Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość anikkk

SKUTKI PO DŁUGOTRWAŁYM STOSOWANIU TABLETEK ANTYKONCEPCYJNYCH

Polecane posty

Gość gość
I potem dziwota że niektóre pary nie mogą mieć dzieci i starają się przez długie lata. Zawsze mówili że antykoncepcja jest niezdrowa to się obrażają to teraz takie są skutki. Chwila Przyjemności a cierpień wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a któraś miała po tabletkach antykoncepcyjnych problemy z suchością pochwy??? czytałam, że to dość popularne, choć trudno się do tego przyznać, bo to raczej wstydliwy problem. Sama się długo z tym męczyłam zanim odważyłam się o tym z kims porozmawiać, ale dobrze na tym wyszłam, bo zaczęłam stosować polecony mi żel mucovagin i problem szybko zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 18 roku życia brałam yaz przez 5 lat, z krótkimi przerwami na cykl lub dwa "żeby dać odpocząć organizmowi", od 2 lat borykam się z nawracajacymi infekcjami pochwy, których przyczyny ginekolog doszukiwał się w stresie, ponieważ badania nic nie pokazywały, zaczęły wypadać mi włosy i pojawiać się bolesnosc****ersi podobno związane z nadreaktywnoscia gruczołów, do tego grzybice w każdej postaci.Na początku stosowania antykoncepcji czułam się świetnie, zniknął mi trądzik, piersi się powiększyły, ale stałam się bardziej chwiejna emocjonalnie, uległa z zapedami depresyjnymi. Aktualnie jestem na odstawieniu 6-ty cykl, włosy już mi tak nie wypadają, dodatkowo zaczęłam o nie bardziej dbać, infekcje w miarę opanowałam, natomiast pojawił się klujacy ból w podbrzuszu szczególnie przy siadaniu/wstawianiu ogólnie przy zmianach pozycji, lekarz znalazł małą nadżerkę jednak uznał, że w tym wieku nic się z tym nie robi, czekam na wyniki cytologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra nigdy nie myślałam ,że po odstawieniu tabletek anty. będą takie skutki uboczne. Brałam Femoden przez nim. 10 lat . Czułam się fantastycznie . Czsami tylko bolała głowa w czasie miesiączkowania . Poza tym super nic nie dolegało Odstawiłam tabletki gwałtownie w wieku 48 lat. Zaczęło się wtedy . Najpierw zaczęły boleć mnie kciuki rąk ,potem pojawił się artretyzm 'powykręcało wszystkie palce u rąk ,zaczęły rosnąć haluksy ,których nigdy nie miałam . Włosy wypadały garściami ,przeżedziły się pewnie o połowe . Przytyłam 17 kg . Ważę 83 kg. przy wzroście 164. Wyniki fatalne .cholesterol .kwas moczowy ,potworny ból kręgoslupa , do tego stopnie ,że nie mogę przewrócić się w łóżku . Chcę powiedzieć ,że do 50 lat nie znałam co to ból plecow ,nóg czy innych części ciała. Miałam 48 lat a wyglądałam na 38 , Mnóstwo osób mówiło mi ,że młodo wyglądam . teraz mam 56 a wyglądam na 70 a czuję się na 80 . Prawda jestem załamana Nie mogę spać tak bardzo bolą mnie nogi w środku jakby zapalenie żył . żyć mi już się nie chce Puchną uda i kolana .Naczytałam się ,że to lipidowe opuch nięcia ,nogi są już jak koły . Piersi ,zawsze miałam C miseczki ,a teraz F szok aż bolą mnie ramiona . Błagam może ktoś napisze że jest jakiś ratunek . Nie bierzcie tego świństwa lepiej stosować prezerwatywy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie dlatego, jak parenascie lat temu dostałam cilest od ginekologa / na cyste / przyszłam do domku, poczytałam co to g****o robi z kobieta nioe zdecydowałam sie tego wziac. Cysta sama sie wchłoneła po dwoch cyklach a tabletki sprzedałam kolezance. Nigdy nie zdecydoawłam sie na zadne tabletki anty. prezerwatywa tez jest ok i jakos tyle lat mam super seks i swietnie wygladam.Myslcie laski, bo nie ma co dawac mądrym doktorkom swetnych wycieczek czy innych gadzetów ze sprzedaz konkretnego leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie gdy czytałam tak Twoją wypowiedz czułam jak bym czytała o sobie. Przez 7 lat brałam tabletki antykoncepcyjne i przez 6 lat było wszystko ok. Od kilku miesięcy wypadają mi włosy strasznie sie przetluszczają, masakrycznie sie poce i drentwieje mi lewa reka. Wyniki krwi na tarczyce sa idealne tak jak na cukrzycę i holesterol. Stwierdziłam ze odstawie tabletki zobaczymy czy coś się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankabaranka
ja brałam 2 rodzaje tabsów, i po pierwszych mega przytyłam. tabys muszą być dobrze dobrane. potem zmieniłam na lepsze, no ale waga została i długo nie mogłam sie jej pozbyć. w koncu przyszło pewne lato, ze tak sie wstydziałam juz za siebie, ze sie wziełam za treningi :D kupiłam tez IQacai, czyli preprat z jagodami acai i tak sobie cwiczyłam, łykałam tabsy, nie żarłam słodyczy i się udało pozbyć tych 10 kilo :D dlatego nie idzcie moją drogą, i jak tylko zaczniecie tyc po anty, to od razu do gina i zmiana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku, jak dobrze, ze u mnie wszystko ok.. Stosuje belare i nigdy nie mialam zadnych skutkow ubocznych.. Wrecz czuje sie bardzo dobrze, mam lepsza cere i krotsze okresy oraz bardziej regularne cykle. Pewnie to kwestia tego, ze mam dobrze dobrane tabletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Witajcie. Ja bralam tabletki antykoncepcyjne przez 7 lat. Teraz od kwietnia przestalam brac lecz są skutki. Brak miesiączki przez kilka miesięcy bylam na hormonach. I do tej pory nic. Od lipca staramy sie o dzidziusia lecz bez skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ ten owczy pęd do seksu zaślepia. Świadomie rozje/bać sobie organizm. Żal mi Was, dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam zakrzepice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie niektóre z nas muszą brać tabletki antykoncepcyjne ze wzgledu na choroby. Lecz nikt o tym nie pomyśli a ocenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie z epoki kamienia.Nie wiecid ze są spirale,plastry,zastrzyki,kapturki,i prezerwatywy? Jakos 15 lat stosuje tabletki na zmianę z gumkami i nic mi nie jest.Nie wpadlam, mam dzieci ,nie mam wypryskow,chorób itp.Jezeli u kogos cos sie dzieje to powinien iść do doktora zmienić tabsy.Ale jesteście tak zacoface ze pewnie też tego nie wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotki.Te tabletki leczą schorzenia a nie je wywołują. Kto to wogole założył za but? Gdy coś jest nie tam to tabletki się wymienia na inne środki pff :D:D idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:57 urosnal mi ogon,potem kły jak u wampira,potem wyłam do pelni,urosły mi błony między palcami,miesiączka dostała koloru niebieskiego,a z włosów zrobiły sie tęczowe dredy :D:D:D No...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszłam na to forum, bo moja córka ma 12 lat i już jej ginekolog dziecięcy po zbadaniu hormonów przepisał tabletki Naraya ma trądzik na twarzy, dekolcie i plecach, włosy strasznie jej się przetłuszczają, miesiączki rzadkie, same plamienia. Stwierdził, że to zespół policystycznych jajników! Nie wiem co myśleć ona jest taka młoda a jak to grozi niepłodnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam swoje lata

