Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukajaca kolezanek

szukam rogatek do rozmów

Polecane posty

Gość szukajaca kolezanek

Szukam dziewczyn do wymiany doświadczeń, jest nas bardzo mało i trudno znaleźć dziewczyny z takimi samymi upodobaniami. Porozmawiajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gora.....
Troche jasniej..... kawa jeszcze nie wypita i nic nie kumam :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiała panna
ja też szukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gora.....
Czy ktos mi wyjasni o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gora.....
....upodobania w stylu "rogatek"...... tego nie kumam, chyba ze cos mi umknelo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiała panna
ja szukam koleżanki do realnych spotkań. Jestem z Dolnego Sląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca koleżanek
Domyślam się że Cię się bardzo podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca koleżanek
Sporym problemem jest znalezienie odpowiedniej dziewczyny, musi mieć to coś, i musi koniecznie podobać się mężowi.....i to jego napalone spojrzenie na nią mmmmmm uwielbiam patrzeć jak mu jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabek tajemnicy
z całym szacunkiem dla ciebie,bo moze jestes fajna i wartosciowa dziewczyna tak poza tym oczywiscie co tutaj wyczyniasz,ale to jest troche "dewiacja" nie sądzisz?jAK BYS na przykład wytlumaczyła swojemu niewinnemu dziecku,dlaczego sprowadzacie do domu jakies laski"bo mamusia lubi patrzec jak tatus je posuwa?"wiec radze wybrac sie do seksuologa,to nic wstydliwego.chociaz z drugiej strony mowia,ze najwieksza dewiacja ,a wrecz perwersją jest monogamia;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabek tajemnicy
dzieci wiedza i czuja co dobre:)dlatego napisała o tym "jakbys dziecku wytłumaczyła taka sytuacje"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca koleżanek
Przypominam że to jest forum erotyczne a nie o wychowaniu dzieci. Tak wiem bardzo niewiele osób wie o co chodzi, najczęściej mają z tym pięknem ludzie bardzo młodzi. Nie szukam tu zrozumienia ani telefonu do seksuologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje. Jeżeli nam w małżeństwie to pasuje,to nie przejmuję się opiniami innych ludzi. W rzeczywistości większość o tym marzy:) A my to mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca koleżanek
Jak widać nie każdy o tym marzy bo bardzo niewielka grupie to kręci. Nasi faceci mają to szczęście zr mogą to robić z innymi kobietami a nam się to podoba :) z tego co obserwuje jest to częściej u facetów zwanych rogaczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca koleżanek
Jest spory problem z tym by znaleźć kogoś odpowiedniego, to chemia musi zadziałać w trzy strony, co nie jest łatwe. Mamy a raczej mieliśmy koleżankę i nasze drogi się rozeszły. W internecie piekielnie trudno trafić ma kogoś interesującego, chyba mamy pecha bo jest to ktoś z drugiego końca polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca koleżanek
Kiedy zauważyłaś że te klimaty Cie kręcą? Masz męża, chłopaka, jak zareagował na te specyficzne klimaty? On sie spotyka przy Tobie czy wychodzi w miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś 8 lat temu,spędziłam miłe chwile z kobietą. Od tamtego czasu dość regularnie to robię:) Ale zawsze jest przy mnie mąż. Niekiedy się przyłącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca koleżanek
Ile masz teraz lat? Tak mniej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny facet i już
O proszę jaki temat. Mogą żona też lubi sobie pomarzyć jak by to było gdyby jakaś kobieta uwiodla jej męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolałabym, żeby jakas kobieta mnie uwiodła przy mężu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×