Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jakie SPA polecacie??

Polecane posty

Gość gość
est taka strona jak www.meteor24.pl Pewnie wiele osób ją kojarzy jeśli ktoś szukał noclegu w internecie. Ja właśnie u nich najczęściej znajdowałam noclegi. Ostatnio to przy okazji wakacji właśnie na tej stronie wyszukałam sobie przytulny pensjonat w Mrągowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ramach krótkiego urlopu od pracy postanowiłam sobie zafundować wizytę w studio SPA w Poznaniu. Kilka zabiegów pielęgnacji twarzy plus zagęszczanie i przedłużanie rzęs. Uważam, że każda kobieta od czasu do czasu powinna coś takiego sobie sprawić dla poprawy własnego samopoczucia. Wizyta nie kosztowała mnie ogromnych pieniędzy a czuję się znowu jak bogini. Dlatego jeśli macie okazję na chwilę odpoczynku to korzystajcie jak najwięcej. Ja byłam tu - http://perfectaspa.pl/ i bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a coś and morzem na wakacje, co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma być morze, to moze Unitral w Mielnie? Często polecany, zresztą sama byłam i mnie to nie dziwi, naprawdę bardzo dobre spa, ogromy wybór zabiegów, hotel 4 gwiazdki - świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka34
Z tego, co zauważyłam, to nie wymieniłyście tutaj jeszcze takiego miejsca, jak Pałac Domaniowski - Resort & Conference . Genialne miejsce, bardzo cicha i spokojna okolica, przede wszystkim mega eleganckie SPA i profesjonalne zabiegi, właściwie idealne na wyjazd z przyjaciółkami czy drugą połówką. Tutaj http://palacdomaniowski.pl/ znajdziecie wszystkie szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Hotelu Klimek****SPA w Muszynie. Naszym Gościom oferujemy zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem najnowocześniejszych preparatów kosmetycznych, które gwarantują zaskakujące efekty. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Pozdrawiamy, Zespół Hotelu Klimek****SPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze w jakim do tej pory to www.loftspa.pl bardzo mi się podobały wykonane zabiegi, dbałość o każdy jego szczegół no było rewelacyjnie. Polecam serdecznie dla tych, co nadal szukają jeszcze swojego idealnego spa, warto wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unitral w mielnie jest bardzo dobry! Wiele osób go poleca, nie bez powodu. Jakosć pierwsza klasa, ogrom zabiegów, swietna obsługa, personel, do tego nigdzie chyba nie ma term takich jak u nich, w klimacie morza martwego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka miesięcy temu byłam w SPA www.laola.pl, które jest zlokalizowane nad morzem. Byłą to dobra decyzja. Najlepsze SPA w jakim byłam i w dodatku jest blisko do morza. Wreszcie wypoczęłam. Polecam wam wyjazd w to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam ostatnio w świetnym SPA. Pojechałam do hotelu Remes w Poznaniu: http://www.hotelremes.pl/spa i polecam ich również wam. Świetne miejsce, w którym można się poczuć jak królowa. Mają dobre zabiegi, które przeprowadzają z dużym profesjonalizmem. A hotel urządzony na najwyższym poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolo2017
Polecam! Nowo otwarte Samui-Spa w Konstanciniem :) Profesjonalna obsługa i fantastyczne masaże wykonywane przez rdzenne balijki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z własnego doświadczenia mogę szczerze polecić Villa Verdi Łeba super spa z basenem , zabiegami, blisko do morza, super obsługa do tego atrakcje dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby poprawić własną kondycję, nabrać sił, ogólnie poszukać czegoś dobrego i dla ciała i dla ducha to warto się udać do http://uzdrowisko-swieradow.pl/spa. Super miejsce do tego, aby po prostu mega psychicznie odpocząć. Zabiegi różnodne, można sobie wybrać to, co się naprawdę bardzo lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam lubię pojechać sobie na weekend do http://www.lauraspa.pl/. Wtedy naprawdę wypoczywam i mam ochotę stawiać czoła codziennym obowiązkom. Dlatego koniecznie raz w miesiącu taki wyjazd musi być! :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Zeszłym roku byłam w świetnym SPA www.laola.pl Jest to ośrodek wypoczynkowy i SPA w jednym. Znajduje się on nad samym morzem w miejscowości Pobierowo. Tam możecie wypocząć i zregenerować siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 2 w 1 bo wybrałam nocleg z możliwością zabiegów spa na miejscu. :) Jeśli macie ochotę na cos podobnego, to odsyłam na stronę www.lauraspa.pl gdzie znajdziecie szczegółowe informacje dot. oferty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika V
SPA to idealne miejsce na wypoczynek. Byłam w kilku, ale nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak dobrą obsługą jak w SPA Pałac Brzezina... Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byliśmy z zonka w spa w szklarskiej i było super: https://www.interferie.pl/hotelbornit/spa

Bardzo fajne zabiegi i samo miejsce cudowne, hotel z dobrym jedzeniem. Naprawdę można wypocząć i zrelaksować się w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na kilka nocy czy na dłuższy pobyt będę polecała hotel Gryf przy pl Solidarności. Miejscówka idealna na zwiedzanie i na załatwianie spraw biznesowych. Na stronie gryfgdansk.pl jest strona hotelu z internetowym formularzem rezerwacji. Mają jasne warunki wiadomo za co dokładnie się płaci, co jest w cenie, co dodatkowo płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabbaa

Na mazurach jest naprawdę bardzo fajnie..dałam się rok temu namówić i byłam zachwycona. Pojechaliśmy do hotelu Zalesie Mazury. Pokoje bardzo ładne, dobrze urządzone, a co najważniejsze - czyste i pachnące. Obsługa ewidentnie starała się, abyśmy czuli się bardzo komfortowo co na duży plus. Na terenie hotelu ogromny wybór atrakcji.. Od basenów przez boiska, aż po strefe piękna, spa i baby club dla najmłodszych. Super miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Bardzo polecam spa w Mercure w Piotrkowie Trybunalskim. Zawsze dobrze spędzony czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara

Polecam Hotel Lubicz w Ustce: https://hotel-lubicz.pl/. maja świetną strefę SPA&Wellness, byliśmy w te wakacje z mężem i skorzystaliśmy z wielu zabiegów 🙂 Masaż czekoladą rewelacja, aromaterapia też świetna. Fajnie, że można wybrać pakiety dla dwojga, wtedy wychodzi taniej, a jest sporo zabiegów i na koniec kolacja przy świecach 🙂 Hotel leży bardzo blisko plaży więc przy ładnej pogodzie można skorzystać i pójść nad morze 🙂   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×