam mojej mamie to miejsce i pojechała na obóz odchudzający we wrzesniu. Wiem, że można tam spędzić sylwestra czy święta i uważam że jest ku temu klimat – sosnowy las wokół, ośrodek piękny wizualnie co można na stronie zobaczyc organizuja rozne kuligi i inne atrakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manor House 130 km od Warszawy-smaczne jedzenie, super miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam srebrnydzwon.pl/ :) Najlepsze Spa w jakim byłam, a odwiedziłam już kilka takich miejsc. Do tego miejsca wyciągneła mnie koleżanka, ale ciesze się, że tam z nią pojechałam :) Spa jest w Kadynach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W gorach ciezko znalezc dobre spa, a teraz jest tak zimno, ze lepiej jechac gdzies na polnoc moim zdaniem. My pare razy bylismy w Srebrnym Dzwonie, bo maja fajne polozenie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Wygodna
Jeśli interesuje Cię też śląsk to zajrzyj do Hotelu Piramida w Tychach http://www.hotelpiramida.pl/pl . Mają kilka pakietów SPA i dobrych masażystów. Poza tym sam hotel jest ciekawy - wystrój przenosi do starożytnego Egiptu i bardzo smaczne jedzonko. Na weekendowy wypad miejsce idealne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralka7892
SPA Unitral jest fajne, ostatnio tam wyprawilam mame i byla zachwycona :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię jeździć do Beauty First w Warszawie. Muszę wam powiedzieć, że jedno z lepszych SPA, w których byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOnika09
Mazury i Srebrny Dzwon - świetna sprawa. Staram się przynajmniej 2 razy w roku się tam pojawić, odkładam sobie i wyjeżdżam, żeby naładować akumulatory. Cudowne miejsce, mają swietne zabiegi i niezłe ceny. :) Każdej z nas nalezy się chwila przyjemności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie jeździć do jaworowego dworu pod warszawą, tam najlepiej odpoczywam, cisza spokój, no i mają świetne spa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotkaS
W lubuskim jest bardzo fajny taki jakby pałacyk - chyba Łąkomin. Bylismy tam z mężem na weekend na 20 rocznice ślubu - bardzo klimatycznie i niedrogo. Cisza, spokój, dużo zieleni. Mają też zabiegi spa, bardzo zadowoleni wrocilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopieniec w Murzasichle i ich SPA to też dobry pomysł. Standard wysoki (http://www.kopieniec.pl/ - rzućcie okiem na zdjęcia), kameralny klimat, cicha okolica i bardzo ładna. Samo spa, jak i sam hotel, na poziomie. Dla mnie to był wybór po prostu bardzo dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry hotel, jesli chodzi o okolice zakopanego, to chyba jeden z najlepszych. Warto sprawdzić, czy to coś dla nas. Dla ludzi chcących się troszkę odciąć będzie idealny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzieś w Poznaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jedno SPA do którego uwielbiam jeździć w hotelu Remes www.hotelremes.pl pod Poznaniem. W ich zabiegach można wybierać i przebierać i chyba nigdy nie skorzystam ze wszystkich ;-). Mają tam między innymi takich specjalistów od masaży że po prostu odpływam ;-). Ogólnie sam hotel jest bardzo ładny i wypełniony różnymi dziełami sztuki wiec przebywanie w nim to sama przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ludzi z okolic Krakowa, pod nimi, w Zielonkach, jest mega dobre spa - Medical. Na Galicyjskiej. Świetna obsługa, kameralnie, miło i profesjonalnie. I ceny bardzo ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam okazję być całkiem niedawno w świetnym miejscu - http://www.uzdrowisko-cieplice.pl/ - wypoczęłam, zregenerowałam siły. Skorzystałam z oferty leczenia wodami termalnymi, jak dla mnie bomba i zdecydowanie polecam każdemu, kto chce choć odrobinę podreperowac swoje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam chodzić na zabiegi do nich www.loftspa.pl w mojej okolicy zdecydowanie najlepsza zabiegi SPA (mieszkam w Jabłonnej). LOFT SPA mieści się na ul. Szkolnej 150, jak ktoś jest z Jabłonnej szybko ich znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie - Unitral w Mielnie. Bardzo dobra opcja!Zwłaszcza, ze są przygotowanie an przyjazdy całych rodzin. I nie mam tu an mysli niezrzekającego meza, chociaż tez, ale jest u nich wiele atrakcji dla dzieci! A że nie mam ich z kim zostawić na tak długo - dla mnie to niemal wybawienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel Prezydent w Krynicy-Zdroju - jedyny hotel dla dorosłych :) Super spa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×