Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fan portali

dziewczyny z portali

Polecane posty

Gość fan portali

Witam..chcialbym wymienic sie waszymy pogladami nt. Portali randkowych i latwosci poderwania tam dziewczyny.. Ja z jednego z portali korzystam juz 2 rok... Od razu zaznaczam, iz nie jestem jakims supermanem, na ktorego na codzien leci masa kobiet... Raczej przecietny 37 latek o dosc mlodym wygladzie...pierwsza poderwana Dorotka, mimimalnie ponad 30 lat... Po rozwodzie, z dzieckiem... Juz 2 dnia rozmow umawia sie ze mna na sex. Efekt calonocne spotkanie, kilka stosunkow... Powtorzylismy to jeszcze pol roku pozniej... Nastepna, Kasia, 33 lata... Na pierwszej randce pieszczoty, na drugiej robi mi loda bez gumy... Z polykiem. Byloby cos wiecej ale dostala rano okres... Za to na 3 spotkaniu juz 2 stosunki... Potem Paulinka, zaprasza mnie do siebie na 2 randce i tez oddaje... Kolejna Kaska, pieszczoty na 2 randce (chcialabym zebys wszedl ale mam okres) na trzeciej idziemy na calosc... Marta, 28 lat, oddaje mi sie po polgodzinie w aucie... Potem Kamila, po 5 godzinach znajonosci, sex mimo ze ma okres, zero wstydu z jej strony...... Genetalnie moje wnioski... NIE UOGOLNIAJAC: wchodzisz na portal, srednio co dziesiata laska umawia sie niby na kawe, ale sex jej nie przeszkadza przy okazji... Co mnie przerazilo...polowa z nich nawet nie zapytala czy mam gumki... Czy to przy lodzie czy przy stosunku... Sam nalegalem, zeby przynajmniej do stosunku zalozyc... Gdzie ta odpowiedzialbosc... Mnie oczywiscie drogie kafeterianki mozecie krytykowac (nie mam nic przeciw temu, robie co robie). Ja pisze to bardziej, aby pokazac, ze nie tylko faceci daza od razu do sexu... Oczywiscie na portalach jest tez cala masa potzadnych kobiet, nie twierdze ze wszystkie sa takie... Aczkolwiek poszukiwania chetnej to zawsze zaczepienie max. 10 dziewczn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan portali
Wszystkie w przedziale 26 36. Wg mnie ladne...ale nie sex bomby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No I co niby chcesz przekazac. Korzystasz z okazji, wiec nie jestes lepszy od nich. W koncu tez po to sie tam zalogowales, a marzy ci sie pewnie. Kazdy facet ma taka kobiete na jaka go stac, a ciebie chyba na jakas kobiete z klase nie bardzi stac. Podsumowujac.....szmatki dla szmaciarzy...proste. A co za problem od mowic, jak tak cie to razi.... Co za hipokryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez kiedys przerabialam portale. Takich desperatow, zboczencow I erotomanow, to chyba sie nigdzie w jednym miejscu nie znajdzie, jak wlasnie na portalach randkowych. Same niedorozwiniete emocjinalnie fagasy szukajacy przygod.....najlepiej na krzywy ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno podejście na 10 ci wychodzi? :P No nie wiem, ja sobie kiedyś zalozylam profil na portalu towarzyskim i następnego dniaa mialaaam chyba ze 30 propozycji seks-randki :O Nie ogarnelam tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei_nei 30 koszy wręczyłas?😭 Bó dla Ciebie zaloze gdzie chcesz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi3333
Znow oczerniacie facetow. Ale to dziewczyny z portali jakos nie odmawiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci te nie odmowia, chocby byla najwieksza paszcza w okolicy. I niby czemu kobiety maja tez nie korzystac. Nam tez wolno sie pieprzyc ile wlezie......to nie jest juz tylko wasza dzialka panowie.......juz od DAWNA nie....hahahaha Kobietom tez sie cos z zycia nalezy. Traktujemy was tak, jak wy nas. I co? Podoba sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn ze na portalach randkowych sa saame kurwiszcza i spragnieni czułości i miłości faceci? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi3333
Mi pasuje... Zawsze to taniej niz 200 w agencji zostawic... A z jedna nudno... I drogo bo na kawe, do kina, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei_nei trzeba iim bylo przed skasownaiem cycki wkleić :classic_cool: ich cierpieniu nie byłoby konca 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi3333
Oszczedny... I jednoczesnie zadowolony przez wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adambad
Moj kumpel kiedys powiedzial "nie stac mnie na stala dziewczyne... Z dziewczynami z agencji sex wychodzi w sumie taniej... Nie chca isc na kolacje, zakupy czy do kina". Mylil sie najtaniej jest na badoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce nie ma pensów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adambad
Zuziu... Czyli jednak sex za kase... Za pensy znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może poszalejemy? Co zrobisz za dwa pensy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adambad
A najezdza dziewczyny z portali... A sama z obcymi za kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są ludzie którym nie zależy na związkach ale seksu potrzebują,moim zdaniem takie portale to dobre rozwiązanie dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, wystarczy raz zajrzeć na taka stronke żeby się przekonać, ze badoo jest faktycznie tańsze niż burdel. Z normalnym facetem nie ma tak łatwo - trzeba jednak coś sobą reprezentować, jakąś rozmowa na poz iomie, elegancka bielizna, jakieś wyjście na drinka, czy coś.. A taki koles z badoo czy innego badziewia to polakomi się na wszystko - byle c**ę miała. Nawet jak obciaga czy się r***a bez gumy po 15 minutach znajjomosci to takiemu frajerowi nie przeszkadza bo przecież na profesjonallna dziwke mu szkoda :D Kto mądry zajrzy na jakieś badoo i wróci tam znowu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adambad
Jakies 3 miliony polakow i wielewiecej osob na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak piszecie bo wyznajecie zasadę życia w związkach, nie jesteście lepsi od tych co wolą singlowe życie, tam chodzi głównie o seks a czy będzie miła otoczka to zależy od pary,niektórym i to niepotrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo inna opcja - mam znajomą - jest pochoddddzenia wenezuelsko-hiszpańskiego, ładna, tuż po 30. Normalnie wśród swoich nie ma jakiegoś szczególnego wzięcia - ot, dziewczyna jak każda inna - za to właśnie na jednym z takich portali wyrywa kolesi z Polski, Litwy i Czech na peczki. Hiszpań ją oleje, Anglik nie zwróci uwagi a Polacy sikaja na jej widok :D i wcale nie przesadddza bo z niejjednym ja już widziałam :D nawet jjak z nimi nie sypią i traktuje ich jak buraków to takim to nie przeszkadza i będą z siebie robić debili i dojne krowy żeby potem zaszpanowac przed kolegami ze zaliczyli Venezuełkę :D Czym wy się panowie roznicie od tych lasek z portali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan portali
Dokladnie... Ja korzystam, jestem zadowolony. Laski tez... Nie mam czasu na stale zwiazki. Zreszta w jednym kiedys bylem, baba taka oziebla sie po slubie zrobila ze masakra.., a jaka marudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×