Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

15kg do końca roku - czyli szczupłe na SYLWESTRA :) Zapraszam!

Polecane posty

Od jutra chcę ZNÓW zacząć walkę z kilogramami. Ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuluMia
ja :) Jaka masz wage i wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej,,ja chętnie sie przyłącze ,czy masz juz wybraną diete ? no i jaka jest twoja waga i wzrost? ja 166cm 69kg mój cel 54kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Moja waga to 78 kg, wzrost 175 cm. Mój cel to 65-63 kg. Dieta? W sumie żadna. Po prostu zdrowe odżywianie :) Więcej ruchu - bo na chwilę obecną jego ilość oceniam na 0 :) A u Was jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annapaula
ja od jutra zaczynam diete postanowiłam pić tylko kefir i jeść truskawki ,bedę jezdzić na rowerze 1h ,fajnie by było mieć kogos z kim można by było pogadać i podzielić się swoimi sukcesami i porażkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annapaula
mam zamiar przez 2 tygodnie tak wytrwać a potem dietka 500kl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie przetrwasz na diecie 500cal do końca grudnia na bank , zaraz rzucisz sie na żarcie i wpierniczysz 3000 cal daje głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to będzie porażka , a nie sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annapaula
ja w siebie wierze ,poza tym znam siebie i wiem że dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annapaula Ja także w Ciebie wierzę, ale nie o wiarę tu chodzi. Sam kefir i truskawki? Dlaczego? Dlaczego później chcesz przejść na dietę 500kcal? Zdrowiej i lepiej dla Twojego organizmu będzie jak po prostu będziesz jadła trochę rozsądniej niż do tej pory, regularnie to waga sama będzie spadać, nawet nie zauważysz kiedy. Jaki jest Twój wyrost i waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 powodów dlaczego nie możesz schudnąć: 1. Nie jesz śniadań - jeśli pierwszy posiłek zjadamy dopiero w okolicach południa przestajemy spalać tłuszcz. Można porównać to do rozpalania w piecu. Śniadanie jest paliwem, które go rozgrzewa. Badania dowiodły, że ludzie, którzy regularnie jedzą śniadania, tracą na wadze więcej i szybciej od tych, którzy z nich rezygnują. Pierwszy posiłek najpóźniej godzinę po przebudzeniu. 2. Porcje za małe, posiłki jadane za rzadko - Głodzenie się sprawia, że organizm pracuje na zwolnionych obrotach. W dodatku zachowuje się jak biedak, któremu ciągle brakuje pożywienia. Oszczędza więc co może na czarną godzinę. Dlatego jedząc tylko sałatę, też można tyć. Organizm zamiast stopniowo spalać tkankę tłuszczową, sięga najpierw do składników odżywczych zawartych w mięśniach. Większość tkanki tłuszczowej pozostaje, gdzie była, a obrabowane mięśnie szybko obrastają tłuszczem. Gdy mało jemy, obniża się podstawowa przemiana materii. Posiłki i zdrowe przekąski powinny wypadać co 3-4 godziny. Przerw pomiędzy posiłkami nie należy przeciągać powyżej pięciu godzin, żeby nie rozregulować metabolizmu. Ciąg dalszy nastąpi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annapaula
do Rengie ,ciesze sie bardzo ze we mnie wierzysz ,już Ci tłumacze dla czego ,ponieważ byłam przez rok na dietce schudłam 30 kg ,moja obecna waga 70 przy wzroście 167cm ,nie mogę już patrzyć na warzywa i szpinak ,od mojego odchudzania mineło 6miesięcy i waga jak staneła na 70 tak w miejscu stoi chociaż do tej pory jadłam wszystko ,a teraz truskawki i jogurt by odtruć organizm ,one mają mało kalorij ale też działają oczyszczająco ,a i ja jadam 5 posiłków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annapaula
no jestem ale reszta to chyba sie wycofała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś jeszcze dołączy :) Grunt, że jakieś wsparcie jest. Co słychać, jak dieta truskawkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
witajcie trzymam za was mocno kciuki:*:):) mi do celu brakuje az 8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annapaula
hejka ,u mnie jak na razie jest ok ,czuje sie świetnie no i zwiększyłam czas treningu jeżdże rowerem 2razy po 1,5h do tego jeszcze jak na razie 50 brzuszków ,kaloryczność dzienna wynosi 830kl ,a jak Tobie idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
ja na diecie takiej porzadnej jestem od 25 czerwca narazie bez zadnego grzeszkow-slodyczy z tego jestem troche zadowolona.:) wieczorem 20 przysiadow, 200 skokow na skaknce, troszke biegania, brzuszki narazie to tyle na poczatek bede zwiekszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annapaula
o to fajnie a jaka to dieta ,jeśli możesz to napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
jem prawie wszystko w mniejszych ilosciach wszystko do 17. Po tej godz juz nic pozniej nie jem. Pije tak 2,5-3l yerba mate, wieczorem ruch, chyba zaczne tez cwiczyc rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
dziewczyny jak myslicie::: czy jakbym cwiczyla dwa razy dziennie daloby lepsze i szybsze efekty niz raz dziennie wieczorem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annapaula
pewnie że tak ,im więcej tym więcej spalasz kalorij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
annapaula co cwiczysz? trzymam za cb kciuki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annapaula
napisałam że jeżdże rowerem 1.5h rano i 1.5h wieczorem no i brzuszki,dzięki ja również będę trzymać za nas wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annapaula
bede piekna mam pytanko a ile Ty ważysz i w jakim wieku jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny Musicie wiedzieć, że aby się skutecznie odchudzić (i generalnie żeby przeprowadzić skutecznie większość kuracji) najpierw należy oczyścić organizm. Dlaczego? W zależności od stylu życia może być w naszym organizmie cała masa śmieci, które blokują w nim naturalne procesy. Eliminacja słodzików, pestycydów, konserwantów i sztucznych barwników pomoże oczyścić się organizmowi. Te elementy mogą powodować tycie, ponieważ blokują wątrobę. Jeśli wątroba jest zajęta przetwarzaniem dużej ilości toksyn, ciało szybciej odkłada tłuszcz, gdyż wątroba nie ma czasu na jego metabolizm. W rezultacie nie tylko przybiera się na wadze, ale uniemożliwia się sobie jej skuteczne zrzucenie. Dieta pełna toksyn powoduje zwiększenie masy ciała. Po detoksie narządy są w stanie efektywnie wykorzystywać energię, która jest dostarczana podczas posiłków. W naturalny sposób się chudnie, ponieważ wątroba przetwarza jedzenie poprawnie, zamiast przechowywać wszystkie kalorie w postaci tłuszczu. Oczyszczenie z toksyn powinno polegać na odpowiedniej diecie, ruchu na świeżym powietrzu oraz suplementacji. Suplementem mogą być wodorosty, zielona herbata czy kapsułki z czosnkiem itd. Jest to wstęp do diety odchudzającej. Organizm dzięki temu jest lepiej przygotowany, a my nie musimy się katować. Jest po prostu łatwiej, szybciej i skuteczniej. Prowadzę taki Program Oczyszczania Organizmu. Zapraszam dziewczyny ze Śląska do przyłączenia się tiens.programy@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×