Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tarja666

taka ze mnie flejaaa;P

Polecane posty

16:10 na na zegarze w laptopie a ja jeszcze nie umylam geby i zebow i sie nie czesalam.Wogle kiedys dbalam o siebie a teraz bardzo zrbilam sie brudasem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywa ze 5 dni sie nie uczesze robie koka i tak chodze;/ Duzy sukces ze bieliznę zmieniam codzienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernank
majtki na brudną i spoconą duupę zakładasz ? o zgrozo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to alegro mi nie wchodzi cale szcescie bo nigdy w link bym nie kliknela.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernank
śmierdziuchowi to nawet fiołki nie pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernank
nie zapomnij umyć porządnie , wiesz co ? ostatecznie depilować się nie musisz, jest wielu zwolenników, gdy kobieta ma naturalne krzaczki, ja również !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernank
chyba w 2007-2008 roku był tu temat na Kafe o kobietach z XVII-XVIII wieku, które unikały wody , we włosach miały myszy i robaki , śmierdziały na kilometr i tylko używały perfumy , - temat fantastyczny i kuupa śmiechu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym cie wylizał, przynajmniej nagromadziły się "tam" smaki i zapachy ;) Najbardziej chciałbym lizać taką tygodniową myche i najlepiej jakbyś codzinnie godzinke ćwiczyła: siłowania, bieganie, rower... I potem przychodzisz po treningu i taka spocona oddajesz się mojemu językowi, marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×