Mam 38 lat i stosuję piguły od 18r. bo od dziecka miałam nieregularne bolesne okresy. Paliłam. W wieku 27 lat bez problemu zaszłam w ciąże po 2 miesiącach bez tabletek. Po urodzeniu brałam znów rok i potem miałam przerwę prawie 2 lata. Nie zauważyłam skutków ubocznych poza powrotem do nieregularnych, obfitych , bolesnych miesiączek. Od ciąży mam wiele opisanych przez was objawów i okazało się, że od lat mam  Hashimoto, a przyczyna tej choroby u mnie jest genetyczna. Tabsy powodują niedobory witamin i minerałów oraz flory bakteryjnej. Trzeba tego pilnować. Jeżeli ktoś to zaniedbuje, to nie dziwne, że po latach niedoborów odczuwa skutki uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 26lat brałam tabletki z przerwami od 8lat . najpierw brałam Yasminelle po kilku latach zaczęłam mieć kłopoty z miesiączkowaniem lekarz zalecił na kilka miesięcy jakieś leki z dodatkowym hormonem i podziałało potem brałam mercilon wszystko ok zmieniłam na inne po kilku latach przytyłam przez nie 4kg w miesiąc odstawiłam. Zaczęłam zauważać dziwne reakcje 2 lata temu zaczął zanikać mi barwnik z ust potem wracał i tak kilka razy pojawiały mi się przebarwienia i znikały od 8 miesięcy biorę nowe tabletki przytyłam ponad 10kg zatrzymuje mi się bardzo woda w organizmie do tego stopnia ze puchną mi nawet powieki.. wstaje rano i mam cała twarz spuchnięta cała twarz... jestem ciagle zmęczona często boli mnie

glowa  nie jem więcej dużo cwicze

a waga rośnie.... odstawiłam właśnie tabletki za tydzień mam endokrynologa-ginekologa bo cos się niezłe popsuło..... 😕 ktoś ma podobnie ??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×