Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

stosunek w pierwzy dzien okresu

Polecane posty

Gość gość

czy możliwe jest zajście w ciąże kochając się w pierwszy dzień okresu przy cyklach średnio 32 dni? Stosunek co prawda był zabezpieczony prezerwatywą,ale jak wiecie prezerwatywa nie deje całkowitej pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało prawdopodobne ale byc moze mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możliwe jeśli to nie byłby okres a krwawienie śródcykliczne na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to był napewno okres.trwał 6 dni,były skrzepy i poza tym mam okres dość regularny. Poza tym stosunek był zabezpieczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to skąd te wątpliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właściwie to sama nie wiem skad moje watpliwosci.moze za duzo internetu przegladam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyluzuj bo przy takim podejściu jak niektórzy w sieci prezentują to chyba najlepiej nie uprawiać seksu w ogóle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś jeszcze się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zabezpieczam tylko tabletami antykoncepcyjnymi bo mój partner nie lubi gumek, ma uczulenie. Mam regularnie miesiączkę i od 2 lat jakoś nic się nie dzieje. Oczywiście wiadomo że stosunek odbywamy do końca i nie ważne czy to jest pierwszy dzień okresu czy trzeci. Wiadomo że ani tabletki ani gumki nie zabezpieczają nas na 100 procent ale w moim przypadku nic nie urodziłam :P tylko że w pierwszy dzień okresu muszę założyć albo pończochy albo jakiś strój :P a ostatnio kupiłam fajne stringi takie jak rozporek na giełdzie używanej bielizny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTES OBRZYDLIWA!!!!!!!!!!!!!
Jak można się kochać w okres? a jak masz sraczkę to pewnie walicie anala :O Gowno cieknie po nogach a ci jak zwierzęta kopulują. okropnośc. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochacie się z Waszymi partnerami w czasie okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak,nie widzę w tym nic zdrożnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tylko w wannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z zabezpieczeniem czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie uważacie że to mało hig?
Taka kapiąca krew ze śluzem i nabłonkiem? ble :O a nie można się normalnie zabezpieczyć? tabletki dają ponad 99% pewności. ewentualnie prezerwatywy silikonowe dla tych uczulonych na lateks? dla mnie to obrzydliwe,a tym bardziej w wannie-babrać się w tym :O jeszcze pod prysznicem jak leci woda,ale w wannie a fe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabezpieczam się prezerwatywą-zawsze,niestety tabletek nie mogę brać. Ale jestem ciekawa odpowiedzi na pytanie autorki... Czy stosunek w pierwszym dniu cyklu przy cyklach 32 dni jest bezpieczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas okresu można zajść w ciążę, ponieważ plemniki w śluzie mogą przeżyć kilka dni. Raczej zaufałabym prezerwatywie jeżeli nie pękła, ale jeżeli Ty nie ufasz kondomom, zabezpieczaj się dodatkowo (lub tylko) antykoncepcją hormonalną: tabletki, plastry, krążki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja sobie tak poobliczam: cykl 32 dni,owulacja ok.14 dni przed końcem cyklu czyli 32-14=18,czyli owulacja występuje tak ok 18 dnia cyklu,tutaj weźmy jeszcze margines bezpieczeństwa na przeżycie plemników 7 dni czyli okres płodny zaczyna się od 11 dnia cyklu. czyli jeżeli autorka kochała się pierwszego dnia cyklu to nie ma szans na ciążę to plemniki nie przeżyją tak długo. Ciekawy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam pytanie z ciekawości-autorka nie ufa prezerwatywom. A Wy?jakie macie doświadczenia z prezerwatywami? Nie wiem dlaczego autorka nie ufa prezerwatywom-jeżeli prezerwatywa nie pękła,nie zsunęła się nie ma szans na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszy dzień okresu nie...dni niepłodne :) Odnośnie pytania o prezerwatywy. Wydaje mi się że właśnie chodzi o ten strach przed jej uszkodzeniem. Aczkolwiek ja już dłuższy czas korzystam z unique Pasante i nigdy nam nie pękła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×