Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Przemo421321

Jak szybko schudnąć 5 kg?

Polecane posty

Gość Przemo421321

Jak w temacie, chciałbym zrzucić 5 kg, zrzuciłem 6 kg z dietą norweską ale do upragnionej wagi (78) brakuje mi 5 kg. Jaką diete zastosować po norweskiej ?? Do tego ćwiczenia tylko na pośladki bo mnie wkur*iają, są duże i tłuste a i brzuszek lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta south beach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na mojego bloga o diecie, ćwiczeniach i zdrowym stylu życia http://zrzucbrzuch.blogspot.com/ znajdziecie tam fajne przepisy na dietetyczne potrawy , przekąski i napoje. Porady odnośnie diety i ćwiczeń i zdrowego wraz z filmami i zdjęciami. Dodatkowo przedstawiam na blogu swoją przygodę z odchudzaniem i treningami. Polecam każdemu kto chce pozbyć się zbędnych kilogramów i zmienić coś w swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemo421321
A dużo jest cudowania z jedzeniem ?? nie chcę spędzać w kuchni 10 godzin na robieniu potraw, po prostu chce szybkie żarcie i się najeść. Proszę o podsyłanie jeszcze innych diet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemo421321
może przedłużyć dietę norweską o kolejne 2 tygodnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przedluzaj zrob sobie south beach .ja na niej schudlam w 2 mies . z 70 kg na 54 a prxez 1 faze 2 tygodnie 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemo421321
Mogła byś podać jadłospis ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbilam temat jest to topik justus tam chyba masz zasady na 1 stroniei na 14 dni ale jadlospis nie musidz sie go trzymac sam komponujesz i jesz.tyle zeby sie nie przejesc ale nie byc glodnym pisze z komorki i zacina mi ale jak tam wejdziesz t to wsxystko jest opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki za bledy ale raz ze pisze z komorki a 2 net cos nawala ale mysle ze kumasz o co biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemo421321
Kumam kumam, diete zaczynam od jutra z tego co mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zeszla ladniw waga i schudlam nawet za duzo ladnie brzuch spada i zreszta wszystko powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na dodatek jest to 1 z najzdrowszych diet . na necie jest pelno opisoe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzająca się Anka SS
Szybko to można nabawić się efektu jo – jo. A co do odchudzania to zdecyduj się na dietę od dietetyka oraz na regularną aktywność sportową. To powinno Ci pomóc zrzucić te 5 kilogramów. A jeśli nie to możesz ewentualnie wesprzeć się preparatami wspomagającymi odchudzanie. Stosując je tak jak jest napisane na opakowaniu, możesz pozbyć się zbędnej nadwagi. Ja sama stosuję dokładnie takie tabletki http://nutrina.pl/30,african-mango.html i już mam te 5 kilo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta znowu z tymi tabletkami reklama haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgfvbn
Tez mam pk 5 kg ale nie wiem jaka dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko to chyba się nie da... Z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej przeznaczyć na to ok. miesiąca. Bo wtedy większe prawdopodobieństwo, że efekt jo-jo się nie pojawi. A tak w ogóle to pierwsze słyszę o diecie norweskiej. Na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Przy szybkim odchudzaniu to z tabletkami odchudzającymi, mi same diety nie dawały satysfakcji i poszłam właśnie taką drogą :) Mi kobieta której opiekuję się dziećmi poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, dostałam od niej pierwsze opakowanie w prezencie a też można je kupić na allegro. Do tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po 3 tygodniach schudłam 7 kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i plac zabaw ;) Wcześniej byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów ;) Zdecydowałam się po tym jak zobaczyłam że tabletki zostały przetestowane przez głównego inspektora sanitarnego i dopuszczone do obrotu w Polsce co potwierdza ich bezpieczeństwo a to jest najważniejsze i nie wszystkie podobne preparaty przeszły takie testy co stawia ich w złym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobuje na kopenhaskiej albo margicie ( ob ie podobne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystałam ze slimcea i również bardzo polecam. Jak schudnąć to z slimcea duuużo łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkirra
Foreverslim suplement diety który skutecznie wspomaga odchudzanie.Zapycha żołądek zapobiega napadom głodu.Dla mnie super właśnie czegoś takiego szukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już też jestem na końcówce kuracji został mi jeszcze miesiąc****arę dni.Muszę powiedzieć że Foreverslim działał od początku.Na początek zmniejszony apetyt brak ochoty na słodycze i kiepskie jedzenie.Waga spadała od pierwszego tygodnia.Teraz tylko muszę schudnąc jeszcze 4 kg i potem utrzymać tą wagę.Ale jestem pewna że mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja doszłam do wniosku, że katowanie się dietami jest bezsensu. W trakcie diety je się mniej, później wraca się do normalnego sposobu odżywiania i BANG efekt jojo murowany. Ja po ostatniej diecie postawiłam na ogólne zmiany w moich nawykach żywieniowych. Jem już tak ok.2 msc i już mam 6kg mniej :) Przede wszystkim regularne posiłki, ale bardzo zdrowe! Na śniadanie jem przeważnie musli z owocami, albo jogurtem. Do pracy biorę sb na przekąskę sushi (tak sushi, w końcu to potrawa złożona z owoców morza, które są bogate w wiele witamin) na http://www.sushi-tokyo.pl/nasza-oferta, zamawiam zestaw i starczy mi na cały tydzień :) Obiady to najczęściej mięso na parze, albo z patelni (oczywiście bez żadnego tłuszczu!) z warzywami, albo surówkami. Kolację jem max. o 20, kocham twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewkami na lekkim pieczywie. Wiadomo ruch, też jest ważny. Ja przynajmniej co 2 dni wychodzę na 2 godzinne spacery. :) Warto spróbować! Życzę osiągnięcia swoich celów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela47
Hej Ja bezskutecznie próbowałam schudnąć przez 3 lata. Kupowałam różne środki na odchudzanie, ale żaden z nich nie rozwiązał głównego problemu mojej nadwagi, którym był nadmierny apetyt. Ostatnim suplementem, który postanowiłam wypróbować był african mango. Pierwszy efekt zauważyłam już po 2 tygodniach stosowania, mianowicie uczucie sytości utrzymywało się prawie od posiłku do posiłku, dzięki czemu rzadziej sięgałam po słodycze i fast-food, które uwielbiałam. Dodatkowo piłam 1,5 litra niegazowanej wody mineralnej na dobę i spożywam 3-4 posiłków i ważne-kolacja zawsze 2 h przed snem. Po 2 miesiącach takiej kuracji schudłam 11 kg, może to nie jest jakiś cud, ale ja jestem szczęśliwa i czuję się o wiele pewniejsza siebie. Powodzenia. Ps. Link gdzie można go nabyć, tp strona producenta http://nplink.net/cAFbO7nx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Recepta jest prosta.Wystarczy przejść na dietę do tego dwa razy dziennie przez trzy miesiące systematycznie łykać Foreverslim.Bez problemu przeciętny człowiek jest to w stanie zrealizować.Dodatkowym plusem jest to że po skończonej kuracji nie trzeba się martwić o to że na nowo się przytyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura992
Ja schudłam bardzo szybko z African Mango http://szczupla-kobieta.pl wcześniej próbowałam innych suplementów i jakoś nie udawało mi się zawsze było coś nie tak aż w końcu koleżanka poleciła mi właśnie Arykańskie Mango i pomogło waga ruszyła w bardzo szybki sposób i już w 1 miesiącu zgubiłam 8,5kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×