Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alexandra 7

Mamy chłopców rok 2005

Polecane posty

Gość Alexandra 7

Zapraszam do rozmów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra 7
I jak mu idzie w szkole? Ma jakieś pasje, chodzi na dodatkowe zajęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholernie się bałam I klasy :D .....że sobie nie poradzi,biorąc pod uwagę postępy w zerówce (a konkretnie miał problem w zapamiętaniu liter a już nie wspomnę o czytaniu :o ) A tu się okazuje że jest drugi w klasie ;) Czyta biegle, czasami pisze jak kura pazurem :D , dobry zajęć matematycznych i j.niemieckiego. U nas wielkiego wachlarza zajęć dodatkowych nie ma.Chodzi do kółka przyrodniczego i matematycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra 7
Mój syn pisze jak kura pazurem właśnie :P Ale ogólnie to świetnie się uczy :) Dodatkowe zajęcia: piłka nożna i śpiew. Dzisiaj ma takie prawie wakacje bo pojechał na wycieczkę z klasą :) Skąd jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiew - super sprawa ;) Sportowiec Tobie rośnie ;) Mój też kocha piłkę :D Ale niestety praca i odległość uniemożliwia nam zawożenie urwisa do szkółki. A gdzie jechali na wycieczkę? Już w szkole luzy. Dziś mój lekcji nie miał.Poszli z klasą do centrum zabaw. Jutro też nie ma lekcji bo idą z klasą na lody i spacer. Środa i czwartek też laba.....A mój syn rozpacza :D .....bo on chcę chodzić do szkoły....oby to się nie zmieniło za ....3-4 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra 7
Hihi, widzę, że też pilny uczeń z niego :) Mój cieszy się z nadchodzących wakacji, ale w szkole też jest fajnie :) Pojechał do Warszawy. My mamy dobrze bo szkółka piłkarska jest w naszym mieście, on chciał do szkółki od 5 roku życia ale za mały był wiekowo (bo wzrostem jest ponad normę-poza siatką centylową) i zaczął trenować jak miał 7 lat. Prowadzam go 3x w tygodniu po 1,5h i szczęśliwy jest :) Już miał jeden mecz wyjazdowy :) Śpiewać też bardzo lubi sam się zapisał na śpiew także rozwija się wszechstronnie swoje pasje. Ja-mazowieckie niedaleko Warszawy. A z tym Waszym pismem niestarannym kazali Wam coś robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×