Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fan portali

dziewczyny z portali

Polecane posty

Czy Wy wiecie,że istnieją kraje gdzie bycie dziwką nie jest piętnowane? A nawet dziwkami są pielęgniarki czy psycholoźki niosące pomoc ludziom wykluczonym czy niepełnosprawnym,którzy nie znajdą partnera. Poprawiają tym samym samopoczucie takich osób,sprawiają,iż nie czują się odrzuceni to dla nich bardzo wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 milony Polaków? :D to, ze jest 3 milony kont to nie znaczy jeszcze, ze tyle osób z niego korzysta :D jakiś niekumaty jesteś, czy taki naiwny? Polaków jest jakieś jaakies 37 mln. Połowa z tego to dzieci. Zostaje 18. Odliczając staruszków to może zostanie ze 12. Wynikalobyy z tego, ze konto na badoo ma co czwarta osoba w wieku okoloprokreacyjnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nei uspokój się. Pokaż mi swoje piersi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan portali
Nei.. Na Ciebie Murzyn tez poleci niejeden, bo dla niego jestes egzotyczna. Co w tym dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jest psycholożka ? taka psychiczna mała loża? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan portali
Kont jest wiecej... 3 mln to aktywnych jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan portali
Zreszta widze ze krytykuja te co zazdroszcza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó, no co ty, żebyś była kolejną osobą która przez nie usnac w nocy nie może :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psycholożka to pani psycholog dawniej, to słowo funkconuje od ok 2-3 lat dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nei, ja nie mogę spać od pamiętnego dnia stanikowego. Dawaj cycki, raz dwa trzy pięć osiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 mln to na całym świecie może - gdyby w Pl tyle osób miało konto na badoo to byłaby to strona bardziej popularna niż FB. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację Nei użyłem najczęściej używanego określenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan portali
Na swiecie 183 mln wejdz i sprawdz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze buractwo nie zakumalo o co mi chodzilo z tym wyliczaniem pensow (I nie kazdy na tym portalu mieszka w kraju, gdzie sa zlotowki). Nie potepiam pan prostytutek, ktore robia to za kase. No ale jak sie jest burakiem, to przeciez takiemu nawet do lba nie przyjdzie, zeby zagaic jakas rozmowe na poziomie, milo spedzic czas, zaprezentowac sie jakos fajnie......I to wszystko kosztuje. W sumie nawet czas, to pieniadz.Mnie na drinka, kolacje stac I nie potrzebuje faceta, zeby mi placil, choc jak placi, to jest milo I znaczy to tez, ze nie jestem dla niego byle zdzira z portalu, choc tez roznie bywa...czasem taki typ potrafi sie dlugo kryc. Ale co ja bede sie tu rozwodzic na te tematy skoro kazdemu sie wydaje, ze jest wyjatkowy, niepowtarzalmy, boski.....a jednak siedzi cie na portalach, bo w rzeczywistosci nie jestescie w stanie zainteresowac soba kobiety. Nie potepiam tez sexu bez zobowiazan. Niechaj kazdy robi co chce. Ja jednak stawiam na jakosc, a nie na ilosc. Facet niebanalny, to jest to czego chce.....a wy dalej rooochajcie sie z Kim popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy według lewackiej nowomowy pani kierująca autobusem to Kierownica i Kierożka ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 2234
A ja tam lubie jak mnie chlpaki na portalach wyrywaja... Ladnie pisza, kawe postawia i kino to co za problem im w podziekowaniu lodzika zrobic albo pupke wystawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę, Zuziu, sądzisz, że wyzywanie wszystkich od buractwa dodaje Ci kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan, ok - jest może 3 mln kont, ale to nie znaczy, ze 1 konto = 1 człowiek. Nie jestem tak naiwna, żeby uwierzyć, ze co 4 dorosła osoba w Polsce ma konto na badoo. Człowieku, w Pł nawet tyle osób nie ma dostępu do neta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* klasy, nie kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Juken pewnie nie:-) A dlaczego słowa lewackiej użyłeś w negatywnym wydźwieku? Akurat ja oponuje za lewicą nie prawicą a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież Zuzia dobrze pisze - człowiek, który ma pewny szacunek do siebie nie idzie aż na taka łatwiznę, żeby mu się nie chciało odbyć chociaż jednego spotkania przed seksem. A zresztą jak jest to widać w pierwszym poście autora - zarzuca kobietom, ze się puszczają, a MIMO TO idzie z taka na seks! To jakby kupić zepsute mięso a mimo to je wpierrdolic! Jak kogoś coś odstręcza to tego nie tyka, ale tamten nawet na taka poleci. To o kim to gorzej świadczy? O tej, co się puszcza, czy o takim, co nawet na puszczalska tania c**ę się polakomi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo obecna forma lewicy jest patologiczna , terror mniejszość na większości bo inaczej jesteś -fobem+ debilne pomysły (rodzic A i rodzić B) . jestem centrowcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ueeę, Bo, to nic z tego, bo w zamian mnie usatysfakcjonuje jak zwykle: zdjęcie twoich cyckow, zdjęcie sąsiadki, sąsiada i psa sąsiada. Pies może być w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan portali
Idzie bo lubi latwe laski...i nie interesuje go sex cale zycie z jedna... To jak ogladanie non stop telewizji trwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E to luzik Nei. Jeśli kawałki chcesz, nie ma się co wysilać. Sutki powinny zdać egzamin. Jednego czy dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×