Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tylko domowe?

JADACIE OBIADY W RESTAURACJI?

Polecane posty

Gość Ania225
Ja w tygodniu często jadam w restauracjach bo nie mam czasu na gotowanie...ale w weekend gotuję, bo nic nie zastąpi domowego jedzonka:) pyszne lasagne, spaghetii, schabowy i szklanka naturalnej wody mineralnej Ustronianki, mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od poczatku listopada nie mam gazu, bo robia uszczelnianie instalacji :( Mamy juz dosc kurczaka pieczonego na rozne sposoby w piekarniku (na prad), wiec co kilka dni chodzimy do baru mlecznego na domowe obiadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z was krowska leniwe, brak słów. Żeby w wolny dzień nie móc rodzinie obiadu zrobić domowego, masakraaaa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krowie się nie chce gotować to woli przeplacic 4 razy, a za te pieniądze można coś dziecku kupic albo dac na chore dziecko!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co? A ja sie brzydze jesc w restauracji naprawde mam jakis chory opor,ze moze ktos do danego dania naplul,albo byl spocony i pot mu z czola kapal gdy przygotowywal posilek,no i jeszcze inne wyobrazenia o ktorycjh nawet nie wspomne,zeby Wam nie obrzydzic.I nie mowie tu o jakis fast foodach ale nawet o tych restauracjach wzietych,ze tak powiem ktore sa niby na poziomie,no nie zjem i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jadamy, 2-5 razy w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie pomyślałyście, że nam też należy się wolny dzień od codziennych obowiązków? Jadę z mężem do centrum, spędzamy tam cały dzień to i jemy w restauracji, mam się spieszyć, żeby być w domu o odpowiedniej porze, zrobić obiad, zjeść i co - przesiedzieć dalej w domu, czy jechać ponownie do miasta? dla mnie bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami jem, ale raczej rzadko 1-2 razy w miesiącu, kiedy mam totalny napad lenia i nie chce mi się gotować i opuszczają mnie wszystkie pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja36
Ja uwielbiam gotować... nic nie zastąpi domowej kuchni. U nas w domu także do obiadu pije się wodę mineralną Ustroniankę także pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, w kazdy weekend jemy w dobrej restauracji, u nas zwyczaj,ze w sobote i niedziele sie odpoczywa a nie stoi w garach, moj maz sam na to wpadł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenarogala
Ja jadam od czasu do czasu obiadki w Domu Kresowym!!Bardzo mi u nich smakują;) Za każdem razem jedzonko jest mega świeże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadamy w weekendy. W sobote zabieramy dziecko i jemy w restauracji, przy okazji zakupow czy wycieczki gdzieś a w niedziele najczesciej u rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy nie możecie napisać normalnie w jakim mieście jecie, a nie napisze, że w "ck" ? I co ja mam z tego wiedzieć ? to ja napiszę, że odpowiada mi restauracja koło Castoramy w lgh. Ciekawe, czy ktoś wie, gdzie to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jestem w IKEI , na ogól przy okazji jem tam obiad. Mnie smakuje i w dodatku niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie bary chińskie, pyszne jest jedzenie azjatyckie. ale dobra pizza tez z checią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem chodzimy do Gospa Ejo we Wrześni http://gospaejo.pl/ i bardzo nam się tam podoba. Miejsce naprawdę super, mają pyszne jedzenie i ogólnie tam miło. Dostaniecie tam kuchnię polską i śródziemnomorską w najlepszym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusia121
Czasem sie zdarza :) Jak szukacie przepysznej restauracji do polecam Ok Wine Bar we Wroclawiu http://www.okwinebar.com/ Ich dania są przepyszne i przygotowywane ze świezych skladnikow - takze warto tam zajrzec Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej domowe, z restauracji korzystamy głównie w czasie wyjazdów wakacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jemy tylko w restauracjach. Gotowanie jest upokorzajace dla kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w domu, nigdy nie chodzimy po zadnych restauracjach. Nie bardzo lubię gotować do tego najmłodsze dziecko jest jeszcze małe i wymaga ciągłej opieki więc czasem muszę się dwoić i troic żeby coś zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja

My czasem chodzimy do restauracji bo mimo że dobrze gotujemy to jednak miło czasem zjeśc coś innego niż to co sami umiemy przygotować. Nasza ulubiona restauracja Filharmonia Smaku w Łodzi www.filharmoniasmaku.info/ Świetnie gotują, zresztą jakieś nagrody zdobywają, fajnie zjeść czasem coś tak wyjątkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Kuś

Ja co sobotę wraz z mężem jeżdzę do restauracji na obiad. Bardzo lubimy raz w tygodniu się wybrać na obiad, gdzieś, gdzie można zjeśc smacznie. Ostatnio zaskoczyła nas restauracja Buena Vista social food. w menu znajdują się bardzo ciekawe potrawy , jak grillowany łosoś, czy tuńczyk ahi z mango. Produkty wyglądają i smakują jak świeże, do smaku nie można się przyczepić w żadnym wypadku. Mamy trochę daleko, bo mieszkamy zupełnie po drugiej stronie miasta, ale już namówiałam męża na kolejką sobotę w Buena Vista :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a po co mam dotować restauratorów? co to kuchni w domu nie mam, żeby ugotować obiadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

przestałam od kiedy ulubione knajpki zostały odczarowane, mianowice jedna miała problem by przejść test gesslerowej a druga znalazła się na czarnej liście gastronomii, od tej pory tylko jedzenie domowe. wolę wrócić głodna i zjeść w domu obiado-kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie.Brzydze się odkąd mój kolega który pracuje w restauracji powiedział jakie tam cyrki robią-to co klienci nie zjedzą dają innym klientom,smażą na starym oleju,dużo produktów jest po terminie bo kupują hurtowo bardzo duże ilości , żeby było tanio to muszą kupić sporo tego, później się przeterminuje, zamrażają, rozmrażają ,potem znowu zamrażają.Nie dziękuję,wolę w domu zrobić obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×