Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna mammba

Jestem tolerancyjna, ale TO - to już przesada :/

Polecane posty

przesada to będzie jak zabronią się zwracać dzieciom do rodziców per: mamo, tato, żeby dzieci par gejowskich/lesbijskich nie czuły się źle. a ta zmiana - jakkolwiek też mi się nie podoba, być może jest po to, żeby w dokumentach się wszystko zgadzało, aczkolwiek już widze nieporozumienia przy wypełnianiu rubryki: rodzic 1 i rodzic 2 heheh - kto chce być drugim?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to właśnie do tego zmierza. Kurcze odkąd świat istnieje są rodzice :ojciec i matka. A nie rodzic A, rodzic B. Nie mówię już o tym, że moim zdaniem homoseksualiści nie powinni mieć dzieci (ślub, legalny związek tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uważam, że nie powinni adoptować dzieci, ale nie mam dobrego argumentu dlaczego - po prostu nie wiadomo co wyrośnie z takich dzieci, ale równie dobrze nie wiadomo co wyrośnie z innych... w kazdym razie powinni być na końcu kolejki adopcyjnej, ale niewykluczone, że będzie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Billith
Nie mam nic do par lesbijskich, czy gejowskich, niech sobie zyja i ukladaja zycie, ale pomysl adopcji dzieci przez takie pary mi nie podchodzi. Byc moze to kwestia mojego zacofania, geje i lesby zaczeli zyc jawnie nie tak dawno i w sumie maja takie same prawa jak kazdy, tyle ze wzorzec normalnej rodziny stanowi, ze jest matka i ojciec a tu? Zreszta moze i lepsi dla dziecka sa rodzice jednej plci, kochajacy niz patologia na przyklad w parze tradycyjnej. Tego nie wiem. Na razie jednak to budzi niesmak, nie tylko moj, moze za x lat to bedzie normalny model rodziny na takich samych prawach jak malzenstwa kobieta i mezczyzna. w koncu swiat idzie do przodu we wszystkich dziedzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam do nich nie mam nic niech sobie żyją jak chcą, podobnie jak ex.D.Bill uważam, że dzieci, które mają taki wzorzec mogą wyrosnąć na kolejnych homoseksualistów ( to tak jak z dziećmi alkoholików). A ten zakaz używania słów "ojciec" i "matka".. Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Billith
Bo jak nazwac pana nr 1 Mama a Pana nr 2 Tata? To akurat logiczne :P Homoseksualizm to nie styl zycia. Przynajmniej na razie, to okreslona predyspozycja raczej. Ale kto to wie, jak beda rozwijaly swoje zachowania i predyspozycje seksualne dzieci wychowywane przez rodzicow 1 plci. W koncu w wiezieniach, z braku laku i kit dobry, ze sie tak wyraze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama0099222
wiadomo, że dla dziecka lepiej by sie wychowywało w domu dziecka, gdzie będzie bite, wykorzystywane seksualnie lub w najlepszym razie zaniedbywane niz w domu gdzie sa np. dwie kochajace siebie i to dziecko kobiety. Tylko dlatego, że brakuje w takim domu tatusia :O na bank dziecko wychowywane przez dwóch gejów tez bedzie gejem, prawda? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak taki tatuś jeden z drugim zaczną takiego chłopca wykorzystywać? Zresztą nieważne niech oni robią sobie co chcą, nazywają się jak chcą, ale niech nikt mi nigdy nie zabrania, żeby dziecko mówiło do mnie MAMO a do ojca TATO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Billith
Przy samotnej matce dziecko tez dorasta bez ojca, jak by nie patrzec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Billith
Ale kto Ci zabroni, by dziecko mowilo Ci -Mamo? Link nie dziala, wiec nie wiem, co w artykule jest dokladnie zawarte. Odpierajac Twe zarzuty o wykorzystywaniu dzieci-ile sie slyszy historii, gdzie np. ojciec wykorzystuje corke? Nawet u mnie w miescie iles lat temu byla akcja, ze dziewczyna zaszla z ojcem w ciaze. I to ponoc w modelowej rodzinie kobieta+mezczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Billith
Mammba-podoba mi sie Twoj nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaznacz sobie całość linku te dwie linki kliknij Prawy przycisk myszy i przejdź do... I zobaczysz o co chodzi. Dla mnie to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna mamba - nikt nie zabrania mówić mamo i tato - te określenia znikają z dokumentów, reszta jest podgrzewaniem nastrojów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Billith
Mnie tam dokumenty nie interesuja, w sumie zalapalam sie na normalne nazewnictwo-matka i ojciec. Ale dokument to tylko papier, nikt nie zabroni dzieciom zwracac sie w ten sposob do rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na jakiej podstawie uważacie że dziecko wychowywane przez homoseksualistów też będzie homo? z tego co wiem dotąd takie jednopłciowe pary nie funkcjonowały a homoseksualiści są- mimo że wychowywali je rodzice ojciec i matka. moja koleżanka jest lesbijką mimo że jej mama lubiła facetów-i to bardzo bo miała 3 mężów :D homoseksualizmu nie da się nikogo nauczyć tak jak i nie można z niego wyleczyć. co do pomysłu-tu chodzi o wyeliminowanie błędów i zamieszania w papierach a reszta to antygejowska propaganda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Billith
Zgadzam sie z gosciem 18:31:19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×