Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ewentualność poronienia

Polecane posty

Gość gość

Witam, jestem w 7 tygodniu ciąży, odebrałam dziś część wyników, wszystko jest w normie po za bardzo wysokim CMV IgG - 479,5, przy ujemnym CMV IgM, poczytałam trochę na temat, wynik mówi o przebytej chorobie, więc nie chce martwić się na zapas (aczkolwiek proszę o podpowiedź jeśli ktoś wie coś więcej) natomiast niepokoi mnie jedna rzecz - moja pierwsza wizyta i ginekologa była 2 tygodnie temu, już wtedy dr sugerowała, że coś może być nie tak, bo nie widziała serduszka dziecka. Przy drugiej (parę dni temu) podobnie, mimo,że pęcherzyk płodowy znacznie się powiększył, i tak dostałam podsumowanie, że może mieć miejsce poronienie zatrzymane. Następną wizytę mam za tydzień - jeśli sytuacja się nie zmieni, czeka mnie łyżeczkowanie, ale dziwi mnie fakt powiększonego pęcherzyka, znaczy, że coś musi się dziać. Gnębią mnie czarne myśli, ostatnio dostałam paniki, że nic nie czuje, następnie, że nie mam częstomoczu, a miałam (nie wiem czy powinien towarzyszyć cały czas). Proszę o podzielenie się podobnymi doświadczeniami, może podpowiedź, jestem przerażona i zmieszana, organizm nie daje znać, w zasadzie, że coś jest nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×