Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiaa260490

WAKACJE CHORWACJA ROVINJ

Polecane posty

Gość kasiaa260490

Witajcie! W sierpniu wybieram się na tygodniowe wakacje do Chorwacji, na wyspę Istrię, do miejscowości Rovinj razem z moim chłopakiem i parą znajomych. Czy ktoś z Was był może w tym mieście na wakacjach i podzieli się ze mną wrażeniami, poinformuje mnie o czymś? Jakie są plaże, jakie są odległości od apartamentów, jakie jest centrum? My mamy nasz dom Apartments Val na ulicy Valpereri. Czy ktoś może był w pobliżu albo i nawet na tej ulicy, jaka jest dokładna odległość od plaży? Wg opisów wydaje się być OK, ale wg mapy mam wrażenie, że jest całkiem inna. Czekam na odpowiedź! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim drogo :) kamieniste plaże ale morze cieplutkie i przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rimmelka
A w którym miejscu dokładnie byłeś/bałaś w Rovinj? Chodzi mi o odległości od plaży i od centrum. W sezonie zawsze tam jest drogo, ja zawsze jeździlam do Dalmacji, także orientuję się jakie są ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam tam trzy lata temu,plaże rzeczywiście głównie kamieniste,ale ogólnie bardzo ładne miasto,zawsze coś się tam dzieje,myślę,że będziecie zadowoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rimmelka
Dziękuję bardzo za odpowiedzi, ja jestem zakochana w środkowej dalmacji, a z tego co wiem, północna część Chorwacji jest calkiem inna - zobaczymy, czy się zakocham, czy pozostanę wierna Trogirowii :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli szukacie ciekawych i atrakcyjnych finansowo ofert wakacyjnych, zachęcam do śledzenia bloga: http://www.wakacyjnypirat.pl/ Znajdziecie tam najciekawsze oferty dostępne w internecie zebrane w jednym miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogo drogo i jeszcze raz drogo tubylcy -zależy w którym miejscu bo prawie całą chorwację zwiedziłam - mało sympatyczni nastawieni tylko na zysk "uwielbiają" niemców ;) i holendrów ;) za ich tylko kasę rzecz jasna :D kierunek Split mają lepsze nastawienie do turystów ale Rowinje hmmm jak trafisz może akurat dobsz :) czego życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa260490
To będzie mój 5 wyjazd do Chorwacji, z czego 4 były w okolicach Splitu i Trogiru i zawsze trafiałam na bardzo uprzejmych ludzi. Mam nadzieję, że teraz też tak będzie, po wymienionych mailach z właścicielem apartamentu, nie mam negatywnego nastawienia. Drogo..hm, no sierpień jest najdroższy. W zeszłym roku jak bylam strickte w Trogirze to nie odczuwałam jakiejś drożyzny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie polecam do poszukiwanie atrakcyjnych ofert wakacyjnych wyjazdów na blogu www.wakacyjnypirat.pl Znajdziecie tam same sprawdzone oferty, nawet do 70% taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malarz1111
kasiaa260490 daj jakis namiar na apartament w okolicach Splitu Trigiru.Napisz na marek2802@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa260490
Witaj malarz11111, niestety nie jestem w stanie podać Ci namiarów na aprtamenty, ponieważ nie pamiętam tych, w których byłam. Nie brałam zadnych wizytówek itd, także nie pomogę Ci. Ale w te miejsca bez żadnych oporów można jechać w ciemno. Jest tam mnóstwo biur, które poszukają Ci apartamentu, zresztą samemu także łatwo znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×