Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Diamentowa1234

chce wreszcie schudnąć

Polecane posty

Gość Diamentowa1234

waże ok 80 kg przy wzroście 166 :( chciałabym jakoś schudnąć. Zaczełam ćwiczyć z ewą chodakowską. Ćwicze juz ponad tydzien, ćwiczenia są ciężkie a efektów nie widać :( nie wiem co robić :( chce dość szybko zrzucić zbędne kilogramy. macie jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mniejżrec dieta dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degleba
Ja tez chcę. W kupie sila !! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia123456
Dolaczam sie do was. Ja jutro zaczynam lemoniadowa diete aby zmniejszyc zoladek i sie odtruc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degleba
Jaka diete ,cwiczenia stosujecie ? Ja bylam na tylu dietach ze juz nie licze,do tego mam bulimie czy cos i w ogole zaburzenia odzywiania ,chce w koncu schudnac i wyzdrowiec psychicznie. psychicznie wyzdrowieje gdy schudne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krakowski Instytut Ekspertyz Sądowych przebadał chińskie tabletki na odchudzanie Meizitang. Znalazł pochodne amfetaminy. Wkrótce potem w Polsce pojawiły się pierwsze śmiertelne ofiary takich środków. - Ofiarami są głównie młode kobiety. Bo chciały odchudzić się przed ślubem, przed ważną randką, przed wakacjami - uważa dr Zawadzki w najnowszym wydaniu Newsweeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie do tych ćwiczeń jakiś spalacz tłuszczu i coś na powstrzymanie apetytu razem z ćwiczeniami powinno pomóc wypróbuj Formoline albo XLS Medical

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja podłączam sie do tematu tez chciałabym w końcu schudnąć :) ćwiczę już od grudnia i przez pierwsze dwa tygodnie efekt był super, potem niestety przerwałam i znowu trochę przytyłam ale z początkiem lutego znowu zaczęłam ćwiczyć regularnie (7razy w tyg. lub 5razy w tyg) ograniczam sie jak moge z jedzeniem ale niestety juz nic sie nie zmienia od tego czasu. Nie wiem co mam robić ! :( (ważę 64kg przy wzroście 1,69)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degleba
A wizualnie nic sie nie zmienia, w cm nic nie ubywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Ćwiczenia to jeszcze nie wszystko, jeśli do tego nie dołożysz odpowiedniej diety to żadne ćwiczenia nie dadzą efektów, ewentualnie możesz się wspomóc czymś to będziesz miała efekty. Mi zamiast ćwiczeń wystarczyły same spacery ale musiałam się wspomagać tabletkami :) Mi kobieta której opiekuję się dziećmi poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, dostałam od niej pierwsze opakowanie w prezencie a też można je kupić na allegro. Do tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po 3 tygodniach schudłam 7 kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i plac zabaw ;) Wcześniej byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów ;) Zdecydowałam się po tym jak zobaczyłam że tabletki zostały przetestowane przez głównego inspektora sanitarnego i dopuszczone do obrotu w Polsce co potwierdza ich bezpieczeństwo a to jest najważniejsze i nie wszystkie podobne preparaty przeszły takie testy co stawia ich w złym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaL23
Też chciałam i schudłam. Po pierwsze przestałam jeść wszelkiego rodzaju fast foody, ograniczyłam słodycze (wyjątek gorzka czekolada, ale powyżej 80% kakao). Najbardziej bolało mnie odstawienie pączków, które uwielbiam. Po drugie zaczęłam liczyć kalorie i nie na zasadzie, że czegoś tam nie jem (wyjątki powyżej), tylko jem mniejsze porcje. Po trzecie minimum godzina dziennie ćwiczeń, po czwarte wspomagałam proces suplementem diety ForeverSlim. Po piąte zero soczków z kartoników (owszem soki piłam ale robiłam je same, obrać jabłko, marchew i to przepuścić przez sokowirówkę to nie jest naprawdę problem, podobnie jak wycisnąć sok z pomarańczy), zero napoi gazowanych. Efekt 2 miesiące i prawie 10kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka 1234
Ja też postanowiłam pozbyć się dodatkowych kilogramów. Poszłam do dietetyka, który ustalił mi plan odchudzania. Do tego łykam od dwóch tygodni taki preparat wspomagający odchudzanie http://www.nuvialab.pl/odchudzanie/hoodia/hoodia-gordonii-plus/ i sporo ćwiczę. Dwa razy w tygodniu chodzę na basen, a codziennie wykonuję ćwiczenia w domu. Takim sposobem udało mi się na razie pozbyć 4 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risoma

no i bardzo fajnie, ja jestem zadowolona z soków nuja! są tak dla mnie sycące że czasem  zastępuje je posiłkami! a ze wyciskane metoda cold press to tym bardziej mi odpowiadają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×